WORTIOKSETYNA (Brintellix)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wortioksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
4
27%

Nie
6
40%

Zaszkodziła
5
33%

Liczba głosów : 15

przez miko84 07 sie 2014, 15:43
depresyjny no trzeba się pilnować, bo jak ktoś nie brał mirty wcześniej to ta zmuła jest momentami groźna.

-- 07 sie 2014, 14:43 --

depresyjny no trzeba się pilnować, bo jak ktoś nie brał mirty wcześniej to ta zmuła jest momentami groźna.
Ostatnio edytowano 07 sie 2014, 15:43 przez miko84, łącznie edytowano 1 raz
miko84

przez devnull 07 sie 2014, 15:45
depresyjny napisał(a):Zgubilem dzisiaj dowod osobisty na mircie. Nie da sie brac tego gowna.

Nic dziwnego, to taki upierdalacz, że ja to się czołgałem po tym leku,
nie za bardzo wiedząc czy jestem jeszcze homo-sapiens czy już jakiś twór.
Ten syf można co najwyzej w mikrodawce brać na sen.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez depas 07 sie 2014, 16:00
No muli potężnie z początku, ale nic nigdy mnie tak nie ścięło z nóg jak mianseryna kiedy dali mi ją jeszcze w czasach liceum, kiedy byłem zupełnie świeży lekowo. Byłem bliski utraty przytomności, po schodach szedłem jak kompletnie pijany starając dostać się do łóżka. Po parunastu godzinach snu wciąż byłem zbyt porobiony żeby wstać, i zostałem w nim do wieczora.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tańczący z lękami 07 sie 2014, 16:09
mianseryna jest fajna na początku, aż za bardzo upierdala, ale później do głosu dochodzi u mnie noradrenalinowe pobudzenie, które jest przeciwieństwem początkowego stanu. Jak się dobrze dobierze dawkę można na tym leku żyć. 4 lata temu jak przywaliłóem 30mg na pierwszy raz spałem 14h i z trudem doszedłem do toalety. Pod wieczór z kolei włączył mi się agresor. Taki to dziwny lek
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez depas 07 sie 2014, 16:21
Tańczący z lękami napisał(a):mianseryna jest fajna na początku, aż za bardzo upierdala, ale później do głosu dochodzi u mnie noradrenalinowe pobudzenie, które jest przeciwieństwem początkowego stanu.

Właśnie na to bym liczył, przymierzając się do tego leku. Brałem długo wenlę, również w dawce 225mg, i choć nie mogę powiedzieć żebym jakoś szczególnie czuł wpływ na noradrenalinę, to z sentymentu coś na nią działającego bym dorzucił, również z ciekawości czy odczułbym jakiekolwiek pobudzenie. Inna sprawa że paro samo z siebie na noradrenalinę ma wpływać, a jednak ciężko ją zaliczyć do stymulantów :smile:
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

przez depresyjny 07 sie 2014, 21:47
Święta prawda z tym zamuleniem. Ja coś sobie wkręcam i czasami musze już jakiegoś muzgojeba spożyć bo psychika się rozwarstwia, dosłownie. Coś na sen wypadało by brać, może melise :D Coś sobie wkręcam, jakieś mam urojenia chyba ksobne i siadam po klku dniach od odstawienia leków, do tygodnia już jestem przykucnięty i stwierdzam ze zle jest. No a na lekach znowu takie kwiatki, ale dowod już zastrzeżony ;)
depresyjny

przez Tańczący z lękami 07 sie 2014, 21:51
depas, tylko nie wiem czy na lęki noradrenalina jest taka dobra, choć u niektórych również dopamina je powoduje. Na szczęście miansa ma też fajny antagonizm rec 5ht2 i nie tylko więc na lęki i spanie jednak działa. Gdyby nie działanie na noradrenalinę to dla mnie byłby to lek idealny

przez depas 07 sie 2014, 22:44
Tańczący z lękami, no właśnie zdawałoby się że na lęki działanie noradrenalinowe nie może być dobrym pomysłem, a jednak wenla na lęki pomogła mi ogromnie. Z kolei taki metylo, który działa i na noradrenalinę i na dopaminę, wzmagał u mnie lęk społeczny (ale już brany w domu, sama przyjemność). Także nie wiem jak to jest, ale zarówno miansa jak mirta we wskazaniach mają działanie na lęk.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

przez Tańczący z lękami 07 sie 2014, 23:02
depas, bo wenla działa na rec. opioidowe i kappa (podejrzewam, że to czysta przyjemność), na serotoninę słabiej, a serotonina przecież działa po części niestety pro-lękowo (agonizm 5ht2), stąd paro może dawać lęki większe od wenli, ale to tylko moje refleksje

przez depas 08 sie 2014, 00:22
Hmm, niestety działania na receptory opioidowe na wenli nie czuć nic a nic, a znam się na nich bo pojono mnie kiedyś morfiną. I to naprawdę jest czysta przyjemność, wręcz rozkosz, po tym doświadczeniu zrozumiałem gości pakujących w żyłę i dlaczego tak trudno się temu oprzeć. To są naprawdę niezwykłe doznania po tej morfinie, a dostałem ją tylko w dawce medycznej, przeciwbólowo. Rekreacyjnie używane są dużo wyższe dawki. Aż ciężko mi to sobie wyobrazić...
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

przez Popiół 08 sie 2014, 03:30
depas, ja po wypadku, czekając na operacje biodra dostawałem dożylnie wysokie dawki morfiny i dosłownie rozpływałem się w łóżku, miałem takie uczucie że zapadam się w to łóżko coraz głębiej i głębiej, zupełnie nie przejmowałem się tym że miałem wypadek i poważne złamanie, wszystkie problemy znikły a pozostał błogostan i uczucie ciepła którego nie da się wyrazić.
Po tym doświadczeniu też zrozumiałem czemu ludzie walą opioidy po kablach ;)
Popiół

przez miko84 08 sie 2014, 06:20
Pocieszę Was, że w wkrótce (wkrótce czyli parę lat) będzie lek przeciwdepresyjny działający w pewien sposób na opioidy, nazywa się na razie ALKS-5461 i będzie zarejestrowany jako dodatek do leków przeciwdepresyjnych.

Aktualnie dochodzi fazy III badań.
miko84

przez depas 08 sie 2014, 06:35
miko84, poczytałem o tym wynalazku i zapowiada się wprost fenomenalnie. Co kluczowe, nie będzie nadawał się do używania rekreacyjnego zatem powinien bez problemu uzyskać odpowiednie pozwolenia. Trzymam kciuki mocno za pomyślne przejście III fazy testów, to potencjalnie może być przełomowa sprawa.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

przez Tańczący z lękami 08 sie 2014, 12:54
same ćpuny na tym forum :mrgreen:

Sortuj wg