PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez magnolia84 22 sty 2014, 22:53
Nie, to Ty masz jakiś problem, bo co jakiś czas czepiasz się kogoś, kto o coś pyta lub pisze błędne informacje demonstracyjnie wyrażając swoje święte oburzenie w sposób, który ktoś odbiera jako atak. Przypomnij sobie przypadek choćby Khaleesi.

-- 22 sty 2014, o 21:54 --

mojego chamstwa? :D od kogo Khaleesi czy Isona? :mrgreen:

-- 22 sty 2014, o 21:55 --

gdyby każdy tu był tak chamski jak ja, to to forum byłoby cudowną sielanką.
magnolia84

przez Lord Kapucyn 22 sty 2014, 23:03
Super- więc informuję, że przez najbliższy tydzień nie będę w ogóle moderował działu Indeks Leków, nie będę kasował pedofilskich wpisów amfce, nie będę wywalał kilkudziesieciu spamerskich tematów tygodniowo, na pw nie odpowiadam. Pani admin bedzie poinformowana.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez magnolia84 22 sty 2014, 23:08
dlaczego mieszasz w to inne sprawy? Zwróciłam Ci tylko uwagę na Twój sposób odpowiadania, a Ty rzucasz szpadelek i grabki i strzelasz focha.

-- 22 sty 2014, o 22:11 --

Podam prosty przykład: na stronie często pojawiają się pytania (w tym od ludzi wydawałoby się obeznanych w necie) o komunikat "bad gateway". Moderatorzy i inni użytkownicy spokojnie tłumaczą o co chodzi i co należy zrobić bez zbędnych zdań typu: "powtarzam po raz setny" albo "wyjazd do google".
magnolia84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Antaro 22 sty 2014, 23:15
Pytanie z innej beczki. Leki są głownie po to żeby leczyć. Skoro tak, to czy biorać Xetonar czy jakies inne świństwo z paroksetyną można liczyć na całkowite wyzdrowienie np po 6 miesiącach nieustannego aplikowania leku ?
Zastanawiam sie czy to jest lek który niweluje symptomy jak sie go bierze, a po zaprzestaniu wszystko wraca, czy może jednak leczy i jest duża szansa ze po jego odstawieniu do końca życia juz nie bedziemy zmuszeni siegac po niego.
Jakie są wasze opinie na ten temat?

przez lunatic 22 sty 2014, 23:19
Antaro,
w tej chwili trwa dyskusja na bardzo wazne tematy, musisz sie troche wstrzymac z tym pytaniem :D

przez magnolia84 22 sty 2014, 23:20
lunatic napisał(a):Antaro,
w tej chwili trwa dyskusja na bardzo wazne tematy, musisz sie troche wstrzymac z tym pytaniem :D

nie pitol, tylko udzielaj odpowiedzi, bo Moderator strzelił focha
magnolia84

przez lunatic 22 sty 2014, 23:21
magnolia84,
Ty odpowiedz, a ja Cie potem poprawie:)

przez magnolia84 22 sty 2014, 23:24
lunatic, nie, no co Ty! Ja? Ja nie mam takiej wiedzy i nie potrafię myśleć logicznie. A jeszcze ktoś poskarży, że chamska jestem i co wtedy? :hide:
magnolia84

przez lunatic 22 sty 2014, 23:27
to weź pół pytania a ja wezmę drugie pół, wybierz które chcesz, pytanie jest długie więc starczy na dwóch

-- 22 sty 2014, 22:33 --

dobra to sam odpowiem
Antaro napisał(a):Pytanie z innej beczki. Leki są głownie po to żeby leczyć. Skoro tak, to czy biorać Xetonar czy jakies inne świństwo z paroksetyną można liczyć na całkowite wyzdrowienie np po 6 miesiącach nieustannego aplikowania leku ?

biorąc świństwo się raczej nie wyleczysz, ale jeżeli byłbyś przekonany ze to nie swinstwo a cudowna kapsułka szczęścia to już wtedy co innego, jeżeli odpowiedź Ci pomogła zostaw plusa :D

przez Popiół 22 sty 2014, 23:49
Antaro, Tak w skrócie, jeżeli jest to pojedynczy epizod depresji wywołany np. jakimiś czynnikami psychologicznymi to zazwyczaj można uzyskać trwały efekt terapii lekami. W innych przypadkach po odstawieniu LPD człowiek wraca do stanu z przed leczenia, a to dlatego że te leki nie leczą tylko "maskują" chorobę.
Popiół

przez nova_2013 22 sty 2014, 23:50
lunatic napisał(a):biorąc świństwo się raczej nie wyleczysz, ale jeżeli byłbyś przekonany ze to nie swinstwo a cudowna kapsułka szczęścia to już wtedy co innego, jeżeli odpowiedź Ci pomogła zostaw plusa :D

hahahhaah :mrgreen: ode mnie dostaniesz PLUSA lunatic

Magnolia wystraszylas Dark'a Passengera i jestem ciekawa jak sobie teraz poradzisz. Mam nadzieje, ze innym osobom nadal bedzie odpowiadal bo my nie zaslugujemy na kare. A poza tym nie rozumiem czemu sie czepiasz niuansow typu "powtarzam juz po raz setny". Przeciez to ani obrazliwe ani nie dotyczy bezposrednio Ciebie. Na innych forach Dark powtarza sie jeszcze czesciej ale nikt z tego powodu nie robi HALO :nono:

Poza tym ja i inne osoby nie odbierajå Dark'a za kogos wywyzszajåcego sie, wrecz przeciwnie ! Bardzo sie cieszymy, ze zadne z naszych pytan nie jest lekcewazone. A co do pracy jako Moderatora to uwazam, ze wykonuje jå jak nalezy i za to nalezy mu sie szacunek. Postaw sie w jego roli i wertuj tysiåce postow dziennie gdzie wkrada sie wulgaryzm, pedofilia i wzajemne obrazanie. Ktos musi stac na strazy tego wszystkiego i pilnowac ladu i porzådku. Chwala Bogu, ze Dark to nie jedyny moderator i ma swoje zaplecze pomocy w innych zaufanych moderatorach i administratorach.
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

przez Popiół 22 sty 2014, 23:52
Może być też tak że po odstawieniu niektórych LPD choroba zaatakuje ze zdwojoną siłą.
Popiół

przez nova_2013 22 sty 2014, 23:55
Popiół nie strasz :why:
Ostatnio edytowano 22 sty 2014, 23:55 przez nova_2013, łącznie edytowano 1 raz
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

przez lunatic 22 sty 2014, 23:55
nova_2013,
ooo podpadłaś chyba Magnolii, ja Ci to mowie :D

-- 22 sty 2014, 22:56 --

a poza tym czyżbyś się chciała ze mną pośmiać i odwiedziłaś z ciekawości wątek? :D

Sortuj wg