PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez Arnin 09 sty 2014, 21:44
ladywind, biorę na nerwicę, zaburzenia odżywania, można mianserynę nim zastąpić i brać jako nasennie na noc ?

przez Stifler19 09 sty 2014, 21:54
wydaje mi sie też że paroksetyna już tak dobrze nie działa jak kiedys, gdy podwyższam dawke to po rozkręceniu tylko przez kilka dni sie super czuje a pozniej już zwyczajnie, kiedys to super działanie utrzymywało sie przez bardzo długi czas, na początku leczenia 30 mg potrafiło przez dwa tygodnie stwarzać super stan hipomanii, pozniej czułem sie cały czas stabilnie dobrze, no i na natręctwa też dobrze działało, myśle że paroksetyna już słabo działa u mnie na receptory serotoninowe, przez te 4 lata z pewnością wytworzyła sie duża tolerancja na ten lek
Paroksetyna 60 mg Nikotyna
Clonazepam 0.5 mg

przez ladywind 09 sty 2014, 21:59
Arnin napisał(a):ladywind, biorę na nerwicę, zaburzenia odżywania, można mianserynę nim zastąpić i brać jako nasennie na noc ?

Nie , mianseryne możesz dołożyć do paro , co wzmocni jej działanie i uspokoi sen

-- 09 sty 2014, 21:00 --

Stifler19, wszystko możliwe ,ja mam ten sam problem przez co zmieniam
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tańczący z lękami 09 sty 2014, 22:40
Stifler19, a co się stało, że zmieniłeś fluo, skoro tak dobrze działało?
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez Stifler19 09 sty 2014, 22:43
ladywind ja jeszcze poczekam, ale możliwe że trzeba będzie w przyszłości zmienić, chociażby na jakis czas żeby nowy lek wywarł pozytywne zmiany i żeby zmniejszyła sie tolerancja na paroksetyne....kwestią ważną jest też to w jaki sposób zmieniać lek do którego organizm jest bardzo przyzwyczajony, każde zmniejszenie dawki paroksetyny chociażby o 1/8 w moim przypadku znacząco obniża nastrój i zwiększa lęk, no i bezsenność...jak to jest z tym obniżaniem dawek, bo objawy odstawienne pojawiają sie 24-35 godzin po zmniejszeniu dawki i zawsze wracam do poprzedniej dawki...po ilu dniach i czy wogóle wszystko wraca do normy? objawy odstawienne określonej dawki rzeczywiście wyraźnie znikają po iluś dniach?

-- 09 sty 2014, 22:48 --

Tańczący z lękami efekt przeciwlękowy paroksetyny, większa pewność siebie, większe wyluzowanie...

jestem ciekawy tej lamotryginy od zawsze, jakie daje efekty i czy szybko działa według Ciebie? pozwala osiągnąć jakiś stan uspokojenia? myśli są wolniejsze czy cos w tym stylu?
Paroksetyna 60 mg Nikotyna
Clonazepam 0.5 mg

przez ladywind 09 sty 2014, 22:50
Stifler19, u mnie tydzień bez leku wystarczył by nn wróciła także jeśli schodzić z leku to stopniowo albo jeśli nie działa brać jednocześnie drugi już
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Marian_Paździoch 10 sty 2014, 08:20
Stifler19, lamotrygina jakiekolwiek działanie daje po 2 miesiącach. Z każdym miesiącem jest coraz lepiej. Jej zadaniem jest wyrównanie nastroju, zapobieganie niebezpiecznym jego górkom oraz wpadaniu w depresję. Im dłużej bierzesz, tym lepiej działa. Biorę 200mg od 5 miesięcy i fajnie zapobiega wpadaniu w depresję. Ten lek działa tylko i wyłącznie na nastrój.
Marian_Paździoch

przez Śmiercionauta 10 sty 2014, 22:57
mi psychiatra do paroksetyny dodał fluoksetynę i jestem ciekawy tego mixa.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez lunatic 10 sty 2014, 22:59
Śmiercionauta,
:shock: w jakich dawkach?

przez magnolia84 10 sty 2014, 23:00
lunatic napisał(a):Śmiercionauta,
:shock: w jakich dawkach?

a nie mówiłam?
magnolia84

przez lunatic 10 sty 2014, 23:02
magnolia84,
to że jakiś lekarz zapisał coś takiego nie jest zadnym dowodem ze jest to standardem leczenia

przez magnolia84 10 sty 2014, 23:03
lunatic, w tym wątku kilka osób pisało o takim połączeniu. Poza tym kto powiedział, że jest to standard??????????????????
magnolia84

przez lunatic 10 sty 2014, 23:07
a ja podałem link do słów psychiatry z Harvardu, który tłumaczy dlaczego łączenie SSRI nie ma sensu,no ale tu jesteście mądrzejsi na to wygląda

przez magnolia84 10 sty 2014, 23:09
lunatic, ale jeszcze raz pytam - kto powiedział, że to standard w leczeniu? Lekarze po prostu stosują taką praktykę i tyle. Inni mogą mieć odmienne zdanie. Czy ten lekarz z Harvardu to ostateczna wyrocznia? Człowieku wrzuć na luz!!!!
magnolia84

Sortuj wg