PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez lunatic 23 mar 2014, 21:26
Kalebx3,
a czego Ty nie brales? :D

przez Kalebx3 23 mar 2014, 21:31
Kalebx3,
a czego Ty nie brales?

aminopropyl benzofuran , 4,4 DMAR , MDAI 5,6-Methylenedioxy-2-aminoindane 6,7-dihydro-5H-cyclopenta[f][1,3]benzodioxol-6-amine,Brefedron ,,, te 4 rzeczy
ten ostatni jest szczególnie ciekawy :
4-Bromomethcathinone ( 4-BMC , Brephedrone ) jest psychoaktywną i badania chemiczne z fenyloetyloamina , amfetaminy i Katynon chemicznych klas . Działa jako serotoniny i noradrenaliny inhibitory wychwytu zwrotnego , [ 1 ] [ 2 ] , ale działa bardziej jak lek przeciwdepresyjny niż pobudzający
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez forfiter 23 mar 2014, 23:30
Kalebx3 napisał(a):człowiek się modli na tabletką ,a Ty takie tam ,ze jedno i drugie .

no tak bo przez jakis czas bedzie je bral rownoczesnie, schodzil z paro i wchodzil na wenle :yeah: i potrzebuje kogos kto go zapewni, ze go nie wyrwie z butow ;> takze albo zrobisz tak jak zalecil lekarz, albo poprostu przestaniesz brac paro i zaczniesz lykac lek nr 2.
Paroksetyna 20mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez arek_177 23 mar 2014, 23:52
kurcze sam juz nie wiem co robic zadzwonie jutro do mojej lekarki że boje sie takiego miksa
boje sie wogole schodzic z paro bo juz kiedys schodzilem i byl super nawrot lękow , a juz paro biore kilka lat i przestaje byc efektywny jak kiedys coraz czesciej pojawiaja sie leki
:105:

przez amandia 24 mar 2014, 00:45
U mnie po 4 pierwszych dniach jest OK, choć może po dawce 5 mg nie ma co spodziewać się zbyt wiele (jutro wchodzę na 10 mg i trochę mam cykora). Natrętne myśli i lęki z nimi związane pojawiają się z taką samą częstotliwością jak przed rozpoczęciem leczenia - i tu wspomagam się tekstami G. Szaffera, choć wiem, że propaguje on raczej samoleczenie, no i bez leków. Natomiast mam wrażenie, że mam większą motywację i niechęć do czekolady - sądzę, że to podświadomość, aniżeli leki, bo za wcześnie.

Chciałam jeszcze ponowić pytanie o fizjoterapię. Jutro mam zabiegi - prądy Tensa. Szukałam trochę w sieci i znalazłam info, że w przypadku chorób psychicznych i stanów emocjonalnych o wykonaniu zabiegu powinien zdecydować lekarz. Zanim zaczęłam brać paro, chodziłam na te prądy (nie mówiłam ortopedzie o moich problemach) i było OK, czy w związku z tym i jutro mogę iść, czy lepiej odpuścić??

przez Luki_Nerwusik 24 mar 2014, 08:52
amandia
Ćwierć tabletki to mysia dawka bez znaczenia leczniczego.
Nie ma co analizować swojego stanu na czynniki pierwsze, a tym bardziej przejmować się co będzie, gdy dawkę się zwiększy.
Co do tych prądów to najlepiej poradzić się lekarza, bo wątpię żeby ktoś tu mógł poradzić coś mądrego.
Luki_Nerwusik

przez amandia 24 mar 2014, 10:08
Luki ja po prostu mam chyba silna potrzebe kontroli mojego organizmu dlatego wszystko obserwuje i zapisuje, ale rownie dobrze moge zapisywac w notesie ;)

Z tymi pradami nie wiadomo, nawet na recepcji w przychodni nie byli do konca pewni.

A mozecie podpowiedziec czy w przypadku przeziebienia moge brac takie leki jak do tej pory (czyli bez recepty jakies gripexy, tantum verde czy inne) czy czegos mam unikac?

przez Luki_Nerwusik 24 mar 2014, 10:14
amandia napisał(a):A mozecie podpowiedziec czy w przypadku przeziebienia moge brac takie leki jak do tej pory (czyli bez recepty jakies gripexy, tantum verde czy inne) czy czegos mam unikac?

Najbezpieczniej w razie przeziębienia brać zwykły paracetamol, np. Apap. Wieloskładnikowe leki, jak Gripexy odpadają. Nawet Aspiryna odpada, bo rozrzedza krew, a podobne działanie ma też paroksetyna i mogą wystąpić krwawienia. Chociaż to takie dmuchanie na zimne, ale lepiej dmuchać, niż się później zdziwić.
Luki_Nerwusik

przez freda 24 mar 2014, 10:59
Kalebx3, jak mnie to wkurza, jak zmieniacie avatary.najbardziej i tak lubiłam Twoje grzybki :D
A już myślałam,że ją pokonałam...

przez Kalebx3 24 mar 2014, 11:22
Rozumiem Cię Freda , ale ja muszę , mam taka potrzebę . Teraz Avatar jest pod mój podpis w związku z tym co sie dzieje w moim życiu . Ale sorry . Ja bardzo znowu nie lubię jak ktoś zmienia Nicki . Byc może dla wzrokowców jest to denerwujące ,,, ale co ja mam zrobic jak "zużytym" Avatarem rzygać mi sie juz chce.

przez Dark Knight 24 mar 2014, 11:59
Ja mam w środę wizyte u lekarza i prawdopodobnie kończę przygodę z paroksetyną niestety nie chce u mnie zaskoczyć będę prosił lekarza o fluo + tianeptyna

przez Kalebx3 24 mar 2014, 12:15
fluo + tianeptyna

,,, i Cie wystrzeli jak Lunatica ,,, i znówu będziesz płakał i szuuuukał

przez lunatic 24 mar 2014, 12:22
Dark Knight napisał(a):Ja mam w środę wizyte u lekarza i prawdopodobnie kończę przygodę z paroksetyną niestety nie chce u mnie zaskoczyć będę prosił lekarza o fluo + tianeptyna

ja tez bede pytal lekarza o fluo, ale samą

przez Dark Knight 24 mar 2014, 12:57
lunatic, a czemu rezygnujesz z paro ?

-- 24 mar 2014, 12:59 --

Kalebx3, wystrzeli tzn ?? paro nie działa więc trzeba szukać czegoś innego a tianeptyna wydaje sie być ciekawym rozwiązaniem

Sortuj wg