PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez białystorczyk 15 wrz 2014, 22:28
Czy do tego biegania mogę sobie dołożyć jakiś spalacz tłuszczu? Albo jakiś inny suplement diety wspomagający odchudzanie?
Bo, nie wiem czy to możliwe, ale przez ostatnie dwa tygodnie to przytyłam tak, że spodnie ledwo mi na tyłek wchodzą, a brzuch mam taki jak w 5 m-cu ciąży :(

przez Patryk29 16 wrz 2014, 13:00
Ja zdycham odstawiam paroksetyne, /cenzura/ telepie mna jak bym mial sie rozleciec zaraz, co do twojego pytania bialystorczyk, to takie pytania nalepiej kierowac do lekarza, ktos ci powie mozesz pewnie, a ty kupisz nie wiadomo co i okaze sie szkodlwie, tymbardziej ze teraz duzo na rynku swinst odchudzajacych, jezeli chcesz to pij herbate zielona, czerwona tez dobra, na odchudzanie bezpieczna jest l-karnityna

-- 16 wrz 2014, 13:04 --

aha co do paroksetyny to ja przytylem masakrycznie na tym leku, ale w sumie /cenzura/ w to najgorsze jest to ze ciezko to zrzucic, chyba cos sie poprzestawialo w metabolizmie, podejrzewam ze teraz drugie tyle zajmie mi dojscie do stanu fizycznego w miare takiego jakiego mialem 2 lata temu jak poszedlem do szpitala, wkurwiony jestem na maksa!!! :evil:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez lonsdale 16 wrz 2014, 16:52
paroksetyna 60 mg teraz. robi swoje mimo to natręctwa dalej są...
zespół natręctw; paroksetyna 60 mg, doraźnie diazepam 5 mg, fajki i kawa ogromne ilości

ściany mają uszy, ludzie to pluskwy, wiem to, część z nich jest jak szczury, co robią szczury - węszą, szklanka przy uchu życie na podsłuchu, i nawet nie wiesz kiedy już ziomek leżysz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Patryk29 16 wrz 2014, 17:53
lonsdale napisał(a):paroksetyna 60 mg teraz. robi swoje mimo to natręctwa dalej są...

Wiele móglbym zarzucic paroksetynie, ale na stany lekowe i natrectwa dziala bardzo dobrze,
to akurat mi wyleczyla, ale jesli chodzi o nastrój to kiepsko przynajmniej jak dla mnie. :pirate:

przez Tyrr 16 wrz 2014, 19:07
białystorczyk napisał(a):Czy do tego biegania mogę sobie dołożyć jakiś spalacz tłuszczu? Albo jakiś inny suplement diety wspomagający odchudzanie?
Bo, nie wiem czy to możliwe, ale przez ostatnie dwa tygodnie to przytyłam tak, że spodnie ledwo mi na tyłek wchodzą, a brzuch mam taki jak w 5 m-cu ciąży :(

Według mnie, jeśli będzie to jakiś lekki spalacz to nie ma problemu, ale żeby mieć pewność lepiej zapytaj lekarza :) A i bez odpowiedniej diety tłuszcz i tak nie zejdzie, to tak na marginesie :P
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przez depas 17 wrz 2014, 12:20
Jeszcze niedawno byłem zdecydowany zmienić paroksetynę na sertrę, ale nic z tego nie będzie. Chciałem poczuć nieco tego sertrowego pobudzenia i mobilizacji, ale widzę że jednak wciąż najbardziej potrzebne jest mi działanie przeciwlękowe paro, nie sertra. Może nawet trzeba będzie podnieść paro do 50mg bo sytuacja życiowa mi się zmienia i reakcja jest taka jak zawsze, czyli narastający pie**olony lęk. Boże, jak ja nienawidzę tego uczucia...
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez PinstaH 17 wrz 2014, 12:34
Patryk29 napisał(a):Ja zdycham odstawiam paroksetyne, /cenzura/ telepie mna jak bym mial sie rozleciec zaraz

Ale z rana tak masz czy przez cały dzień ? Ja miałem tak z samego rana przez długi czas. Zwłaszcza po fajce...myślałem że się rozmienię na drobne zaraz...
Parogen - 20mg - 40mg (aktualnie 20mg)

przez depas 17 wrz 2014, 13:17
Pie**olę nie czekam do wizyty, od dzisiaj wchodzę na 50mg, nie ma na co czekać, czuję jak lęk wzbiera we mnie i boję się że może mnie zupełnie sparaliżować. A jestem właśnie w trakcie odstawki benzo :?
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

przez PinstaH 17 wrz 2014, 13:21
Depas widzę że Ty człowiek orkiestra jesteś :D :D

RC, benzo, paro :D geeeez :D Living legend :)

p.s. lęki takie z rana masz ? Lęk z dupy ? Ja tak miewam dość często i to ustaje...Np ostatni tydzień tak miałem jak tylko wlazłem do roboty, a od 2 dni cisza...co cieszy

przez Patryk29 17 wrz 2014, 13:39
PinstaH napisał(a):
Patryk29 napisał(a):Ja zdycham odstawiam paroksetyne, /cenzura/ telepie mna jak bym mial sie rozleciec zaraz

Ale z rana tak masz czy przez cały dzień ? Ja miałem tak z samego rana przez długi czas. Zwłaszcza po fajce...myślałem że się rozmienię na drobne zaraz...

z rana mam tak, dzisiaj jest lzej,wzialem 0,5 alprozolamu, najlepsze jest to ze ja calkiem nie zszedlem z paro, biore jeszcze symboliczne 10mg,
jutro jade do lekarza, zaczalem brac sertraline, na sertralinie mi sie wydaje ze jest lepiej niz na paro, ale gorzej z tym
lekiem, ale mi w sumie paro podleczylo lek uogulniony, poza tym to poczatek brania sertry, dzisiaj zwiekszylem
z 50 na 100mg, bez wiedzy lekarza, ale /cenzura/ tam :pirate:

-- 17 wrz 2014, 13:41 --

PinstaH napisał(a):Depas widzę że Ty człowiek orkiestra jesteś :D :D

p.s. lęki takie z rana masz ? Lęk z dupy ? Ja tak miewam dość często i to ustaje...Np ostatni tydzień tak miałem jak tylko wlazłem do roboty, a od 2 dni cisza...co cieszy

Depas za mocno lecisz ostatnio, po co to RC
mieszasz sobie w glowie tym scierwem

przez PinstaH 17 wrz 2014, 13:43
10mg to już chyba nie leczy więc pewnie jakieś uboki występują. Jak wspominałem, miałem taką delirke chyba w ciągu pierwszych 3 miesięcy...Nic fajnego. Generalnie czułem się jak stary dziadek :) Ale to trwało krótko, w ciągu 15 min było ok...

przez Patryk29 17 wrz 2014, 13:45
Zostawilem te 10mg na wszelki wypadek, gdybym musial jednak wrócic do tego leku, jutro lekarz zadecyduje, nie chcem paroksetyny bo mnie /cenzura/ zamula i rozleniwia kurewsko juz nie mam sily do tego leku póki co :roll:

przez depas 17 wrz 2014, 14:24
PinstaH napisał(a):Depas widzę że Ty człowiek orkiestra jesteś :D :D

No ja to się nigdy nie oszczędzałem, zawsze z grubej rury. Chociaż ostatnimi czasy zwolniłem trochę, już nie jest tak jak było kiedyś. A RC to tak, swoje robi i na pewno nie pomaga, ale ten lęk który mnie ogarnia to nie od tego. Trochę mi się zmienia w życiu obecnie, na przykład miejsce zamieszkania i status zawodowy, a ja zawsze na takie historie reaguję lękiem. To jest właśnie taki lęk z dupy, nie wiadomo przed czym konkretnie, zwyczajnie człowiek budzi się rano, wstaje i lęk już jest obecny, ściska w klatce piersiowej, wbija w ziemię. Raz już byłem w sytuacji kiedy właśnie dużo mi się w życiu miało zmienić, lęk stale rósł aż do momentu kiedy nie byłem w stanie funkcjonować i jedynie w samobójstwie widziałem rozwiązanie. Jak widać skończyło się "szczęśliwie", podobno...
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

przez Patryk29 17 wrz 2014, 14:38
Depas moze bysmy kiedys flaszke wypili co ty na to :mrgreen:

Sortuj wg