PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez VanDust 15 sty 2014, 22:07
To nie tylko młodzi lekarze powodują opad rąk. Pewien pan profesor,który jeździ na sympozja psychiatrii nie wiedział co to za lek PAROKSETYNA ...
No proszę... :/ . Ale 120zł za wizytę potrafił kasować.

przez lunatic 15 sty 2014, 22:07
VanDust,
chyba sobie zarty robisz

przez VanDust 15 sty 2014, 22:35
Chciałbym ,żeby to był mój wymysł...ale to niestety prawda. To była moja sugestia,żeby spróbować PARO,a on na to "paroksetyna,a co to za lek? " Żebym mu jeszcze podał jakiś egzotyczny generyk,ale podałem substancję czynną :/ . Ten kolo widział tylko anafranil i zalastę,depakinę plus ewentualnie tranxenę...
Wiesz, nie chciałbym być pyszałkiem,ale po tym okresie moja wiedza na temat leków może być czasem lepsza niż niejednego pana Dochtóra po studiach...
A jestem tylko zwykłym głupkiem po zawodówce ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 15 sty 2014, 22:43
Faktycznie ręce opadają .
Zaś co do dystymii , to się leczy ciężko ,co nie znaczy ,że się nie da . Dobrym lekiem może być wenlafaksyna lub wellbutrin ,ale najlepszym rozwiazaniem będzie poszukanie dobrego lekarza , nawet w internecie poczytaj opinie o danym doktorku w swojej okolicy i coś wybierz .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez lunatic 15 sty 2014, 22:49
ladywind,
dziś byłem u lekarki, która nie wiedziała dokładnie ile musze odczekać zmieniając paroksetynę na sertralinę, nie wiedziała tez czy przy takiej zmianie powinny byc skutki odstawienne paroksetyny i początkowe sertraliny, w ogóle nie wiedziała co mi dać to w końcu powiedziałem ze chce sertralinę i tyle miałem z całej wizyty

przez ladywind 15 sty 2014, 22:56
lunatic, i nie myślisz o zmianie lekarza? Mając dobrze do czynienia z chorobą psychiczną podstawą jest być pod opieką dobrego lekarza. Nie powiem że to łatwe , bo mnie zajęło kilka lat nim trafiłam na fachowca ,ale trzeba o tym pomyśleć jeśli chcemy cieszyć się w miarę dobrym zdrowiem psychicznym .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez lunatic 15 sty 2014, 22:58
ladywind,
ja u tej lekarki byłem pierwszy raz

przez VanDust 15 sty 2014, 23:05
Wenlafaksyna odpada.. wiem,że jest to jeden z "flagowych" antydepresantów, lecz żona miała na nim takie jazdy, ze szkoda słów. Nie brała go kilka dni,tylko 1,5 miesiąca-wydaje mi się,że to dość sporo.
Wellbutrin też już był - masakra.. :/ Podobnie jak :fluoksetyna, fluwoksamina, sertralina, citalopram, escitalopram, coaxil i wiele innych.
Jedynie na PARO jest w miarę.
A co do dobrego lekarza: na mój rozum,to i tak jest loteria. Ponieważ z moich doświadczeń wynika, że nie ma lekarza który na depreche/nerwice przepisze lek i powie : TO NA PEWNO PANU/PANI POMOŻE!
On może przypuszczać i mieć nadzieję ,że się wstrzeli lekiem w to "wycie czarnego psa".. (tak ponoć Churchill nazywał swoją przypadłość,chyba CHAD)
To w/g mnie jest jedną z najgorszych "rzeczy" w tej chorobie. Nie ma leku który każdemu pomoże. Taki lek jednemu przywróci chęć do życia,a innego zwali z nóg. To jest okropne :/
I wracając do sedna ,zastanawiam się,jaki proch działałby dobrze w tandemie z paroksetyną. Jako dodatek,na noc ,żeby wstać w miarę wypoczęty, nie zamulony i bez niepokoi...

I z góry dziękuję ludziom,którym chce się coś skrobnąć od siebie.

przez lunatic 15 sty 2014, 23:39
VanDust,
Solian?

przez ladywind 15 sty 2014, 23:40
lunatic, to proponuję poszukać innego lekarza

przez lunatic 15 sty 2014, 23:43
ladywind,
ale po co? przepisała sertralinę którą chciałem spróbować jakby nie miała innych pomysłów i tak się stało

przez Dark Knight 16 sty 2014, 00:06
skąd u mnie ten natłok myśli masakra jakaś ciągle wmawiam sobie że mam adhd tylko ta choroba kojarzy mi się z natłokiem myśli jedyna rzecz która sobie z tym radzi to amfetamina ?? czy ktoś może ma jakieś przypuszczenia na jakie zaburzenie cierpię ??

Mam takie pytania czy amfetamina również może pomagać na nerwice natręctw konkretnie natrętne myśli ?? bo skoro nie adhd to może natręctwa lecz czy wtedy po kresce myśli ustępują ?? ktoś może coś wie na ten temat

przez Śmiercionauta 16 sty 2014, 00:19
Luki_Nerwusik, to Ci zazdroszczę, bo mi to tylko śnią się koszmary i to bardzo makabryczne
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Odp: PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Par

przez nerviboy100 16 sty 2014, 01:36
Witam,
Mam krotkie pytanie, mianowicie:
Czy branie antydepresantow ma tez inne dzialanie, konkretnie na zbyt szybkie "dojscie do setna"? Czytalem w tym temacie, ze na poczatku brania dziala na pewno, ale jak jest po kilku miesiacach. Teraz nie mam dziewczyny wiec nie bardzo mam jak porownac dzialanie leku.

Wysłane z mojego GT-I8260

Sortuj wg