PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez Patryk29 11 paź 2014, 20:07
No to tymbardziej potrzebujesz pójsc na terapie grupowa, jezeli twoje stany lekowe wynikaja z wczesniejszego zlego funcjonowania, to musisz pójsc na terapie i zaczac funkcjonowac zdrowiej, dzieli lekom tego nie uzyskasz, przy depresji
endogennej kluczowa rzecza sa leki by pacjent sie nie zabil!! a dopiero po jakims czasie jak bedzie w stanie uczestniczyc
w terapii to do niej dolaczy, z tego co napisales wynika ze twoje probelmu sa natury psychologicznej, nie da sie naprawiac bledów wynikajacych ze zlego leku podajac inny lek to nie ma sensu w sumie to nie do konca prawda bo w psychiatrii sie tak robi, ale tylko dlatego ze nie ma innego wyjscia, libido podnosisz innym lekiem
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Martiszon 11 paź 2014, 20:08
Ile one trwały? Chyba trochę za krótko...
Podobno lepiej płakać u psychoterapeuty niż śmiać się u psychiatry :)

przez lunatic 11 paź 2014, 20:10
Martiszon,
ale to nie ja ustalałem czas trwania terapii ani czas pobytu w szpitalu

-- 11 paź 2014, 19:11 --

podczas terapii grupowej nie ma czasu na to zeby sie zajac indywidualnie jedną osobą bo co bedzie reszta robic? słuchac i nic poza tym

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Patryk29 11 paź 2014, 20:13
Lunatic przeciez mozesz pójsc do psychologa na NFZ ja tak chodzilem z 6 miesiecy fakt ze tylko kilka spotkan w miesiacu, ale zawsze cos, miala powstac grupa i miala byc terapia poznawczo-behawioralna, ale ja zrezygnowalem, bo wtedy tak tragicznie sie czulem ze mialem w dupie terapie i psychologów, teraz tego zaluje!

przez Martiszon 11 paź 2014, 20:16
lunatic, pewnie, ze nie Ty ustalasz, ja nie mam o to do Ciebie pretensji :-) ale terapie krótkotrwałe nie zdają u Ciebie egzaminów wiec trzeba by pójść na indywidualna :-)

przez Patryk29 11 paź 2014, 20:17
Pamietam jak dzis jak pani psycholog powiedziala do mnie panie Patryku niech pan przemaluje swój pokój :shock:
a ja do niej na /cenzura/ mam przemalowywac jak taki kolor jest ladny, teraz wiem ze nie chodzilo o malowanie pokoju strikto w tym sensie,
chodzilo o to zebym cos zrobil cokolwiek co da mi namiastke jakiegos spelnienia czy tez szansy na nowe zycie w nowym kolorze,
barwy natury :mrgreen:

przez lunatic 11 paź 2014, 20:17
Patryk29,
a no i widzisz i tutaj juz sie pojawia problem moich chorych mechanizmów, nie dałbym rady z taką osobą rozmawiać z jednego powodu, nic bym za to nie płącił, jezeli ktos cos robi dla mnie za darmo nie umiem sobie z tym dac rady, bo nikt nigdy nie okazywał mi zainteresowania tak po prostu z siebie, mam taki nawyk ze nawet za chwile poswiecenia na mnie czyjejs uwagi musze zapłacic, po prostu dla mnie to nie jest normalne ze ktos mi poswieca czas a ja mu za to w zamian nic nie daje, do czegos takiego latami przywyklem, po prostu nigdy tego nie dostwalem i mam przekonanie ze jak juz takie cos następuja musze dac cos w zamian, w tym przypadku pieniadze za wizyte

przez Patryk29 11 paź 2014, 20:20
Aha no to hujowo faktycznie :roll:
Ale ja zauwazylem ze co bysmy ci nie powiedzieli to ty caly czas negujesz i sabotujesz nasze rady, nie wiem co o tym myslec,
mam jeszcze pomysl ale juz nie bede go pisal bo to bylo chore chyba juz :pirate:

przez lunatic 11 paź 2014, 20:24
Patryk29,
nie zwracaj na to uwagi, ja mam juz tak całkowicie rozwaloną osobowość przewlekłym stresem, wiecznie tłumionymi emocjami i innymi roznymi nabytymi mechanizmami ze pewnie z tego to wynika plus dodatkowo frustracja ze tyle czasu mineło a ja dalej jestem w tym samym punkcie i stad pewnie wszystko mi sie wydaje niemozliwe zeby cos pomogło

przez Martiszon 11 paź 2014, 20:25
lunatic, to czas najwyższy żebyś się przełamał i udowodnił sobie, ze do tej pory ludzie którzy Cie otaczali Cie bardzo krzywdzili i nie musisz iść przez zycie dalej z takim myśleniem i z nimi u boku! To co było oddzielasz gruba krecha i zaczynasz od poczatku. Masz tego świadomość, ze to jak oni się zachowywali w stosunku do Ciebie było nie w porządku prawda? Jak widzisz każdy z nas tutaj stara się Cie wesprzeć i uwierz mi, nic nie musisz dla mnie z tego powodu robić :-) w realu tez znajdą się takie osoby. Przełam się i walcz! A najlepiej jak na pierwszej rozmowie powiesz terapeucie ze myślisz tak jak napisales, ze nie potrafisz przyjmować pomocy. Dobry terapeuta odpowiednio Cie pokieruje. I uswiadom sobie, ze pomagaanie za nic nie jest niczym złym! Czy Ty oczekujesz od kogoś czegoś w zamian za Twoja pomoc? Napis z sobie to na kartce papieru i powtarzaj jak mantre przed każdym spotkaniem z terapeuta :-)

przez Tojaaa 11 paź 2014, 20:26
Dlatego ja zapytałam lunatica czego oczekiwałby, jak chciałby sobie pomoc, gdzie widzi światełko? I nic nie napisales

przez lunatic 11 paź 2014, 20:28
Tojaaa,
bo to jest trudne pytanie i musze pomyslec
ide teraz na chwile troche odetchnąć i popatrzec jak Polska dostaje od Niemców w piłke

przez Patryk29 11 paź 2014, 20:34
Tojaaa i Martiszon dobrze mówia, ja tez ide zobaczyc mecz

-- 11 paź 2014, 20:50 --

Lunatic jak Polska wygra z niemcami to idziesz na terapie sie zapisac w poniedzialek :tel:
Od tego meczu duzo zalezy :mrgreen:

przez Martiszon 11 paź 2014, 20:56
Patryk29, no tu dupa z terapii lunatica :D przecież wiadomo ze polska przegra :-)

Sortuj wg