MIANSERYNA (Lerivon,Deprexolet,Mianserin,Miansec,Norserin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
70
62%

Nie
26
23%

Zaszkodziła
17
15%

Liczba głosów : 113

Re: Lerivon

przez estera1 31 sty 2011, 20:45
ale to jest dziwne ze jak sie zwikeszy dawke to mimo to sie nie spi,moim zdaniem powinno zwalic z nog od razu.Wiem jedno ze cos trzeba z tym tyciem zrobic bo powoli sie juz w zadne spodnie nie mieszcze a niechce wiedziec co bedzie dalej...na silownie ani basen niemam zabardzo czasu zostaje dieta ktora i tak niepomaga :( myslalas aby calkowicie odstawic?

przez Anna Maria 31 sty 2011, 21:37
głód mi nie dawał spać a po zwiększaniu byłam coraz bardziej głodna
Anna Maria

przez uzytkownik 31 sty 2011, 22:58
estera1 napisał(a):ale to jest dziwne ze jak sie zwikeszy dawke to mimo to sie nie spi,moim zdaniem powinno zwalic z nog od razu.Wiem jedno ze cos trzeba z tym tyciem zrobic bo powoli sie juz w zadne spodnie nie mieszcze a niechce wiedziec co bedzie dalej...na silownie ani basen niemam zabardzo czasu zostaje dieta ktora i tak niepomaga :( myslalas aby calkowicie odstawic?

Bez sportu nie wyjdziesz z nerwicy. Serio. Zacznij jeździć na łyżwach lub ponurkuj na basenie. Zobaczysz, że jest to sporym zbawieniem dla mózgu.
uzytkownik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez autumnal depression 02 lut 2011, 10:09
estera1, Po Lerivonie (90 mg na dobe) przytyłem 15 kg :why: wiec poprosiłem lekarza aby zmienił mi go na inny lek, teraz biore Trittico Cr 75mg zamiast Lerivonu do tego dieta i waga spada :D , tak wiec porozmawiaj z lekarzem aby dał Ci inny lek
Alprox 1mg
Trittico Cr 75mg
Promazin 100mg
Tegretol CR 800mg
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
...stracić można tak łatwo-odejść można tak prosto, można w ogóle nie żyć-czas zabija wątpliwości...

Lerivon

przez estera1 02 lut 2011, 20:37
bralam trittico niestety obnizal mi za bardzo cisnienie poza tym bylam nie do zycia na drugi dzien i spalam po nim az 3h ,prosilam juz ostatnio o zmiane leku i cisza znowu przepisala mi to samo wiec ponownie sie do niej wybiore

Lerivon

przez Anna R. 02 lut 2011, 22:59
Na Lerivonie nie musi się przybierać na wadze, wystarczy się nie objadać i uprawiać jakiś sport. Schudłam biorąc ten lek do 47 kg, wiec jeśli stosuje się odpowiednią dietę, nie ma z dodatkowymi kilogramami problemu. Nie tyje się od leków tylko od jedzenia.
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

Lerivon

przez 19_latek 02 lut 2011, 23:18
autumnal depression,
90mg na dobe to juz niezle :D Ja przy 15mg spie cala noc i rano nie chce mi sie wstac.
19_latek

Lerivon

przez miko84 03 lut 2011, 10:34
Anna R. oczywiście, tyle, że lek podnosi apetyt u większości biorących. Niektórzy po prostu nie mają na tyle silnej woli by z tym walczyć.
miko84

Lerivon

przez Anna R. 03 lut 2011, 12:10
Pod wzgledem apetytu to największy miałam przy mirtazapinie i olanzapinie. Natomiast na kombinacji klomipramina-mianseryna, obie w dużych dawkach, a wiec teoretycznie apetyt ogromny, odchudziłam się z powodzeniem. Czułam się świetnie i miałam dużą motywacje, wiec ćwiczyłam i trzymałam dietę. Jeśli leki są dobrze dobrane, to silnej woli i energii jest dosyć, aby coś zmienić w życiu na lepsze.
Herbert Grönemeyer

Lerivon

przez miko84 03 lut 2011, 13:59
Klomipramina ma silne działanie serotoninowe. A leki serotoninowe w dużych dawkach mają działanie zmniejszające apetyt. Dlatego połączenie mianseryny z ssri lub klomipraminą się w tym względzie równoważy.
miko84

Lerivon

przez Anna R. 03 lut 2011, 18:58
Anafranil wywołuje spory apetyt i wiele osób skarży się na zmiany w metabolizmie i przyrosty wagi. Ale to naprawdę skuteczny i szybki w działaniu lek, który w połączeniu z Lerivonem działa jeszcze lepiej.
Herbert Grönemeyer

Lerivon

przez Anna Maria 03 lut 2011, 20:29
odstawiam Lerivon,wciąż tyję i mam wilczy apetyt
tylko jak ja będę spała?
Anna Maria

Lerivon

przez estera1 03 lut 2011, 20:30
jaki lek polecacie po ktorym sie nie tyje i dziala nasennie?

Lerivon

przez Anna Maria 03 lut 2011, 21:29
ja nie tyłam po Mirtorze,ale to prawie to samo co Lerivon więc nie mam pojęcia czemu :bezradny:
Anna Maria

Sortuj wg