WORTIOKSETYNA (Brintellix)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wortioksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
4
27%

Nie
6
40%

Zaszkodziła
5
33%

Liczba głosów : 15

przez depresyjny 29 lip 2014, 23:46
No ale 100.mg ami to tez na dopamine? Przecież pisze depas że bardziej sedatywnie działa.
depresyjny

przez Kalebx3 29 lip 2014, 23:46
może jakby połączyć z jakimś ssri uspokajającym to by dało troche pozytywnej energii

jesteś blisko , blisko ,,, tu-trza grzebać . Mnie mieszanka Paro + Metylo podniosła z nerwicowego grobowca ..
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez ponuryżniwiarz 29 lip 2014, 23:50
nie wiem jak 100mg amisu ma się do 100 - 200 sulpirydu, ale dziękuję, jak wortio nie wypali to może spróbuję takiego mixa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zbychu 1977 29 lip 2014, 23:51
Z opisu bromantanu wynika ze posiada on działanie zarówno stymuluj ące (wydziela dopamine) i uspokajające (jest inhibitorem GABA i serotoniny).Nowoczesne leki to wg mnie zestawienia obu tych działań,stymulującego i zarazem tonizującego układ nerwowy.
Zbychu 1977

przez ponuryżniwiarz 29 lip 2014, 23:54
Zbychu 1977 napisał(a):Z opisu bromantanu wynika ze posiada on działanie zarówno stymuluj ące (wydziela dopamine) i uspokajające (jest inhibitorem GABA i serotoniny).Nowoczesne leki to wg mnie zestawienia obu tych działań,stymulującego i zarazem tonizującego układ nerwowy.

a to można kupić na recepte normalnie w polsce? muszę poczytać o tym leku.

przez Zbychu 1977 29 lip 2014, 23:59
Tylko na zamówienie online
Zbychu 1977

przez depas 30 lip 2014, 00:59
depresyjny, amisulpryd ma pobudzać w dawkach minimalnych, czyli 25-50mg. Im wyższa tym bardziej uspokaja i wycisza - schizofrenicy biorą i po 400mg. A sulpiryd owszem kiedyś na mnie działał kapitalnie, zdrowe, super przyjemne pobudzenie i lekka euforia, ale trwało to lekko ponad tydzień chyba i skończyło się tak nagle jak się pojawiło. W dawce zdaje się że 100mg, bo tak to wygląda że przykładowo 100mg sulpirydu ma odpowiadać mocą 50mg ami. Stąd znowu u schizofreników supliryd chodzi w dawkach 800mg.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez ponuryżniwiarz 01 sie 2014, 23:06
Dzień 4ty i 5ty:

4ty:

Polecam być niedaleko ubikacji zaraz po wzięciu brintellixu, pojawiają się dosyć nieprzyjemne problemy gastryczne: biegunka, gazy, mdłości z kręceniem w głowie (cały dzień)
w dodatku dostałem myśli samobójczych i niepewności

5ty:

dalej gastro daje w kość ale już trochę spokojniej i z minimalnie lepszym nastrojem.

przez depresyjny 02 sie 2014, 14:20
Ale jak by ci hipokamp wzmocnił bedziesz inny czlowiek.
depresyjny

przez Tańczący z lękami 07 sie 2014, 12:33
Ten lek wygląda na papierze naprawdę dobrze. Gdyby przyje.ać do niego troszkę mianski można by miło i radośnie pożegnać na peronie ciotkę Depresję oraz pomachać do niej ręką z wystawionym środkowym palcem :P
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez wisnia80 07 sie 2014, 12:50
ponuryżniwiarz napisał(a):Dzień 4ty i 5ty:

4ty:

Polecam być niedaleko ubikacji zaraz po wzięciu brintellixu, pojawiają się dosyć nieprzyjemne problemy gastryczne: biegunka, gazy, mdłości z kręceniem w głowie (cały dzień)

5ty:

dalej gastro daje w kość ale już trochę spokojniej i z minimalnie lepszym nastrojem.

SSRI to leki głównie na sranie :mrgreen: Wszak serotoniny najwięcej w jelitach.

przez Chada 07 sie 2014, 13:09
wisnia80 napisał(a):
ponuryżniwiarz napisał(a):Dzień 4ty i 5ty:

4ty:

5ty:

SSRI to leki głównie na sranie :mrgreen: Wszak serotoniny najwięcej w jelitach.

Wolę początkowe biegunki niż po dłuższym czasie zaparcia ale przy moim paro teraz i zaparcia pewnie będą.

Lamotrygina 150mg

przez depresyjny 07 sie 2014, 14:27
Zgubilem dzisiaj dowod osobisty na mircie. Nie da sie brac tego gowna.
depresyjny

przez depas 07 sie 2014, 15:05
Chada napisał(a): Wolę początkowe biegunki niż po dłuższym czasie zaparcia ale przy moim paro teraz i zaparcia pewnie będą.

Nie chcę Cię dobijać, ale faktycznie bywają na początku zaparcia, miałem przez jakieś dwa tygodnie. Ale spokojnie, minęło. Swoją drogą jesteś bardzo wrażliwy na te leki, piszesz że esci tak szybko na Ciebie działa pozytywnie, teraz od pierwszych dawek paro Cię muli... Aż dziwne. W każdym razie nie rezygnuj za szybko, wszystkie uboki w końcu miną, włącznie ze spadkiem libido - to mnie akurat trzymało aż miesiąc, ale na dawce 30mg.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

Sortuj wg