PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez Luki_Nerwusik 04 mar 2014, 22:08
Tylko świnia nie zmienia poglądów :)
Luki_Nerwusik

przez Dark Knight 04 mar 2014, 22:18
Nie lubie ale czasem trzeba

przez Luki_Nerwusik 04 mar 2014, 22:19
Ale co chcesz osiągnąć tym dodatkiem? Masz nadal lęki, niepokój?
A może jesteś przymulony i potrzebujesz pobudzenia?
A może masz problem ze snem czy libido?
Wiemy tylko tyle, że chciałbyś zgubić kilka kg.
Luki_Nerwusik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magnolia84 04 mar 2014, 22:20
Dark Knight, bez urazy, ale od kilku tygodni zadajesz te same pytania i sam nie wiesz czego chcesz. Pamiętam jak w którymś z lekowych wątków Kalebx3 nawet zwrócił na to uwagę.
magnolia84

przez Dark Knight 04 mar 2014, 23:59
Co chce osiągnąć chce pozbyć się lęków i zacząć cieszyć się życiem wychodzić gdzieś spędzać normalnie czas ze znajomymi a nie tylko praca dom sen.Póki co wszystko wydaje mi się bez sensu kolejna sprawa to ciągłe analizowanie wszystkiego zero jakiejkolwiek spontaniczności zachowuje się jak bym miał 60 lat która wszystkim się przejmuje i wszystko musi sobie przemyśleć to w skrócie ja ;/

przez miko84 05 mar 2014, 10:53
Na takie nadmierne przejmowanie się paroksetyna jest idealna. Ile czasu jesteś na 40 mg? Jeśli krótko to nic nie dodawaj tylko poczekaj na zadziałanie.
miko84

przez grzesiek85xxx 05 mar 2014, 11:28
miko84 napisał(a):Na takie nadmierne przejmowanie się paroksetyna jest idealna. Ile czasu jesteś na 40 mg? Jeśli krótko to nic nie dodawaj tylko poczekaj na zadziałanie.

Ja to biore krotko i niskie dawki poki co z czasem zwiekszac ale Twoje slowa sa pokrzepiajace. Tez mam tak zero spontanicznosci przemyslenia co to bedzie jak to bedzie itp oraz uczucie jakbym mial ze 2 razy wiecej lat niz mam

przez aga86 05 mar 2014, 18:29
Witam
Tydzień temu lekarz przepisał mi parogen. Szukając opinii na temat tego leku trafiłam na to forum. I tak czytałam i czytałam i do dnia dzisiejszego nie wzięłam nawet jednej tabletki i cały czas się waham. Mój stan się pogarsza i rodzina nalega żebym zaczęła brać tabletki bo już patrzeć na mnie nie mogą a ja nadal się waham boję się tych wszystkich działań niepożądanych tego że przytyje, bo tyle walki mnie kosztowało żeby schudnąć, że wcale mi się nie polepszy że paroksetyna otumania i nie daje "powera" a ja potrzebuje energii bo muszę pracować a na razie jestem w takim stanie że nawet z domu nie wychodzę prawie. Ale z drugiej strony myślenie cały czas o jednym mnie wykańcza i tak już jestem taka zmęczona tym wszystkim naprawdę. Cały czas myślałam że dam radę bez leków, ale chyba jednak nie. Już sama nie wiem co robić czy brać ten parogen czy może coś innego. Swoją drogą nie myślałam że znajdę się w takiej sytuacji, że będę zmuszona iść do psychiatry z resztą jak większość tu na forum. Naprawdę sporo przeszłam i jedna dla innych w sumie błaha sprawa rozwaliła mnie totalnie do tego stopnia że żyć mi się odechciewa i wszystko się kręci wokół jednego.

przez hania33 05 mar 2014, 18:32
aga86, Witaj , piszesz , ze i tak siedzisz w domu , wiec warto spróbować...moze od 5 mg?
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez comatom 05 mar 2014, 18:33
hej mam do sprzedania 2opak paxtinu 20mg w sumie 60 tabl-oddam taniej niz w aptece
jak cos to na pw
comatom

przez magnolia84 05 mar 2014, 18:34
aga86, hej. Poczytaj ten wątek kilkanaście stron wstecz. Pisała tu podobny post użytkowniczka o nicku mart. Nabrała odwagi i zaczęła w końcu brać lek :) Freda też chyba jest zadowolona z leku, a chłopaki w tym wątku sporo pozytywów piszą o tym leku.
magnolia84

przez nerviboy100 05 mar 2014, 18:40
Jednak zmieniam dawkę na 30mg. Mój lekarz powiedział, że to tak bywa, że trzeba zwiększyć dawkę na wiosnę i po 2-3 miesiącach spróbować wrócić do 20gm. I-szy dzień i jak na razie nie czuje różnicy.

aga86 Ja też jestem zadowolony z leku. Dla mnie czy warto spróbować to się okazało dopiero "PO", teraz jestem już zdecydowany na TAK.
Ostatnio edytowano 05 mar 2014, 18:44 przez nerviboy100, łącznie edytowano 1 raz

przez magnolia84 05 mar 2014, 18:44
nerviboy100, dokładnie, na wiosnę lekarze radzą podwyższać dawkę leku. Na jesień zresztą też.
magnolia84

przez freda 05 mar 2014, 19:18
magnolia84, z dawkami to trzeba trochę pożąglować.raz mniej raz więcej. mam gorsze ranki i pewnie zadzwonię i pogadam z lekarzem.zobaczymy co dalej :D
A już myślałam,że ją pokonałam...

Sortuj wg