PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez hania33 15 lis 2013, 12:12
milady, ja bralam 10 uboki pozniej 20 uboki , teraz 25 znow uboki...czekam kiedy to przejdzie..
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez milady 15 lis 2013, 12:16
Ja przy 20 mg wymiotowałam i niemalże mdlałam.. kazali mi zmniejszyć o połowę dawkę i póki co jest ok. Mam do tego zaburzenia widzenia, skurcze mięśni, boli mnie głowa ale na to już nie zwracam uwagi.
hania, a Ty od kiedy bierzesz paro? Przerzuciłaś się z czegoś innego?

przez hania33 15 lis 2013, 12:27
milady, na poczatku mialam Mirte tylko 3 miesiące , nie służyła mi..obecnie biorę paro przeszło 3 miesiące i przy zwiekszeniu dawki zawsze uboki..

-- 15 lis 2013, 12:28 --

milady, tez gorzej widze..mam drzenie miesni..

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez freda 15 lis 2013, 12:32
ja mam trochę gorsze dni ,wynikają z sytuacji rodzinnej,ale wytrzymuję,niczym dodatkowo się nie faszeruje,oby gorzej nie było
A już myślałam,że ją pokonałam...

przez Luki_Nerwusik 15 lis 2013, 12:46
Ja muszę faszerować się dodatkowo usypiaczami, bo inaczej nie zasnę wcale.
Najpierw brałem chlorprothixen 15mg, spało się różnie, chociaż zawsze te kilka godz. dało się z przerwami kimnąć.
Wczoraj dostałem kwetiapinę 25 mg, wg doktorki powinna trochę rozluźnić napięcie mięśniowe. Niestety spało mi się bardzo źle ostatniej nocy, nie zmuliło mnie wcale. Dziś wezmę 50 mg tej kwetiapiny. Może zasnę snem kamiennym, jak za starych dobrych czasów.
Luki_Nerwusik

przez freda 15 lis 2013, 12:48
Luki_Nerwusik, pierwszy tydzień na paro w ogole nie spałam.po miesiącu spałam już jak dziecko.ale każda zmiana dawki powoduje kilkudniowe problemy ze spaniem :D
A już myślałam,że ją pokonałam...

przez Luki_Nerwusik 15 lis 2013, 12:54
Problem w tym, że moja kochana nerwica powoduje u mnie bezsenność. Było już tak zanim zacząłem łykać Paro. Jak nie zasnę przez dłuższy czas to zaczyna się gonitwa myśli, nerwowość, wstawanie co pół godz. do łazienki na siusiu i tak do rana.
Od początku sierpnia, gdy to wszystko się zaczęło, nie przespałem bez tabletek ani jednej nocy. Najlepiej usypiał mnie Afobam 0,5 mg, 15 min i odjazd. Niestety, nie można go brać dłuższy czas.
Luki_Nerwusik

przez milady 15 lis 2013, 13:30
A ja się na paro budzę o 3-4 i już do rana nie mogę zasnąć, łażę po całym domu albo kręcę się w łóżku, bo mam ADHD jak cholera..

przez kokon20 15 lis 2013, 13:56
Pamiętam jak za pierwszym razem brałem paro.Po 3 tygodniach uboków jak mi weszło to myślałem że jestem kompletnie zdrowy,że mogę wszystko,zacząłem odnawiać kontakty z kumplami, chodzić na imprezy,miałem mnóstwo planów,czułem się jak na haju(takim pozytywnym).
Po około 3 tygodniach ten super stan zanikł,leki nadal działały tylko nie było już tego powera tzn.źle nie było ale spodziewałem się troszkę więcej podziałaniu paro.Przez ok.rok ten stabilny stan się utrzymywał,potem rzuciłem leki bo chciałem spróbować jak to będzie bez nich.
Teraz po roku przerwy znowu zaczynam z paro 20mg dziennie + Sulpiryd,dzisiaj dopiero 2 dzień więc zobaczymy jak to będzie,uboki dzisiaj trochę silniejsze niż wczoraj,ogólnie to mi się nie chce nawet z wyra wychodzić,ale głowa do góry poczekamy zobaczymy.
Pozdrawiam. :D

przez kadzielnia 15 lis 2013, 14:04
Ja biorę od 4 lat - zaczyna dzialać po jakis czasie - potem jest ok. Mam napady ale w porównaniu z tym co bylo to jak niebo i ziemia. pozdrawiam

przez kokon20 15 lis 2013, 14:30
lubudubu napisał(a):milady

Nic zlego nie powinno wydarzyc sie. Ja na paroksetynie wpadlem w alkholizm. Co za dziwne czasy.

Miałem podobnie,zawsze lubiłem się napić z umiarem ;) ,ale na paro miałem takie ciągi do alkoholu(głownie piwko),jak nigdy.

przez Siding Spring 15 lis 2013, 14:42
Ja mysle ze to glownie z powodu napiecia, pobudzenia jakie leki mi fundowaly. Jak wypilem to bylem spokoojny.. :roll:

przez hania33 15 lis 2013, 16:11
kadzielnia, wlasnie po jakim czasie to zacznie dzialac , poniewaz co wyzsza dawka to ubok.. :roll:

Obrazek

przez Śmiercionauta 15 lis 2013, 16:15
Nie wiem czy to możliwe, ale ja poczułem poprawę po pierwsze dawce paroksentyny, a uboki(jak ładna nazwa) mi specjalnie nie doskwierają. To nie znaczy, że ich nie mam. Pojawiłyy się nudność, zawroty głowy, ale wszystko w granicach akceptacji.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Sortuj wg