PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez woowoo 08 cze 2014, 13:15
Bardzo źle zareagowalam na sertraline, z malego problemu zrobiła się katastrofa. I już z tego żeby wyjść musialam, brać klona przez pół roku. O tym lekarze nie wspominają, bo to tylko kilka procent przypadków.

przez Kalebx3 08 cze 2014, 13:21
Woowoo potem Ci napisze więcej na temat Serty i jej ( u niektórych ) trucicielskiego działania na Układ Nerwowy ,,, bo teraz muszę wyjść na występy syna . ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez woowoo 08 cze 2014, 14:41
Powodzenia dla synka.
hymm wiesz boję się że napiszesz, że zniszczyła coś nieodwracalnie. To odebrałoby mi nadzieję. Posmutnialam jak sobie to przypomniałam. Mam żal ze ja miałam pecha, że lekarz rozlozyl ręce i cudem znalazlam drugiego który dał radę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 08 cze 2014, 18:20
Powodzenia dla synka.

Bardzo dziekuję , nie pomylił sekwencji i dal radę ;)
Wiesz kilkakrotnie podchodziłem do Sertaliny ,,, i za każdym razem uboki nie do zniesienia . Próbowałem różnych dawek , nawet minimalnych i tylko po tym leku było gorzej i gorzej . Ogolnie dobrze na mnie działaja Leki z grupy SSRI , ale ten zawsze powodował u mnie masakryczne dolegliwości . Ataki paniki , lęki , brak apetytu i snu . Po trzech dniach takich nasilających się atrakcji rzucałem to gówno w kąt . Nie będę sobie do choroby jeszcze następnej lipy dorzucał .
Mam koleżanke , którą niekompetentny lekarz 'poił" sertaliną , a z nia było coraz gorzej i tylko gorzej . Wtedy medyk zwiększal jej dawki , co oczywiście jeszcze bardziej jej szkodziło . Miała juz przez ten lek taka szajbę że z domu nawet do sklepu bała się wyjść .I non stop benzo , aby przeżyć kolejny dzień.
Sam jej kazalem odstawić to gówno i wziążć sie za Moklobemid . Dzis dziewczyna wie że żyje . Może nie jest idealnie , ale jak sama pisze z tym co bylo na sercie to Niebo do piekla .
A czym sie teraz leczysz i jak się czujesz ?
Nie bój się , serta nie wyrządzi Ci stałych nieodwracalnych zmian . Ten lek nie ma takiej mocy ,,, ale swoje co zaszkodzil to zaszkodził .

przez woowoo 08 cze 2014, 18:30
Gratulację...pewnie po tatusiu taki zdolny. Ciekawe czy będę miała dzieci, jestem tuż przed 30tka.
U mnie grana po sertalinie, była jeszcze wenaffaksyna i coaxil, wszystko u tego samego lekarza. Trwalo to tylko lub aż miesiąc, ale w nasileniu największym z możliwych. Zmieniłam lekarza i musiałam jechać na klonie (6m-cy), ale super działał razem w paro oczywiście. Tak minął rok i zaczęły się na paro spadki nastroju, od czasu do czasu, ale nogami i rękami broniłam się przed zmianą leku (po doświadczeniach wcześniejszych). No ale dwa tygodnie temu po bardzo stresującym zdarzeniu, pojawił się dodatkowo lęk,napięcie bol głow. Lekarz 10 dni temu dołożył mi lamo 200 mg i zwiększył paro z 20 na 40 (biorę 35mg- bo nie chciałam aż 40). Tak właśnie dziś bol głowy i od połowy dnia ciągnie mnie w dól.

Czy ta koleżanka to nie była bianka? Byłam już na tym forum...ale usunełam konto. Ona też miała jazdy na sertralinie...

Ah, niech to gówno się w końcu skończy. Walczę, trenują taniec, pracuję, ale z niczego nie ma sadysfakcji, cholera>

przez pająk 08 cze 2014, 18:31
Kalebx3 napisał(a):
Powodzenia dla synka.

Bardzo dziekuję , nie pomylił sekwencji i dal radę ;)
Wiesz kilkakrotnie podchodziłem do Sertaliny ,,, i za każdym razem uboki nie do zniesienia . Próbowałem różnych dawek , nawet minimalnych i tylko po tym leku było gorzej i gorzej . Ogolnie dobrze na mnie działaja Leki z grupy SSRI , ale ten zawsze powodował u mnie masakryczne dolegliwości . Ataki paniki , lęki , brak apetytu i snu . Po trzech dniach takich nasilających się atrakcji rzucałem to gówno w kąt . Nie będę sobie do choroby jeszcze następnej lipy dorzucał .
Mam koleżanke , którą niekompetentny lekarz 'poił" sertaliną , a z nia było coraz gorzej i tylko gorzej . Wtedy medyk zwiększal jej dawki , co oczywiście jeszcze bardziej jej szkodziło . Miała juz przez ten lek taka szajbę że z domu nawet do sklepu bała się wyjść .I non stop benzo , aby przeżyć kolejny dzień.
Sam jej kazalem odstawić to gówno i wziążć sie za Moklobemid . Dzis dziewczyna wie że żyje . Może nie jest idealnie , ale jak sama pisze z tym co bylo na sercie to Niebo do piekla .
A czym sie teraz leczysz i jak się czujesz ?
Nie bój się , serta nie wyrządzi Ci stałych nieodwracalnych zmian . Ten lek nie ma takiej mocy ,,, ale swoje co zaszkodzil to zaszkodził .

W Twoim i Twojej koleżance przypadku, nie generalizujmy bo masę osób ten lek wyprowadził na prostą. Każdy ma swojego demona w apteczce...
pająk

przez Kalebx3 08 cze 2014, 18:33
Ja nie generalizuję . To zapewne świetny lek ,,,TYLE ŻE NIE DLA MNIE . Dla mnie ten lek to trucizna i nic więcej .

-- 08 cze 2014, 18:35 --

Każdy ma swojego demona w apteczce..

w mojej apteczne demony pogoniłem święcona wodą . Pozostała po nich tylko waga do odmierzania pier-doleństwa z RC . ;)

przez woowoo 08 cze 2014, 18:38
Ja też wiem, że ten lek jest dla większości lekiem super... co nie oznacza, że trzeba mówić że zdarza się też inaczej i wtedy ludzie pchają go w siebie, a lekarza im powtarza, ze trzeba dłużej i dłużej.. NiE, są PEWNE stany ktorych lekceważyć nie można!

przez Marian_Paździoch 09 cze 2014, 15:04
Co dodać do paro na poprawę nastroju? Mirta i mianseryna odpadają, za bardzo kopią noradrenalinę jak dla mnie.
Marian_Paździoch

przez Kalebx3 09 cze 2014, 15:31
Co dodać do paro na poprawę nastroju?

,,,żebym ja to wiedział to bym teraz kankana w Karaibach tańczył , a nie ślęczał na Forum i ,,, :lol:

przez jetodik 09 cze 2014, 15:32
mówicie, że paroksetyna leczy dopiero od dawki 20mg? mnie lekarka przepisała tylko 10.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Kalebx3 09 cze 2014, 15:37
mnie lekarka przepisała tylko 10.

poczekaj, za rok będziesz zasuwał jak parowóz na 30 mg ,,,tak więc spokojnie , nie bój się ;) ,,, jeszcze zdązysz zwiększyć dawkę .

przez jetodik 09 cze 2014, 15:41
no przynajmniej uboków nie bedzie takich, przez pierwszy okres brania, a jedyne doraźne benzo jakie do niej dostałem to chlorprotiksen, którego moc jest bardzo mała.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Kalebx3 09 cze 2014, 15:52
a jedyne doraźne benzo jakie do niej dostałem to chlorprotiksen, którego moc jest bardzo mała.

chlorp . to nie benzo

Sortuj wg