PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez forfiter 09 mar 2014, 00:15
Dark Knight, ano swietny, ale ten 'zloty srodek' moze sie za bardzo spodobac ;p a ja poprosze o neuroleptyk bo ile sie ku rwa mozna meczyc
Paroksetyna 20mg

przez grzesiek85xxx 09 mar 2014, 07:21
No jest troche lepiej jesli chodzi o lęki i te natretne mysli ale caly czas jest tak ze klade sie zasypiam jak dziecko ale godz 4 lub 5 juz nie spie. Magnolia84 nie strasz tym zjazdem chociaz wiem ze i taka mozliwosc jest

przez Dark Knight 09 mar 2014, 10:26
Jesli do wizyty siee nie poprawi przechodze na wysokie dawki wenli 225 mg to chyba jedyne madre rozwiazanie + doraznie klonazepam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 09 mar 2014, 13:51
Jesli do wizyty siee nie poprawi przechodze na wysokie dawki wenli 225 mg to chyba jedyne madre rozwiazanie + doraznie klonazepam

taka dawka Cie wykończy człowieku i znowu będziesz płakał .
Guzik pisał ,że pomogła mu Wenla + Abilify , może tego spróbuj , ale nie w takich dawkach co piszesz . I nie bierz się za Clonazepam , bo sobie kuku możesz tym zrobić ,,, a w drugim obiegu to to prawie tyle samo co Metylo kosztuje ;)
---Guzik napisał :
<<<Abilify przywrócił mnie do życia, czułam się na nim rewelacyjnie! A jadłam wiele leków rispolepty, ketrele, clopixol, fluanxol, no i wenle. Dopiero na kombinacji wenla plus abilify mój stan się poprawił na tyle że mogłam normalnie funkcjonować! Powodzenia!>>>
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Kalebx3 09 mar 2014, 13:51
,,,
Ostatnio edytowano 09 mar 2014, 13:54 przez Kalebx3, łącznie edytowano 1 raz

przez Dark Knight 09 mar 2014, 14:04
Kalebx3, czemu wysokie dawki wenli mogą wykończyć ??

przez Kalebx3 09 mar 2014, 14:07
Temu ,ze to silny lek i juz dla co niektórych dawki 150 mg powodują norareanalinowe napięcia . Dawka 225 mg to dla wybitnych asów . Ty nawet bys nie zasnał po tej dawce nie mówiąc już o zerowym apetycie . Odpuśc sobie , wiem co mówię .

przez Dark Knight 09 mar 2014, 14:12
zerowy apetyt to dobre rozwiązanie bo na paro przytyłem neuroleptyki raczej też odpadają bo pewne zaparcia i przybieranie na wadze z antydepresantów których nie próbowałem to właśnie wenla i fluo wszyscy na forum piszą że fluo przy fobii społecznej odpada bo może tylko nasilić lęki więc zostaje wenla

przez Kalebx3 09 mar 2014, 14:16
fluo przy fobii społecznej odpada bo może tylko nasilić lęki więc zostaje wenla

nie wiem ,żąleży u kogo .
Wolałbym jednak Fluo niz wenlę . Szczegolnie na Fobię .
Puszczę Ci PW.

przez Kalebx3 09 mar 2014, 14:16
.
Ostatnio edytowano 09 mar 2014, 14:16 przez Kalebx3, łącznie edytowano 1 raz

przez Dark Knight 09 mar 2014, 15:29
dodam jeszcze że jest to moje drugie podejście do paro to pierwsze było lepsze było czuć działanie leku i to przy dawce 20 mg wstawałem rano z takim kopem fakt że popołudniu zasypiałem na stojąco ale jak mówię było czuć działanie leku teraz jest dawka 40 mg nie ma tego kopa za to są zaparcia i prawdopodobnie spowolniony metabolizm ;/;/ nie wiem czemu drugie podejście jest zupełnie inne

przez wisnia80 09 mar 2014, 17:55
Kalebx3 napisał(a): Dawka 225 mg to dla wybitnych asów .

Mam koleżankę która łyka tą dawkę. :D Nie słyszałem od niej o jakiś problemach ze snem.

przez nika_44 09 mar 2014, 22:08
Dark Knight napisał(a):Ja już nie mam pojęcia o co poprosić lekarza na następnej wizycie nigdy nie próbowałem klona podobno świetny na lęki

Jeśli klona nie brałeś to nie bierz się za to. Lek wspaniały, ale wyjść z niego to koszmar. Ja przyjmowałam to swinstwo okolo 10 lat. Trzy razy podchodziłam zeby się z nim rozstać. To był koszmar. Do tego szybko wciaga. Kiedys spotkałam osobę, która łykala go garściami i wciąż bylo jej mało. Chociaż nie biore go juz od dwoch lat to czesto o nim mysle. Nie spotkałam nic lepszego, co tak niweluje lęki. Wiem, ze nigdy do niego nie wrócę, chociaż kiedyś myslalam, że bede na nim do konca zycia, skoro z nim daje rade funkcjonować. Udało mi się. Naprawdę jestem z siebie dumna, ze mi sie udalo, bo to co czulam jak go dwukrotnie odstawiałam jest nie do opisania.

-- 09 mar 2014, 22:16 --

forfiter napisał(a):nika_44, Twoja historia jest bardzo podobna do mojej, w sumie to identyczna i też jestem na etapie paroksetyny. Doradzic Ci moge zrobienie morfologii, bo zganialem zle samopoczucie na leki, a okazało się, że mój poziom żelaza w organiźmie jest prawie zerowy. Co powodowało całą game objawów, permanentne zmęczenie, brak koncentracji, apatia, nawet węch prawie całkowicie straciłem, ale to nie wiem czy przez anemie ;o z objawów anemicznych to jeszcze, straszna delikatność taka dziewczynka się ze mnie zrobiła, wrażliwość na światło dzwięki i glupie gadki ale to ostatnie to juz mam chyba fabrycznie. pozdro ;p

O tym, ze jest cos nie w porzadku z morfologia nie pomyslalam. W takim razie musze zrobic badania. Zawroty glowy, uczucie zmeczenia i wlasnie cos takiego, ze zrobilam sie drazliwa i wszystko mnie wk...wia, to moze wlasnie objaw braku czegos w organizmie. W tym tygodniu wezme wieksza dawke rexetnu zobacze czy lepiej sie poczuje.

przez forfiter 09 mar 2014, 22:32
nika_44, tej strategii tez probowalem heh, podnioslem sobie paro do 40 mg i pierwszy raz zdarzylo mi sie zemdlec, ale to oczywiscie tylko moja historia, kilka objawow anemii sie ladnie pokrywa z depresyjnymi.
Paroksetyna 20mg

Sortuj wg