PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez Marian_Paździoch 16 mar 2014, 17:21
Gdyby hobby leczyły ChAD i OCD, byłbym okazem zdrowia.
Marian_Paździoch

przez wisnia80 16 mar 2014, 17:22
Dark Passenger napisał(a):Nie nie rozbrajaj mnie. Chorobę afektywną dwubiegunową i OCD chcesz leczyć... hobby? Masz w ogóle jakiekolwiek pojęcie o tych zaburzeniach?

A czy ja powiedziałem leczyć? Uważam, oprócz tego co już napisałem, że za bardzo skupia się na chorobie.

przez Marian_Paździoch 16 mar 2014, 17:24
Ciekaw jestem który ChADowiec nie skupia się na chorobie, jeśli zaburza ona jego normalne funkcjonowanie.
Marian_Paździoch

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elfrid 16 mar 2014, 17:26
wisnia80, terapie i hobby mogą się sprawdzić w zaburzeniach reaktywnych. Nie w CHAD i nerwicy natręctw, która jest akurat dość specyficznym zaburzeniem. Kiedy pacjenci słuchają takich rad albo są błędne zdiagnozowani tylko niepotrzebnie tracą czas. Branie leków na choroby psychiczne właśnie powoduje cuda, bo prowadzi do remisji (chad, depresja), albo zapobiega pogłębianiu objawów (schizofrenia i objawy negatywne).
pregabalina, wenlafaksyna

przez Marian_Paździoch 16 mar 2014, 17:28
Ja jestem zachwycony efektami leczenia ChADu, przestałem rozwalać pieniądze, nie jestem rozdrażniony i już nie pamiętam co to wegetatywne leżenie w łóżku, ba, nawet udało mi się ostatnio odnowić znajomość z dawnym kumplem.
Marian_Paździoch

przez elfrid 16 mar 2014, 17:32
Marian_Paździoch, tylko czy nie rozwalasz tego efektu dokładając i zmieniając ciągle antydepresanty? Rozumiem, że dokucza Ci nerwica natręctw, ale takie samodzielne modyfikowanie, może osłabić efekt leczenia. Wiem, że kiedy dokuczają objawy jest się niecierpliwym jednak warto pogadać z lekarzem, że poza CHAD dokuczają ci objawy nerwicy natręctw. I jaki leczenie on proponuje, tak żeby stosowanie antydepów na ZOK, nie pogarszało CHAD.

przez wisnia80 16 mar 2014, 17:33
Marian_Paździoch napisał(a):Ja jestem zachwycony efektami leczenia ChADu, przestałem rozwalać pieniądze, nie jestem rozdrażniony i już nie pamiętam co to wegetatywne leżenie w łóżku, ba, nawet udało mi się ostatnio odnowić znajomość z dawnym kumplem.

O, cóż za nagła odmiana. Może popatrzysz co pisałeś klika postów wcześniej?

btw, już wiem, twoje hobby to branie leków :mrgreen:

przez Marian_Paździoch 16 mar 2014, 17:35
To było odniesienie do Twojej wypowiedzi i poruszenie tematu osób chorych na ChAD. Jak widać, ciężko Ci rozdzielić jedno z drugim.
Marian_Paździoch

przez elfrid 16 mar 2014, 17:37
wisnia80, ale na czym polega Twój problem? To forum to nie miejsce krucjaty, zawsze możesz rozbić obóz i zacząć głodówkę pod siedzibą jakiejś firmy farmaceutycznej.

przez Marian_Paździoch 16 mar 2014, 17:45
wisnia80, z całym szacunkiem, ale jako rzadki i mało aktywny gość na forum, nie znasz naszych przypadków. Nie wiesz, co nam jest, nie wiesz, jak się leczymy i na jakim etapie jesteśmy.
Marian_Paździoch

przez freda 16 mar 2014, 17:51
Marian_Paździoch, spokojnie, wisnia80, nie wie o czym mówi.łatwo rzdzić jak nie zna się choroby i tego co się dzieje wokól,gdy człowiek choruje :D
A już myślałam,że ją pokonałam...

przez lunatic 16 mar 2014, 17:59
W depresji ktorej towarzyszy wycienczenie fizyczne akurat hobby Cie wyciagnie z lozka,moze jeszcze tanczaca striptizerka?

przez wisnia80 16 mar 2014, 18:02
freda napisał(a):Marian_Paździoch, spokojnie, wisnia80, nie wie o czym mówi.łatwo rzdzić jak nie zna się choroby i tego co się dzieje wokól,gdy człowiek choruje :D

No tak, dokładnie, nie wiem o czym mówię. Sam mam NN i co? Nie robię sobie szejków z wenlo-paro-fluo-ptyny, i nie jęczę jak zbity pies.

Zresztą, to nie mój cyrk i nie moje m@ałpy. Chciałem tylko pomóc, ale lepiej nie pomagać.

przez freda 16 mar 2014, 18:02
lunatic, ja poproszę o striptizera,dobre lody,pepsi,ciekawą książkę i jestem zdrowa bez terapii i leków :mrgreen:

-- 16 mar 2014, 17:05 --

i co hobby postawiło cię na nogi?i,po za tym ludzie na tym forum w większości wiedzą co im pomaga,a co nie i jakie leki mogą brać
A już myślałam,że ją pokonałam...

Sortuj wg