PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez Tojaaa 04 cze 2014, 18:59
kalikali1, na mnie 30 paro tez średnio działa. Dziwne, ze taka konska dawka nie rusza cię. To Twoje pierwsze ssri?

przez kalikali1 04 cze 2014, 20:12
Tojaaa
Brałem prawie wszystkie SSRI do 1 miesiąca i nie działało nic,potem chlałem z wkurwienia,ćpałem dużo,benzo itp ,teraz biorę Paro w max dawce przez 10tyg,ale cięko to widzę,może jeszcze zaskoczy kto wie,A Ty długo bierzesz PAro? Walnij se odrazu te 40 a nie sie bawisz z takimi daweczkami :D Ja od tygodnia lece na 60mg z 45mg mirty-wszystko na noc wsuwam,rano nie ma takiej zamuły,ale mówie kiszka straszna ;/
Wczoraj płakałem,tydzień temu miałem 1 dzien zajebisty humor,podobno takie huśtawki tez jakoś dobrze rokują albo tylko sie pocieszam.....ehhh

BTW.Ma ktoś po masturbacji nasilone lęki i Fobie ? To nie jest śmieszne ale prawdziwe :D

przez Tojaaa 04 cze 2014, 20:16
kalikali1, chyba za krótko brałas ssri? Tylko miesiąc czekałes na efekty? Mówi sie ze powinno sie czekać ok. 3 miesięcy, jak nie ma efekty, to wtedy zmieniać

Ja po paro mam libido ujemne, więc na temat mastrubacji nie wypowiadam sie :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kalikali1 04 cze 2014, 20:38
Tojaaa
Tak tylko miecha brałem,strasznie mnie te leki męczą i nie miałem cierpliwości,ale teraz albo wóz albo przewóz.
Dojadę do tych 3 miechów i co dalej to nie wiem aż się boję,nie chce brac benzo ale nie wiem czy inne wyjście będzie.Jak piszę strasznie męczą mnie te leki u mnie przy nich występuję niemal cały czas nasilone lęki,depresja a standardowo między3-5 tyg mam na dokładke przez jakiś tydzien derealizacje z depersonalizacją-okropne stany,lęki,męczarnia potem ten dziwny swiat jak na to mówie mija,percepcja wraca do normy ale dalej żeby wyjsc z chaty musze brać benzo bo nie jestem w stanie;/;/;/

Polecam ci dodać 45mg mirty do Paro-libido powinno sie znaaaacznie polepszyć no i sen,apetyt mam w normie za to po mianserynie zarlem jak swinia.I dodanie mirty troszke mi nastrój polepszyło.

przez Tojaaa 04 cze 2014, 21:47
kalikali1, jakie masz rozpoznanie?

przez Marian_Paździoch 04 cze 2014, 22:24
Polecam ci dodać 45mg mirty do Paro-libido powinno sie znaaaacznie polepszyć no i sen,apetyt mam w normie za to po mianserynie zarlem jak swinia.I dodanie mirty troszke mi nastrój polepszyło.

Otóż to. Dodanie małej dawki mirty u mnie automatycznie niweluje senność czy osłabione libido.
Marian_Paździoch

przez Tyrr 04 cze 2014, 22:32
Tojaaa, z Ciebie też :P
Mi też lekarz proponował dodanie jakiegoś leku do paro ale nie dowiedziałem się jaki to lek bo zanim dokończył rzuciłem tekstem o odstawianiu :roll:
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przez Tojaaa 04 cze 2014, 22:34
Tyrr, czyli sam dojrzałes do odstawiania? Jak długo lykales paro?

przez woowoo 04 cze 2014, 23:03
Ale mam spadek nastroju ;-(, ale wywołany konkretną sytuacją, jednak umieram ze smutku....buuuu
irracjonalne to wszystko, bo rozsądek nie widzi problemu, a emocje i tak swoje......

dopiero tydzień na zwiększonej paro i lemitrinie....mam nadzieje że wsio będzie ok, lęków brak, fobi też, doły straszne. :why:

przez Meg1985 06 cze 2014, 19:33
Hej i stało się, wreszcie nadszedł dziś dzień wizyty u lekarza i co? pełna nadziei, że doktor mnie wysłucha i przepisze mój upragniony, utęskniony lek, który miał cudownie odmienić moje życie...dał mi co? TRITTICO SR. Nie mogłam go przekonać, że paroksetyna jest dla mnie. Powiedział, że skoro miałam objawy uboczne przy stosowaniu prozacu, to prawdopodobnie paroksetyny też mój organizm nie będzie tolerował. I co ja mam zrobić. Chyba to gdzieś na necie zakupię i wdrożę w życie. A brał ktoś Trittico?
"... jak Cię odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać,
jak ruszyć w drogę, kiedy nie znam drogi do mnie samego..."

http://www.youtube.com/watch?v=9k4P1GF7j-I Robert Janowski; "Kto nigdy nie żył"

przez magnolia84 06 cze 2014, 19:38
Meg1985, też miałam skutki uboczne na fluoksetynie, a na paroksetynie - prawie wcale. Trittico miałam brać jako dodatek do paroksetyny ze względu na problemy ze snem, ale nie wzięłam, bo kiedy poszłam do pracy problemy ze snem minęły.
magnolia84

przez Meg1985 06 cze 2014, 20:00
magnolia84 napisał(a):Meg1985, też miałam skutki uboczne na fluoksetynie, a na paroksetynie - prawie wcale. Trittico miałam brać jako dodatek do paroksetyny ze względu na problemy ze snem, ale nie wzięłam, bo kiedy poszłam do pracy problemy ze snem minęły.

A powiedz, dużo miałaś tych objawów, bo u mnie po fluoksetynie wystąpił ogromny problem ze spaniem, spałam bardzo płytkim snem, przebudzałam się w nocy chyba z 1000razy, a rano byłam tą nocą po prostu wykończona. Dodatkowy objaw to, nie wiem jak to określić, podrażnienie jelita, w każdym razie problemy jelitowe. Ale brałam tylko 2 tyg. Dlatego z chęcią dałabym szansę paroksetynie, bo skoro są różne grupy, to chyba są jakieś różnice w działaniu, nie można wszystkich ssri wrzucać do jednego wora...
"... jak Cię odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać,
jak ruszyć w drogę, kiedy nie znam drogi do mnie samego..."

http://www.youtube.com/watch?v=9k4P1GF7j-I Robert Janowski; "Kto nigdy nie żył"

przez magnolia84 06 cze 2014, 20:02
Meg1985, na fluoksetynie przez pierwsze dni zasypiałam na stojąco, kręciło się w głowie, ale po ok. 2 tyg. przeszło.
magnolia84

przez woowoo 06 cze 2014, 20:22
meg- może zmień doktorka.

Sortuj wg