PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez Dżejmson 26 gru 2013, 12:14
Bo sertralina działa średnio przeciwlękowo, a na OCD nie działa w ogóle. Paroksetyna z tym wszystkim radziła sobie świetnie. To był mój pierwszy lek, niestety nie wiedziałem wtedy o istnieniu miansy/mirty i z powodu zamuły paro odstawiłem. Lamotryginę nadal będę brał, bardzo sobie ją chwalę. Od 2 miesięcy nie wpadłem w nawet chwilowe dołki, a i nadmiernym zwyżkom nastroju zapobiega.
Dżejmson

przez Dark Knight 26 gru 2013, 13:54
który lek wybrać paro czy wenla Cierpię na fobie społeczną ogólne wycofanie brak chęci do życia obojętność i nadmierna senność w ciągu dnia rano też wstaje nie wyspany do tego delikatne natrętne myśli ?? Jak myślicie co wybrać

przez Śmiercionauta 26 gru 2013, 13:57
Dark Knight, najlepiej zapytaj się psychiatry. On Ci doradzi i prawdopodobnie dobierze odpowiedni lek. Chyba, ze kupujesz psychotropy z czarnego rynku :p
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 26 gru 2013, 14:10
Kalebx3, a co braleś i w jakiej dawce i na co przeszedleś? Ciekawe czym moze zastopic neuroleptyka? Mam pernazium na sen, nie jeko lekk glówny.

Nie znam odpowiedzi na takie pytania . Nie pamiętam co brałem parę lat temu , w jakich dawkach i na co przeszedłem . Nawet nie chcę tego pamiętać ,zawsze po tym syfie czułem się żle , zamulony , "zombiaście " , wykajstrowany ze spontaniczności . To nie życie taki stan , takie zawieszenie pomiędzy mglą a bezduszną szarością . Podobnie się czułem po mircie i nianserynie , ale tam to jeszcze dochodził jakiś mutantyczny apetyt.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Punx 26 gru 2013, 14:47
czy to normalne że od kiedy zaczelam brać paro jest coraz gorzej? w nocy lęk, dziś od razu po obudzeniu walenie serca na calego, dziwne uczucie z tyłu ba, i okropny lęk, jakby sie niewiadoom co działo że az mi łzy do oczu podezły.. i dalej czyję się zlękniona, to okropne uczucie..

przez Kalebx3 26 gru 2013, 14:53
Punx a długo bierzesz i w jakiej dawce?

przez Punx 26 gru 2013, 14:55
od wigilii po jakieś 10 mg

przez Kalebx3 26 gru 2013, 14:57
w takim razie Twoje odczucia są raczej normą ( normalną ). Musisz przeczekać,,,

przez elfrid 26 gru 2013, 15:21
Dżejmson napisał(a):Bo sertralina działa średnio przeciwlękowo, a na OCD nie działa w ogóle. Paroksetyna z tym wszystkim radziła sobie świetnie. To był mój pierwszy lek, niestety nie wiedziałem wtedy o istnieniu miansy/mirty i z powodu zamuły paro odstawiłem. Lamotryginę nadal będę brał, bardzo sobie ją chwalę. Od 2 miesięcy nie wpadłem w nawet chwilowe dołki, a i nadmiernym zwyżkom nastroju zapobiega.

To życzę powodzenia z paro. Jaką dawkę będziesz brał?
pregabalina, wenlafaksyna

przez Punx 26 gru 2013, 15:27
Kalebx3, :c to czy to może stać się jeszcze gorsze?.. od jutra wszyscy ida do roboty i cholernie boję się zostać sama z takimi okropnymi fazami..i czy jesli zaczełam prać dawki po południu to czy mogę dzis też wziąść po połudinu a jutro rano czy raczej brać tylko w tej samej godzinie juz cały czas?:c
do tego mam coraz więcej mysali że np przez przypadek dosypię sobie coś do jedzenia, że nieswiadomie wytruje psa, itd, taka paranoja x_X

przez Kalebx3 26 gru 2013, 15:40
Kalebx3, :c to czy to może stać się jeszcze gorsze?.. od jutra wszyscy ida do roboty i cholernie boję się zostać sama z takimi okropnymi fazami..i czy jesli zaczełam prać dawki po południu to czy mogę dzis też wziąść po połudinu a jutro rano czy raczej brać tylko w tej samej godzinie juz cały czas?:c

Gorsze , to zależy , nie wiadomo . Może nawet być tak ,że za tydzień przejdzie złe i będzie lepiej . Mi Paro pomogła i to bardzo spektakularnie dobrze już od pierwszej tabletki. Powinnaś mieć do wchodzenia z tym lekiem jakieś łagodne , przeciwlękowe benzo . Może teraz na początku lepiej jakbyś brała na noc ten lek ( jak możesz po nim spać) , a potem jak już lek się ustabilizuje w CUN , to znajdziesz najlepszą porę brania tego leku .

przez Punx 26 gru 2013, 15:50
Kalebx3, ja się strasznie stresuję jak musze wziąśc te leki i od razu się nakręcam :c a po takich fazach to jeszcze bardziej boje się je brać.. niby lekarz mi przepisał cloranxen, ale dopiero od drugiego miesiąca 3x dziennie.. wczoraj czulam się po paro lekko senna ale i tak nie moglam kimac b czulam się jakbym miala ciężką grype, ogropny ból miesni i kosci.. zstanawiam się czy wg tych lekow nie odstawić, nie ufam im :c

-- 26 gru 2013, 15:27 --

wgl teraz sobie uświadomiłam że te leki robią ze mnie roślinke, nie robię nic tylko siedze na forum, a przedtem robiłam wiele rzeczy...

przez woowoo 26 gru 2013, 17:28
Hejka.
powiedzcie mi czy tez stosujac lek, powyzej roku macie takie bole zoladka, wzdecia i inne brzuszne ceregiele?

przez lunatic 26 gru 2013, 17:32
ja tylko dolegliwości żołądkowe mialem z początku, a biorę dwa lata

Sortuj wg