PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez miko84 24 gru 2013, 12:27
Sporo osób to zauważa, choćby po sile działania paroksetyny na ich OCD, gdzie ten lek po prostu je miażdży. Dlatego też klomipramina jest taka skuteczna - im silniejszy serotoninowo lek tym skuteczniejszy na OCD.

PS. Idę na urlop na jakiś czas, mnie nie będzie na forum. Radźcie sobie :mrgreen:
miko84

przez magnolia84 24 gru 2013, 13:23
miko84, a poradzimy sobie! :P
magnolia84

przez Punx 24 gru 2013, 13:28
nikt mi nie odpowiedział na moje pytania sniff sniff #smuteg #żal #hatemylife

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lunatic 24 gru 2013, 13:51
Punx napisał(a):hej, mi te tabelki kompletnie nic nie mowią xd dlatego wolę sie spytać, czy paroxinor pół tabletki 20mg na poczatek to dużo?
czy daje jakies efekty uboczne?
czy moge go zaczać brać jak jestem dość mocno przeziębiona i mam ostatnio mocne bóle głowy, czy lepiej sie z tego najpierw wyleczyć?
czy się nie bedzie kolidować z lekami na przeziebienie?
aha i jeszcze czy przy problemach ginekologicznych mozna to zażywac?
z góry dzięki za odpowiedź :)

nie za dużo, daje efekty uboczne jak kazdy lek, wyleczylbym sie najpierw z przeziebienia, bo paroksetyna moze jeszcze dodatkowo oslabic na poczatku, w sprawach ginekologicznych nie wiem

przez Punx 24 gru 2013, 14:09
lunatic, dzięki wielkie za odpowiedź :) chyba jednak zaraz wezmę, jak słysze o wigili to jestem cla w nerwach, może to troche pomoże :c o efekty uboczne chodziło mi czy otępia, czy może zwiększyć jeszcze uczucie depersonalizacji? i czy to prawda że wpływa na krew <moje problemy ginekologiczne to głównie za długi okres i boje sie że się wykrwawię jakkolwiek glupio to brzmixd>

przez lunatic 24 gru 2013, 14:14
paroksetyna rozrzedza troche krew, jezeli masz z tym problemy to trzebaby zrobic badanie krwi łącznie z czasem krzepniecie przed albo w trakcie leczenia, nie pytalas o to lekarza? w takim razie jezeli zamierzasz to zaczac brac teraz to nie bierz do tego aspiryny ani Gripexu, co bierzesz na przeziebienie teraz?

-- 24 gru 2013, 13:17 --

co do Wigilii nie jestes sama, dla mnie to tez nie jest niestety mily wieczor a wrecz odwrotnie

przez Punx 24 gru 2013, 14:21
byłam tak zestresowana podczas wizyty że o tym zapomniałam :c badania krwi to dopiero chyba jakby leki zaczeły na mnie działac, bo mam problem z wychodzeniem z domu, jestem gdzieś dalej niż moje osiedle to z regóły mam atak..brałam gripex w proszku bo nie umiem połykac leków, ostatrni chyba w pt, potem zaczely mi się fazy i się bałam nawet zrobić sobie cherbate więc wszystko odstawiłam, teraz na razie tylko płókanki solą i szałwią:/

miło wiedziec ze nie jestem sama w odczuciach co do Wigili :) eh bedize cieżko

przez lunatic 24 gru 2013, 14:24
no to zacznij brac te 10mg, nie bierz do tego nic na przeziebienie poza paracetamolem albo jakimis tabletkami na gardlo, ale zadnej aspiryny, ibupromu itp. Ten lek powinien na Ciebie zadzialac wyciszajaco nawet od pierwszych dni, przynajmniej na mnie ten lek i inne z tej grupy tak dzialaja zawsze

-- 24 gru 2013, 13:26 --

po swietach dobrze byloby sie wybrac na badanie krwi wtedy byloby cos wiecej wiadomo, ale nie sadze zeby Ci to zaszkodzilo, nie jest to jakies silne dzialanie, ataki szybko mina po tym leku, pod tym wzgledem akurat jest najlepszy

przez Punx 24 gru 2013, 14:28
oki, a pierdoły typu pluszzz można? zapomniałam jeszcze wspomnieć że mam anemię xd eh czuję się jak wrak, fizycznie i mentalnie .__.

przez lunatic 24 gru 2013, 14:29
tak, witaminy itp mozna bez problemu

przez magnolia84 24 gru 2013, 14:31
lunatic, co ja pacze? :D odradzasz branie aspiryny i polecasz paracetamol? :mrgreen:
magnolia84

przez lunatic 24 gru 2013, 14:38
magnolia84,
no odradzam bo po pierwsze po Twoim wpisie czytalem badania i rzeczywiscie SSRI zwiekszaja znacznie ryzyko krwawien podczas rownoczesnego stosowania z aspiryna, a po drugie dziewczyna pisala ze ma jakies z tym problemy wiec w takim wypadku nie moge napisac ze polecam, chociaz ja bralem aspiryne z paro i nic dziwnego nie zauwazylem, no ale lepiej nie ryzykowac
Ostatnio edytowano 24 gru 2013, 14:38 przez lunatic, łącznie edytowano 1 raz

przez Punx 24 gru 2013, 14:38
ok dzięki wielkie za odpowiedzi, słabo mi nasamą myś o zażywaniu leków i jaksłysze kolędy w tv x__x

przez lunatic 24 gru 2013, 14:40
bierz ten lek, uspokoi Cie

Sortuj wg