PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez ladywind 26 gru 2013, 17:37
woowoo, po roku czasu brania leków nie powinnas mieć takich skutków ,sądzę że przyczyna może być zupełnie inna .

-- 26 gru 2013, 17:05 --

Dark Knight napisał(a):który lek wybrać paro czy wenla Cierpię na fobie społeczną ogólne wycofanie brak chęci do życia obojętność i nadmierna senność w ciągu dnia rano też wstaje nie wyspany do tego delikatne natrętne myśli ?? Jak myślicie co wybrać

Trudno powiedzieć ,który lek byłby dla Ciebie lepszy , np paroksetyna jest zaraz po klomipraminie najlepsza na nerwice natrectw , jednak po dłuższym czasie brania może powodować senność ,jednak nie u każdego , wszystko zależy od specyfiki choroby . Z kolei wenla jest dobra na napęd , motywację ,wyciąga z depresji dając lekką euforię .
Najlepiej będzie jednak kiedy to lekarz oceni z czym się zmagasz i dobierze Ci odpowiednie leki .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Kalebx3 26 gru 2013, 18:26
Punx , takie są uroki leczenia ,,, ale tylko na początku , póżniej to nawet nie będziesz czuła że coś bierzesz ( jak teraz ja ) . Jak przez 4 -6 tygodni lek nie da pozytywnych rezultatów zrezygnował bym z niego.Nie ma innej drogi . Możesz jeszcze zamienić lek na inny , albo zrezygnować zupełnie z leków ( teoretycznie ),ale było by to raczej głupie posunięcię.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez lunatic 26 gru 2013, 18:48
Dark Knight napisał(a):który lek wybrać paro czy wenla Cierpię na fobie społeczną ogólne wycofanie brak chęci do życia obojętność i nadmierna senność w ciągu dnia rano też wstaje nie wyspany do tego delikatne natrętne myśli ?? Jak myślicie co wybrać

Zdecydowanie wenlafaksyna

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 26 gru 2013, 18:53
Jak myślicie co wybrać

Dark , który to już raz zadajesz to Tutaj pytanie? I zawsze to samo,,, pobierz jeden lek z pól roku i wtedy sam zobaczysz co dobre ,a co lepsze .

przez freda 26 gru 2013, 18:59
Kalebx3, jak długo bierzesz paro i w jakiej dawce?
A już myślałam,że ją pokonałam...

przez Punx 26 gru 2013, 19:01
Kalebx3, tylko miesiac to strasznie długo, nie wiem jak ja to wytrzymam jesli bedzie sie coraz gorzej robić.. :c a homeopatia zamiast psychotropów?

przez Kalebx3 26 gru 2013, 19:06
c a homeopatia zamiast psychotropów?

homeopatia to KIT !!! Zapomnij o tym !!! Zero efektu ,oprócz wywalonych w błoto pieniędzy . Zresztą był tu wątek o homeo ,to tam sobie poczytaj.
Miesiąc strzeli jak bicza i będziesz z radości tańcować , tak Ci się poprawi ( wspomnisz moje słowa).

przez magnolia84 26 gru 2013, 19:09
Punx, przestań panikować i nakręcać się. Kalebx3 dobrze Ci radzi.
magnolia84

przez Dżejmson 26 gru 2013, 19:12
Radzę słuchać tego Pana powyżej. Mnie paroksetyna rok temu wyciągnęła z wielkiego bagno - ostra depresja i ciężka agorafobia. Już po miesiącu odżyłem, a po dwóch wreszcie przestałem być wrakiem człowieka.
Homeopatia swego czasu była modna. Kiedyś w telewizji lekarz przed kamerą chciał udowodnić, że to kit - zażył kilkukrotnie większą od dopuszczalnej dawki leku i powiedział, że nie poniesie żadnych tego konsekwencji, bo to głównie cukier.
Więc jak chodzi o homeopatię - wierzył chłop w gusła aż mu dupa uschła :D
Dżejmson

przez Stifler19 26 gru 2013, 19:15
Punx możesz zadzwonić do swojego lekarza i spytać czy możesz ten cloranxen brać teraz, myśle że zmniejszyłyby sie objawy i łatwiej byłoby Ci przejść przez początki brania paroksetyny
Paroksetyna 60 mg Nikotyna
Clonazepam 0.5 mg

przez Dżejmson 26 gru 2013, 19:24
elfrid, 30-40mg paro i 60 mianseryny.
Kiedy zamuła po paroksetynie teoretycznie będzie mniejsza - gdy rozłożę dawkę na dwie raty w ciągu dnia, czy całość wieczorem?
Dżejmson

przez ladywind 26 gru 2013, 19:29
Dżejmson, myślę że nie ma znaczenia rozkladanie dawki na dwie
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Punx 26 gru 2013, 20:45
Kalebx3, mojej koleżance to pomogło, może to troche kwestia placebo albo poglądów, nie wiem
magnolia84, muszę to sobie wytatuować na czole srsly, albo żeby ktoś mi dawał kopa w dupe jak się nakręcam .__.
Dżejmson, no i mysle że to o to chodzi żeby nie było skutków ubocznych po home
Stifler19, ok to zadzwonie jutro, dzis jeszcze święto to tak troche nie wypada chyba xc

wgl to myslę żeby przestawic dawki na rano a nie tak wieczorem teraz, bo lepiej jednak zeby ktoś przy mnie był jak mam fazy, wię czy powinnam wziąsc paro teraz czy już nie brac i jutro z rana?

przez Stifler19 26 gru 2013, 21:39
Punx powiedz lekarzowi że bardzo ciężko znosisz początek na paroksetynie, że masz lęk i te inne objawy i że chciałabys cloranxenem złagodzić te objawy...to lek który działa od razu uspokajająco i przeciwlękowo, szybko poczułabys sie lepiej i po tygodniu albo dwóch już nie musiałabyś go brać

Dżejmson jaka jest różnica po dołączeniu lamotryginy do ssri? uspokaja umysł? od pierwszej tabletki jakies chociażby minimalne efekty już są?

-- 26 gru 2013, 21:55 --

cloranxen działa od 40 do 100 godzin(okres półtrwania) więc co dwa dni wystarczy wziąć no i najlepiej brać jak najkrócej ten lek, myśle że najlepiej nie więcej jak tydzien
Paroksetyna 60 mg Nikotyna
Clonazepam 0.5 mg

Sortuj wg