PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez Kalebx3 25 mar 2014, 23:39
jak pamiętam zero srania , zatwardzenia niefajne . Potem napięcioe mieśniowe i nerwowośc . z czasem te uboki nie były az takie uciążliwe ( do wszystkiego można się przyzwyczaić ) , ale lek mnie z butów wyrywał . Byłby dobrym komponentem do jakiegos zamulaczaćza , przykładowo Ami .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez lunatic 25 mar 2014, 23:41
ja ją miałem teraz zapisaną do paro, ale bardzo dziwny efekt mialem, zupełnie inny niz kiedys jak brałem, teraz od razu mocna tachykardia i co najdziwniejsze potworna senność, i tak przez kilka dni az w koncu odstawilem bo nie wiedzialem co sie dzieje

przez Kalebx3 25 mar 2014, 23:47
a jaka dawke brałeś Rebo ? Bo ja na początku przez ponad 2 tydodnie to ćwierć tabletki brałem( 1mg , bodzajże wychodzi ) zanim wskoczyłem na pół ( ale więcej niż pól nigdy nie brałem ) -za mocne to to było .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lunatic 25 mar 2014, 23:54
kilka lat temu jak ją brałem samą miałem zapisane 8mg/dzien (2 tabletki), hardkor był na całego, lek dosłownie siłą wyciągnął mnie z łóżka, ale dawka okazała się przesadzona, z czasem nie potrafiłem sobie poradzic z tym jak sie czulem, doszlo do tego ze alkoholem musialem sie ratowac (w malych ilosciach), tylko to mnie uspokajało a wtedy nic samemu nie kombinowałem z dawkami, brałem jak lekarz zalecił
a teraz do paro od tego samego lekarza mialem juz o wiele mniejsza dawke, 2 albo 4mg

przez Kalebx3 25 mar 2014, 23:56
Dawka 2 mg jest wydaje mi się chyba najbardziej mądra . Można ja w czasie modyfikować ,,,ale nie przesadzać . Lek dobry ,,, jak ktos ma depresję ,że caly dzien tylko leży na kanapie .

przez lunatic 26 mar 2014, 00:02
nie wiem tylko jak wytlumaczyc sennosc, przez spadek cisnienia? jak ten lek jezeli juz cos to powinien podnosic, ale na ulotce jest dziwna informacja, zeby zachowac ostroznosc u osob z niskim cisnieniem, dziwne, ja mam na ogol niskie i moze mi je jeszcze obnizylo i stad taka sennosc

przez Kalebx3 26 mar 2014, 00:05
niektóre leki mają tzw. Reakcje Paradoksalne i nikt nie wie dlaczego . Nie mierzylem ciśnienie jak brałem ten lek , ale chyba było w normie. Bardzo mnie ciągnęło do fajek po tym leku , a że jestem zaleczonym nikotynistą bardzo tego nie lubialem , bo i 11 w nocy 2 kilometry do knajpy potrafiłem l;ecieć , gdzie sprzedawali fajki na sztuki .

przez lunatic 26 mar 2014, 00:21
Kalebx3,
Ty w koncu bierzesz jakis SSRI czy nie?

przez Stifler19 26 mar 2014, 00:36
Kalebx3 mi lekarz jakiś czas temu wypisał klomipramine 10 mg jako dodatek do paro na noc...ale nie testowałem tego zestawu...skutki uboczne jakieś dodatkowe sie pojawiają? jakie są plusy i minusy tego połączenia?
Paroksetyna 60 mg Nikotyna
Clonazepam 0.5 mg

przez Marian_Paździoch 26 mar 2014, 09:24
lunatic napisał(a):Marian_Paździoch,
co Ty za miksy chcesz tworzyć, SSRI z TLPD?

Nie jest to nic nowego. SSRI z TLPD to połączenie stare jak świat.
Marian_Paździoch

przez Kalebx3 26 mar 2014, 12:08
Kalebx3 mi lekarz jakiś czas temu wypisał klomipramine 10 mg jako dodatek do paro na noc...ale nie testowałem tego zestawu...skutki uboczne jakieś dodatkowe sie pojawiają? jakie są plusy i minusy tego połączenia?

ja brałem te dwa leki na raz . Jedno co na pewno mogę powiedzieć to zestawik ten podziałał świetnie na zmiejszenie natręctw . Skutki uboczne to ( u mnie ) kapeć w buzi - co ma niewątpliwie wpływ na psucie się zębów ( dopier po kilku dniach stosowania tego MIXU to sie pojawiło) i raczej nic tak istotnego co by mogło zniechęcić . A i to jeszcze ,że wstawałem o godzinie 5 rano z wiekszą ochotą dożycia . W sumie polecam ten zestawik , chociażby przez jakiś czas ( w niskich dawkach ) co by to lepiej sie wzmocnić w walce z natręctwami .

-- 26 mar 2014, 11:10 --

Kalebx3,
Ty w koncu bierzesz jakis SSRI czy nie?

Mooowa . Obudzileś sie wczoraj ;) . Pewnie ,że biorę i to nieprzerwanie od koło 4 lat Paroksetynę .

przez lunatic 26 mar 2014, 12:22
Kalebx3,
i masz po tej paro takie uczucie jakby zycie toczyło się obok Ciebie a Ty to tylko z boku obserwujesz?

przez Kalebx3 26 mar 2014, 12:27
Kalebx3,
i masz po tej paro takie uczucie jakby zycie toczyło się obok Ciebie a Ty to tylko z boku obserwujesz?

Absolutnie nie i nigdy czegos takiego nie miałem , ani po Paro ,a ni po innych SSRI .
Uwierz mi ,że po Paro to ja dopiero wiem ,że żyję . Wniosek z tego prosty każdy ma chyba/ niechyba inaczej po tej grupie leków .
Najgorzej się czułem po neuroleptykach ( oprócz Sulpirydu ) , takie pizd-owate uczucie oszołomienie jakiegoś nieprzyjemnego . Lipa .
Ale SSRI sa dla mnie suoper , szczególnie jak sie do nich coś apetycznego doda ;)

przez lunatic 26 mar 2014, 12:28
Kalebx3,
a brałeś kiedyś samo paro bez zdanych dodatków? moze dodatkowe leki zapobiegają u Ciebie takiemu zobojętnieniu?

Sortuj wg