PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez Popiół 27 sie 2014, 13:27
Mija 6 tyg. na 20 mg paroksetyny i 100 mg lamotryginy. Nie widzę praktycznie żadnej poprawy w depresji, do tego mam niesamowitą awersje do jakiegokolwiek wysiłku fizycznego czy intelektualnego, całe dnie spędzam w łóżku, zero aktywności poza leniwym patrzeniem w neta i prysznicem, myciem zębów na siłę. Nie jestem w stanie funkcjonować praktycznie w każdej dziedzinie życia.
Od jutra podwajam dawkę paro i czekam, chociaż nie wróże sobie żadnych rewelacji, będę też musiał przełknąć pewne działania niepożądane paroksetyny :pirate:
Popiół

przez estera1 27 sie 2014, 13:33
a byłeś u lekarza?mówiłeś mu jak sie czujesz?sam bez konsultacji nie zwiększaj dawki

przez Popiół 27 sie 2014, 15:20
estera1, na razie mam dosyć mieszania lekami, więc najlepszym wyjściem będzie zwiększenie dawki. Zmienię leki i zaś wpadnę w błędne koło, nie sprawdzając do końca możliwości poprzednich leków a to do niczego nie prowadzi.

aha, z plusów to lęk wolnopłynący się zmniejszył i nastrój jest stabilniejszy ale na bardzo, bardzo niskim poziomie.
Popiół

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tojaaa 27 sie 2014, 18:00
Popiół, ja dopiero poczułam różnice na 40 paro. Wcześniej zero poprawy. Biore na nerwice lekowa

przez Kalebx3 27 sie 2014, 18:06
A ja znowu dołożyłem do Paro ( od dwóch dni ) rosyjski środek nootropowo- antydepresyjny LADASTEN .
Poczułem wiatr w żaglach . Piękna sprawa ten duecik . Naprawdę . Załatwiłem dzisiaj w obcym mieście tyle spraw związanych z autem , a wszystko na luzie i bez cienia lęku . ---
---Bromantane (nazwa handlowa Ladasten) jest pobudzającym leków, przeciwlękowe właściwości opracowanych w Rosji w latach 1980, [ 1 ] [ 2 ] , który działa głównie przez hamowanie wychwytu zwrotnego zarówno dopaminy i serotoniny w mózgu [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] , chociaż ma też antycholinergiczne skutki w bardzo dużych dawkach. [ 7 ] [ 8 ] To był wykorzystywany jako środek dopingu do poprawiania wyników sportowych, a kilka sportowców pozytywny wynik leku Na 1996 Atlanta Olympic Games , [ 9 ] , po której został dodany do listy zakazanych jako pobudzających i maskowania środka . Badania nad tą grupą leków jest dość obszerna i duża rodzina pochodne są znane, choć bromantane pozostaje najlepiej studiował, [ 10 ] , a badania kliniczne nadal do zastosowań takich jak zwiększenie wytrzymałości w ekstremalnych warunkach. [ 11 ]

Wyniki badań wskazują, że połączenie działań uspokajających i psychostymulanty w widmie aktywności psychotropowe bromantane jest skuteczna w leczeniu asteniczny zaburzeń w porównaniu z placebo. Uważa się za powieść posiadające właściwości zarówno pobudzające i przeciwlękowych. [ 12 ]

>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Patryk29 28 sie 2014, 07:49
Kalebx3 napisał(a):A ja znowu dołożyłem do Paro ( od dwóch dni ) rosyjski środek nootropowo- antydepresyjny LADASTEN .
Poczułem wiatr w żaglach . Piękna sprawa ten duecik . Naprawdę . Załatwiłem dzisiaj w obcym mieście tyle spraw związanych z autem , a wszystko na luzie i bez cienia lęku . ---
---Bromantane (nazwa handlowa Ladasten) jest pobudzającym leków, przeciwlękowe właściwości opracowanych w Rosji w latach 1980, [ 1 ] [ 2 ] , który działa głównie przez hamowanie wychwytu zwrotnego zarówno dopaminy i serotoniny w mózgu [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] , chociaż ma też antycholinergiczne skutki w bardzo dużych dawkach. [ 7 ] [ 8 ] To był wykorzystywany jako środek dopingu do poprawiania wyników sportowych, a kilka sportowców pozytywny wynik leku Na 1996 Atlanta Olympic Games , [ 9 ] , po której został dodany do listy zakazanych jako pobudzających i maskowania środka . Badania nad tą grupą leków jest dość obszerna i duża rodzina pochodne są znane, choć bromantane pozostaje najlepiej studiował, [ 10 ] , a badania kliniczne nadal do zastosowań takich jak zwiększenie wytrzymałości w ekstremalnych warunkach. [ 11 ]

Wyniki badań wskazują, że połączenie działań uspokajających i psychostymulanty w widmie aktywności psychotropowe bromantane jest skuteczna w leczeniu asteniczny zaburzeń w porównaniu z placebo. Uważa się za powieść posiadające właściwości zarówno pobudzające i przeciwlękowych. [ 12 ]

Fajna rzecz, czy ten lek jest w miare bezpieczny??
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez PinstaH 28 sie 2014, 09:30
Patryk29 napisał(a):Fajna rzecz, czy ten lek jest w miare bezpieczny??

Kalebx3 z tego co mi się kojarzy (wypowiedzi nt. drugów na forum) raczej się tym nie zastanawia i nie przejmuje :)
Parogen - 20mg - 40mg (aktualnie 20mg)

przez Tojaaa 28 sie 2014, 10:23
PinstaH, :papa: :papa:

przez Kalebx3 28 sie 2014, 13:39
PinstaH napisał(a):
Patryk29 napisał(a):Fajna rzecz, czy ten lek jest w miare bezpieczny??

Kalebx3 z tego co mi się kojarzy (wypowiedzi nt. drugów na forum) raczej się tym nie zastanawia i nie przejmuje :)

Akurat tym razem panie Pinstah nie jest to drug , a lekarstwo na receptę z apteki , tyle tylko ,że nie rozprowadzane w polskiej farmacji . Nie jest to w prochu , a w orgyginalnym opakowaniu jak każdy z leków.
Z dragami skończyłem ponad 140 dni temu ( kiedy sie strułem ) , wszelkim syfem i nie syfem z RC .
Postanowiłem odpocząc od trawy na rok ( co mi się jak dotąd udaje ) . Co więcej ? Choć to moje takie małe tłumaczenie chciałbym ,żebys wiedział ,że BARDZO się od jakiegos czasu zastanawiam , czy coś jest bezpieczne , czy niebezpieczne .
Jeśli chodzi o Ladasten, co moge powiedzieć ? Jak dla mnie jest to bomba , lek dodający energii i motywacji .
Konkretny psychostymulant ! Chyba byłby( a raczej na pewno ) najodpowiedniejszy dla ludzi z tego typu depresją , która charakteryzuje się brakiem energii i ochoty do życia , ospałością , brakiem motywacji etc .
W ulotce tego leku jest napisane,że może sie nadać w leczeniu neurastenii. Wiem osobiście jedno ( choć jak dotąd zjadłem tylko 5 tabletek ) jest to lek z dużym potencjałem leczniczym . Likwiduje senność na tyle ,że wzięty przeze mnie o godzinie 10 rano utrzymuje czujność charakteryzującą się problemami z zzaśnięciem jeszcze koło 1 w nocy . Ma także silne działanie antydepresyjne ( biorę razem z Paro ). Ni wiem jak jest z tolerancja na tym leku .Dzis zmniejszyłem dawkę do połowy tabletki i po godzinie stwierdziłem ,że jednak za mocno ( w sumie jestem wrażliwy na leki ) wtym sensie ,że bardzo mnie pobudził psychiczne. Z tego co jeszce zauważyłem lek ma działanie antylękowe ( rzadziej biore na nim benzo ) i nootropowe . Lek naprawdę warty swojej ceny ( w najtańszym sklepie razem z przesyłką cos koło 80 zł + 50zł przesyłka ) , razem 130 zł( kupując z kimś na spółe można zmniejszyć koszta przesyłki - lek podobnież jedzie do Polski 3000km ) . Wiem ,że to drogo , ale jak dla mnie za takie dzialanie jakie daje ten lek warto go przynajmniej wypróbować .

przez PinstaH 28 sie 2014, 13:47
Ale nie chciałem nic sugerować :) Poprostu wyszedłem z założenia że nie zadajesz sobie raczej takich pytań :) Dziwi fakt, że skoro to tak dobry lek...nie jest on normalnie dystrybuowany u nas. Mam nadzieję że nie okaże się że sobie tym zaszkodzisz...a syf RC to dramat (ja na szczęście nie miałem okazji się z tym zetknąć bo zanim zaczynały się moje problemy, smartszopy w Polsce jeszcze nie istniały..- lub nie były na tyle rozreklamowane abym się o tym w porę dowiedział i zechciał spróbować :D)

przez Kalebx3 28 sie 2014, 14:14
OK Pinstah ;)
Z tego co piszesz wygląda ,że masz duże szczęscie ,że nie "pomagałeś" sobie ulżyć syfem ze smartshopów -tylko na tym zyskaleś . Ja kilka naście razy raczyłem sie u nich tymi ich pseudotrawami i psudohaszami o dziwacznych i wyjątkowo głupich nazwach . Powiem Ci szczerze ,że gówno to niesamowite , w dodatku mocno wali w łeb i szybko schodzi . Najczęsciej na drugi , trzeci dzien po tym łajnie czułem się psychicznie nie najlepiej ( nerwówka , zaniżony nastrój ) . No cóż , szybko to rozpoznałem i choć nie cierpię obecnego premiera to za to (że zlikwidował te trucicielskie kramy ) jestem mu wdzięćzny . Wiele Istnień ludzkich uratował ten polityczny nieudacznik.
Pytasz się dlaczego jeśli Ladasten jest taki dobry nie ma go w Polskich aptekach ? Naprawdę nie wiem , może Rosjanie słabo promują ten lek , może są inne bardziej polityczno- marketingowe powody . A może nie chcą Rosjanie byśmy jako Naród wypełzli z depresji( żart ) . Tak to jest ,że gdyby w UE wynależli i wypromowali ten lek już by gościł w naszych układach nerwowych . Cóż więcej ? Wiesz Pinstah trzeba ten lek samemu osobiście wypróbowac by mieć swoją właśną o nim opinię ( której nikt wtedy nam nie podważy ) . Nie wróżę kariery temu lekowi w tym naszym kraju , oczywiście z tych wględów ,ze nie ma go w oficjalanej liście polskiej farmaceutyki. A to tak jakby dla nas nie istniał .Jednak wystarczy wyjśc poza utarte schematy( acz bezpieczne )w naszym leczeniu i można śmaiło zaryzykować z tym lekiem . Szczególnie po takich opiniach jak moja , czy innego Forumowicza Marka77.

przez PinstaH 28 sie 2014, 14:19
No zobaczymy jak to będzie się rozwijać. Ja na szczęście nie ratuje się benzo, chociaż czasami mam gorsze dni...no co tu ukrywać ;) Z tego co piszesz, ten lek działa prawie od razu (w końcu miałeś parę sztuk) więc mógłby działać doraźnie jako swego rodzaju stymulant. Czasami brakuje pary po paro...a kawa to mało :)

Co do mnie, to nie chce tu robić hyperrealu, ale ja byłem klasykiem :) spidziaki w ulicznej formie, ale od wielu lat jestem clean :)

przez Patryk29 28 sie 2014, 20:43
PinstaH napisał(a):No zobaczymy jak to będzie się rozwijać. Ja na szczęście nie ratuje się benzo, chociaż czasami mam gorsze dni...no co tu ukrywać ;) Z tego co piszesz, ten lek działa prawie od razu (w końcu miałeś parę sztuk) więc mógłby działać doraźnie jako swego rodzaju stymulant. Czasami brakuje pary po paro...a kawa to mało :)

Co do mnie, to nie chce tu robić hyperrealu, ale ja byłem klasykiem :) spidziaki w ulicznej formie, ale od wielu lat jestem clean :)

Deprechy dostales od spida??
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Meg1985 28 sie 2014, 22:11
Kalebx3, nie boisz się brać takich cudaków z niewiadomo skąd ? Jaką masz gwarancję, że dostajesz od nich ten właśnie lek, a nie trutkę na szczury, czy inne dziadostwo. Podziwiam za odwagę :shock:
"... jak Cię odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać,
jak ruszyć w drogę, kiedy nie znam drogi do mnie samego..."

http://www.youtube.com/watch?v=9k4P1GF7j-I Robert Janowski; "Kto nigdy nie żył"

Sortuj wg