WORTIOKSETYNA (Brintellix)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wortioksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
4
27%

Nie
6
40%

Zaszkodziła
5
33%

Liczba głosów : 15

przez Chada 29 lip 2014, 21:35
ponuryżniwiarz napisał(a):Chada wiem doskonale co mówisz też się pocę przy obcinaniu paznokci, jakiekolwiek schylenie powoduje intensywne pocenie się, najlepiej mi siedzieć w zimnym kilmatyzowanym pomieszczeniu bez ruchu lol,
tylko że tak się nie da żyć :P

:105: Jednak ktoś mnie rozumie i wie jak to jest.Dziękuję :P

Lamotrygina 150mg

przez ponuryżniwiarz 29 lip 2014, 21:39
Chada napisał(a):
ponuryżniwiarz napisał(a):Chada wiem doskonale co mówisz też się pocę przy obcinaniu paznokci, jakiekolwiek schylenie powoduje intensywne pocenie się, najlepiej mi siedzieć w zimnym kilmatyzowanym pomieszczeniu bez ruchu lol,

Pijasz czasem alkohol przy antydepresantach? Mam wrażenie że alkohol trochę się przyczynia do tego pocenia, choć może to tylko takie wrażenie

przez Chada 29 lip 2014, 21:42
ponuryżniwiarz napisał(a):
Chada napisał(a):

Pijasz czasem alkohol przy antydepresantach? Mam wrażenie że alkohol trochę się przyczynia do tego pocenia, choć może to tylko takie wrażenie

Nie u mnie to zależy tylko od leku.Pocę się na escitalopramie i citalopramie.Po sertralinie i fluoksetynie nie.Przy sertrze czasami piłem ale na niej się nie pociłem.

Lamotrygina 150mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ponuryżniwiarz 29 lip 2014, 21:43
Hmm to ciekawe, czyli nie jestem osamotniony w tych sprawach :D dobrze wiedzieć

przez Vizir 29 lip 2014, 21:43
Chada napisał(a):Nie u mnie to zależy tylko od leku.Pocę się na escitalopramie i citalopramie.Po sertralinie i fluoksetynie nie.Przy sertrze czasami piłem ale na niej się nie pociłem.

Czemu rozstałeś się z sertraliną ?

przez jolziom321 29 lip 2014, 22:11
Dla mnie ten cały Brintellix to jak reszta ssri gówno warty i drogi gips. Dostałem 10 próbek od psychiatry i nic to nie działa. To tylko moje odczucia. Pozdrawiam.

przez ponuryżniwiarz 29 lip 2014, 22:13
jolziom321 napisał(a):Dla mnie ten cały Brintellix to jak reszta ssri gówno warty i drogi gips. Dostałem 10 próbek od psychiatry i nic to nie działa. To tylko moje odczucia. Pozdrawiam.

Jaką dawke brałeś i ile czasu? też dostałeś biegunki przy jego stosowaniu i lekkich nudności? ja jutro biorę 3ci dzień. pozdrawiam.

przez Chada 29 lip 2014, 22:15
jolziom321 napisał(a):Dla mnie ten cały Brintellix to jak reszta ssri gówno warty i drogi gips. Dostałem 10 próbek od psychiatry i nic to nie działa. To tylko moje odczucia. Pozdrawiam.

Jeśli nie ma pocenia,nie zamula umysłu itp. i działa podobnie do ssri to załatwiam nie wiem jak ale załatwiam i /cenzura/.

-- 29 lip 2014, 22:17 --

Vizir napisał(a):
Chada napisał(a):Nie u mnie to zależy tylko od leku.Pocę się na escitalopramie i citalopramie.Po sertralinie i fluoksetynie nie.Przy sertrze czasami piłem ale na niej się nie pociłem.

Czemu rozstałeś się z sertraliną ?

Bo po 2 latach przestała działać na lęk potem nawrót depresji i pizda zimna.Jbc ja facet ;p

Lamotrygina 150mg

przez Zbychu 1977 29 lip 2014, 22:55
Na mniez SSRI najlepiej działała sertralina.Bez wątpienia brakuje mi serotoniny i dopaminy;to miedzy innymi zadecydowało o tym ze skusiłem sie na bromantan.
Zbychu 1977

przez depas 29 lip 2014, 23:20
depresyjny, nie, mnie amisulpryd 100 nie zmiażdżył jak początkowo olanzapina, wyższe dawki risperidonu czy starsze neuroleptyki. Tylko ważne jest w jakim momencie zacząłem go brać (na dzień) - silnego pobudzenia psychofizycznego, napięcia, bezsenności itd. Od pierwszej dawki mnie ukoił i pozwolił spać, ale z każdym dniem byłem co raz bardziej senny w dzień i zmęczony. Po 10 dniach ta senność zniknęła, za to ja jestem wciąż opanowany, śpię i mam dobry nastrój. Więc jeśli minusy to właśnie ta senność która dość szybko minęła, i to byłoby na tyle. Nie zwiększył mi się apetyt a na tych lekach wspomnianych wyżej to się zdarzało.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez ponuryżniwiarz 29 lip 2014, 23:29
depas napisał(a):depresyjny, nie, mnie amisulpryd 100 nie zmiażdżył jak początkowo olanzapina, wyższe dawki risperidonu czy starsze neuroleptyki. Tylko ważne jest w jakim momencie zacząłem go brać (na dzień) - silnego pobudzenia psychofizycznego, napięcia, bezsenności itd. Od pierwszej dawki mnie ukoił i pozwolił spać, ale z każdym dniem byłem co raz bardziej senny w dzień i zmęczony. Po 10 dniach ta senność zniknęła, za to ja jestem wciąż opanowany, śpię i mam dobry nastrój. Więc jeśli minusy to właśnie ta senność która dość szybko minęła, i to byłoby na tyle. Nie zwiększył mi się apetyt a na tych lekach wspomnianych wyżej to się zdarzało.

jak brałem fluoksetynę lekarz przepisał mi sulpiryd na problemy gastryczne, również bołał mnie żołądek po fluo, ale po 3 dniach zrezygnowałem, trzeciego dnia po wzięciu sulpirydu stałem się taki
agresywny że się przestraszyłem że mógłbym coś komuś zrobić albo powiedzieć nie to co potrzeba, warto spróbować taki lek na dłużej ?

przez depresyjny 29 lip 2014, 23:37
No to ja jutro idę jutro po amisulpiryd, bo pieprzne poprostu co tu dużo gadać. 2 dzień bez leków, no i wiesz zreszto najlepiej jak to męczy. Krawędzie ostre i kanciaste. Ponuryżniwiarz amisulpiryd jest nowszy od sulpirydu. Fachowcy lepiej wyjaśnią bo ja nie znam się na tym.
depresyjny

przez Kalebx3 29 lip 2014, 23:40
Dla mnie o Niebo lepszy jest sulpiryd od amisulpirydu . Nie ,że ten drugi droższy , tylko strasznego wku-rwa mam po Ami , a po Sulpirydzie tylko kopa i latam jak debil po mieścienie . Ma to swoje dobre strony , ale zazwyczaj jest to taka rozpierdulona nieukierunkowana energia .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez ponuryżniwiarz 29 lip 2014, 23:43
hmm dopaminka, takie amfetaminowe coś ? może jakby połączyć z jakimś ssri uspokajającym to by dało troche pozytywnej energii. Z tego co czytałem na innych forach ponoć szybko takie efekt mija i trzeba przerwy robić :(

Sortuj wg