PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

Re: seroxat a solarium

przez ALEKS*OLO 22 lis 2009, 00:11
Nawet w solarium (takim z prawdziwego zdarzenia) jest wywieszka i napisane ze miedzy innymi podczas brania leków psychotropowych nie nalezy korzystac z niego. Wiec kazdy robi to na własną odpowiedzialnosć.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Aldik 22 lis 2009, 01:39
Rzadko chodze na solar ale zdarzało sie i to w ciągu ostatnich 3-4 lat ... Dziwne rzeczy ... A co niby mogło by się stać? Ehh niepotrzebnie wtrąciłem sie do tematu teraz będę się schozofać aby iśc na solar wrr

Re: Seroxat

przez Damian1000 22 lis 2009, 01:51
witajcie

dzis jestem 3 dzien na seroxacie

hmmm... dziwnie sie czuje.. taki lekko pobudzony jakby ...
ogolnie dziwnie bo jakby takie przebłyski do normalnosci ... ale doslownie przeblyski
jak ostatnie dni siedzialem w domu tak dzis zrobilem lekki trening na silowni
i mialem chec na sluchanie glosno muzyki, ponadto takie jakby przypadkowe "normalne" zachowanie jak kiedys
czyli bez natloku mysli i z zapedami do normalnego funkcjonowania ale to np przez 5 min ..
ale jak narazie nadal gdzies gleboko w glowie tkwi to uczucie bez sensu i niemoznosci cieszenia sie "normalnoscia"

czy to tak wyglada dzialanie leku ?
jak dalej to moze wygladac ?
czy rzeczywiscie lek moze sprowadzic na "normalna droge " ?
Never Never Never Give Up

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Damian1000 22 lis 2009, 01:57
SPOKOJNIE - MOZESZ CHODZIC :)

Ja biore seroxat a moja psycholog wrecz zaleca mi chodzenia na solarium w celu "doswietlania" ,
co podobniez podnosi wydzielanie hormonow szczescia i lekko lagodzi depresje i nerwy

tyle tylko ze zalecila mi nie tyle opalanie co chodzenia na "doswietlenie" na jakies 5- 7 min czesciej ... jak mam czas to sie opalam

przez zdesperowany1 22 lis 2009, 12:04
jasne ze moze;) zwaz na to ze to dopiero 3 dzien:) ja tez jestem 3 dzien na paroksetynie i czuje sie lepiej niz przed braniem lekow;)
zdesperowany1

przez Amy Lee 22 lis 2009, 14:28
Nie można chodzić tylko po tym głupim Deprimie, bo on zawiera dziurawiec, który powoduje fotoalergię.

Jeżeli w ulotce nie jest nic napisane o reakcji na promienie, to można chodzić, byle nie na za długie sesje 8)

Też sobie niedługo pójdę, fajnie się zrelaksować, wyobrazić sobie, że się jest na plaży...
Amy Lee

przez magdalenabmw 22 lis 2009, 16:39
Ogólnie wiem, że nie można chodzić do solarki po antybiotykach ani wystawiać sie na słońce.
Dlaczego? Bo można dostać wysypki skórnej.

Ja osobiście na solarkę nie chodzę, ale pare razy na leach mi sie zdarzyło i często opalałam sie na słońcu- nic sie nie stało.
Jedyne co moze sie stać to można dostać wyspypki, a potem leczenie kilka miesięcy i klika stów :smile:
Nie lepiej użyć balsamu brązującego?
magdalenabmw

przez Damian1000 22 lis 2009, 18:07
dzień 4 na seroxacie

dzis jestem strasznie nerwowy , wszystko robie nerwowo i szybko .. wszystko mnie drazni bardzo
w glowie metlik
ogolnie dzis czuje sie tak niepewnie ..
niestety samoistnie przewija sie uczucie bez sensownosci, beznadziejnosci

zauwazalne zmiany to duze pobudzenie , nerwowosc , drazliwosc

(p.s wspomagam sie lorafenem - 1 tabl na dzien zeby przetrwac ten okres poczatkowy )

przez zdesperowany1 22 lis 2009, 19:59
ciekawi mnie jaki jest wpływ paroksetyny na pamięc długotrwało i koncentracje? Może ktoś sie wypowiedziec?:)

[Dodane po edycji:]

i jak 5 dzien?
zdesperowany1

Re: ParoMerck

przez 19_latek 22 lis 2009, 20:03
A czy mozna wypic jedno piwo przy braniu 20mg paromercku? Nie chodzi mi o czeste picie tylko raz na 2 tyg 1 piwo z kumplami :D
Niektorzy mowili ze nawet po 1 piwie rano jest kac przy antydepresantach ale czy to prawda to ja nie wiem.
19_latek

przez bliksa 22 lis 2009, 22:35
kotecek, Bioxetin? nie, nie mialam tego. paromerck u mnie zaczął dzialac po ok 4 tygodniach.
19_latek, wiesz zalezy od organizmu. ja biorę 40 mg paromercku i pije do 5 piw, fakt, ze kac jest pozniej okrutny, ale to, ze ja pije nie znaczy, ze cie do tego namawiam.
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez Amy Lee 23 lis 2009, 00:48
Chusteczki brązujące są na prawdę niezłe 8) Ale nie grzeją...
Amy Lee

przez sadi31 23 lis 2009, 02:57
opty napisał(a):picie + psychotropy to raczej "srednia" mieszanka. osobiscie odradzam. nie dlatego ze kac jest po tym duzy (wiem, przezylem) ale ze osoby pijace alko i biorace leki jecza potem ze nic im leki nie pomagaja (a jak maja pomagac jak w glowie jeszcze wiekszy balagan sie robi po takiej mieszance). ale decyzja czy pic czy nie nalezy do kazdego z nas. wiec decyduj sam 19_latku ;)

to by sie zgadzalo tylko ze paroxetyna nie jest psychotropem

przez miko84 23 lis 2009, 11:16
A czym jest, cukierkiem?
miko84

Sortuj wg