PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez nerwosol-men 09 lis 2013, 16:57
magnolia84 napisał(a):nie wiem, czy będzie Ci to dane :D

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: się uśmiałem czekaj czekaj, zobaczymy co będzie się działo po zwiększeniu hahah
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

przez zigi7 09 lis 2013, 16:58
nerwosol-men napisał(a):zigi7- na jelita debridat :) a colon c to osłonka na żołądek tylko :) trzasnołem dziś 30 mg :) paro , macie coś takiego jak ciarki na mózgu - chciałbym to poczuć :D

Ja słyszałem że to na jelita, czyści z toksyn jelita i zasila je we florę bakteryjną.

przez nerwosol-men 09 lis 2013, 17:03
colon c to raczej żeby nie dostać wrzodów przy braniu pewnych leków osłonka, podobna do polprazolu, łagodzi refluks i zgagę moim zdaniem, debridat dobra rzecz na jelita mówię ci , mięta, i dieta odpowiednia to klucz do sukcesu, a żeby florę bakteryjną odbudować probiotyki np trilac

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez PJT 09 lis 2013, 17:06
jeszcze warte do oblookania tribux i duspatalin retard
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

przez nerwosol-men 09 lis 2013, 17:08
tak duspatalin też na jelita rozkuroczowo itd, tribux to chyba ta sama substancja co debridat git leki na jelita

przez mirunia 09 lis 2013, 17:16
nerwosol-men napisał(a):colon c to raczej żeby nie dostać wrzodów przy braniu pewnych leków osłonka, podobna do polprazolu, łagodzi refluks i zgagę moim zdaniem, debridat dobra rzecz na jelita mówię ci , mięta, i dieta odpowiednia to klucz do sukcesu, a żeby florę bakteryjną odbudować probiotyki np trilac

Colon C bierze się przy zaparciach na oczyszczenie jelit ze złogów, dlatego pewnie kolega często odwiedza kibelek! To nie jest lek osłonowy p/wrzodom.
Na biegunki dobry jest Stoperan. Warto też wtedy wspomóc się probiotykiem (w aptece bez liku).

przez nerwosol-men 09 lis 2013, 17:27
Stoperan to doraźny lek przy biegunakach, tak jak nifuroksazyd,węgiel, ciągłe stosowanie może zaszkodzić, colon c faktycznie pomyliłem z control lekiem poprawiam się , to zioła na przeczyszczenie są :) ziemniaki gotowane i marchew, kisiel to na biegunkę też dobre :)

-- 09 lis 2013, 16:48 --

także pomyłka zygi colon c chyba ci nie służy powaliło mi się control c kiedyś to jadłem osłonowo przy ketonalu

przez zigi7 09 lis 2013, 19:04
Ok dzięki za info

przez xmarcinx92 09 lis 2013, 21:26
Czesc Wszystkim! Mam jeszcze jedno pytanie czy stosowanie Sulpirydu w dawce 50 mg i Paroksetyny w dawce 10 mg będzie kolidowało z stosowaniem TRIBULUS TERRESTRIS ?

przez Kalebx3 09 lis 2013, 21:48
Czesc Wszystkim! Mam jeszcze jedno pytanie czy stosowanie Sulpirydu w dawce 50 mg i Paroksetyny w dawce 10 mg będzie kolidowało z stosowaniem TRIBULUS TERRESTRIS ?

Nie będzie kolidowalo. Bierz smialo , nawet podwójna dawkę , bo pojedyńczej to zapewne nie poczujesz .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez xmarcinx92 09 lis 2013, 22:17
Dzięki za szybką odpowiedz napewno nie będzie kolidowac ? :)

przez ladywind 10 lis 2013, 03:01
Stifler19 napisał(a):tiktalk próbowałem kiedyś mianseryny jako dodatek do paro, 4 dni tylko bo jakiś taki uogolniony lęk odczuwałem, sen bardzo dobry, uspokojenie umysłu fajne, tylko czemu ten lęk, no i melancholia....przeszedł by jakbym dłużej brał mianseryne? ile bym musiał dni czekać?

Na początku stosowania mogą pojawić się większe lęki, natomiast mirta wywowała u Ciebie melancholię? jak to możliwe w ogóle? :D Ten lek jest stosowany w leczeniu depresjii melancholijnej, ale żeby wywołał coś, co dobrze leczy?

Myślę, że zbyt szybko zrezygnowałeś, średni czas zadziałania leku tj. miedzy 6 a 12 tygodnii.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Stifler19 10 lis 2013, 04:03
mirtazapiny nie próbowałem...mianseryne 10 mg dorzuciłem do paro na noc, super sie spało 15 godzin ;D po wstaniu przyjemnie uspokojony umysł i ogólnie lajtowo, ale już pod wieczór nic mi sie nie chciało, oglądałem filmy ale jakiś niepokój czułem, brak energi, depresyjnie jakos tak, no i w kolejnych dniach podobnie plus do tego znacznie zwiększone natrętne myśli, jak brałem mianseryne kiedys bez żadnego dodatku to spoko było, dobry nastrój, duży apetyt, większa przyjemność z codzienności, ale wtedy natręctwa były bardzo częste...po paroksetynie czuje sie pewny siebie, natręctwa są mało dokuczliwe, lęk na codzień zniesiony do minimum, drażniące jest to że do wieczora sie spoko czuje a pod wieczór już zmulony sie czuje, nasilają sie natręctwa, anhedonia, apatia...zawsze tak mam na paroksetynie i nie mam pomysłu na dodatek który by zniwelował wieczorne nasilenie objawów, nie jest to też bardzo uciążliwe ale jest..jest średnio, szkoda że nie ma leku który dałby zapomnieć o nerwicy, kiedyś takim dla mnie była fluoksetyna, pierwszy lek antydepresyjny i skuteczny w 100% na natręctwa i na wszystko, dosłownie wszelkie objawy znikały na rok, zapominałem że jest takie cos jak nerwica, natręctwa itp. wystarczyło brać pół roku a pozniej już nie trzeba było brać, dopiero na wiosne zawsze objawy wracały, a teraz na paroksetynie żeby sie średnio czuć trzeba ją brać latami
Paroksetyna 60 mg Nikotyna
Clonazepam 0.5 mg

przez xmarcinx92 10 lis 2013, 05:40
czy tez budzicie sie zawsze rano z dezorientacją i lękiem? to dokucza mi na paro od jakiegos czasu,jestem ciekaw czy tez tak macie

Sortuj wg