MIANSERYNA (Lerivon,Deprexolet,Mianserin,Miansec,Norserin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
70
62%

Nie
26
23%

Zaszkodziła
17
15%

Liczba głosów : 113

Re: Lerivon

przez wentyl77 13 mar 2010, 18:53
@MOCca
Czyli co z tą wodą siędzieje powoduje 'puchnięcie'? Czy da się jej jakoś pozbyć? jeżeli tak to w jaki sposób?

przez jantarek 14 mar 2010, 15:33
Lerivon pomógł mi na sen i apetyt lecz właściwości antydepresyjne ma chyba znikome? Do tej pory mam ataki niemocy, myśli samobójczych i rezygnacyjnych.
Dawka 30mg.
jantarek

przez paradoksy 14 mar 2010, 16:08
wentyl77 napisał(a):@MOCca
Czyli co z tą wodą siędzieje powoduje 'puchnięcie'? Czy da się jej jakoś pozbyć? jeżeli tak to w jaki sposób?

powszechne "puchnięcie" to zatrzymanie wody w organiźmie. należy ograniczać spożywanie soli.
ja tam schudłam :roll:

@jantarek
oprócz Lerivonu coś bierzesz? to dawka raczej średnia, że tak powiem, ale skoro u Ciebie nie działa tak jak miał działać (czyli antydepresyjnie głównie) to zgłoś to swojemu psychiatrze.. dobierze Ci inny lek, a nie ma na co czekać :!:
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wentyl77 14 mar 2010, 16:14
MOCca napisał(a): A tycie, jest przyczyną zatrzymywania się wody w organiźmie i zwiększony apatyt.

Witaj
to powiedz mi jak długo trzeba czekać aby powrócić do poprzedniego wyglądu przed stosowaniem lerivonu? lub jak pozbyć się wody z organizmu bo jestem teraz napuchnięty duzy tyłem ogromniaste nogi i skoro od ponad tygodnia nie zazywam lerivonu i waga nie spada tz ze cos chyba nie tak - jak uważasz
dzięki za rady i pozdrawiam

przez MOCca 14 mar 2010, 16:23
wentyl77, może warto iść do rodzinnego, niech poradzi, co na opuchliznę, są tabletki na odwodnienie, przepisze małą dawkę i będzie dobrze ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez majstero 14 mar 2010, 17:29
Jeśli chodzi o mnie to do wentyl77 mam niedobre informacje. Brałem mianseryne przez 2 miesiące w których utyłem 13 kilo. Skończyłem ją brać 3 miesiące temu i jak waga stała tak stoi do dzisiaj dnia mimo że jem o wiele mniej jak za czasów mianseryny.
To co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy. Seneka

Boje się człowieka czerpiącego wiedzę z jednej książki. Tomasz z Akwinu

przez paradoksy 15 mar 2010, 07:37
strasznie ciężko zasnąć bez Lerivonu, jak się człowiek już do niego przyzwyczaił... :evil:
paradoksy

przez agnieszka.m 15 mar 2010, 09:10
jantarek, ta dawka to może co najwyżej wspomóc sen, działanie antydepresyjne lerivonu zaczyna się od 60 mg. Moim zdaniem powinnaś zwiększyć dawkę (oczywiście w porozumieniu z lekarzem).
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez 19_latek 15 mar 2010, 13:39
Jak chcecie schudnac czy zrzucic tą wodę z miesni to uluzcie diete (sfd.pl) i zacznnijcie biegac albo cos robic a nie siedziec calymi dniami na forum.
Ja zaczynam juz czuc sie lepiej, tak jak pisaliscie pierwszy tydzien jest ciezki ale juz jest coraz lepiej. Nie mam juz zawrotow glowy, jedynie jeszcze nudnosci mnie trzymaja. Oczywiscie apetyt mam ogromny ale ja sie z niego ciesze bo jestem chudy i nie moglem nigdy przytyc.
19_latek

przez kasia000 16 mar 2010, 12:33
SŁUCHAJCIE
dietka duzo ruchu i waga leci w dół od czasu do czasu furosemid od rodzinnego doslałam na odwodnienie i jjest ok!
kasia000

przez autumnal depression 16 mar 2010, 12:57
Ja po lerivonie 60 mg w ciągu czterech miesięcy przytyłem 12 kg przy jedzeniu ilościowym jak zwykle !!! :evil: :evil: :evil: Byłem wczoraj u lekarza i z całej tabletki polecił mi brac pół, do tego zrobiłem sobie diete ilościową i jakościową, efekty po diecie są juz widoczne :D a po zmniejszeniu dawki lerivonu to sie okaże . . .
Alprox 1mg
Trittico Cr 75mg
Promazin 100mg
Tegretol CR 800mg
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
...stracić można tak łatwo-odejść można tak prosto, można w ogóle nie żyć-czas zabija wątpliwości...

przez agnieszka.m 16 mar 2010, 14:27
kasia000, a masz problemy z tyciem po lerivonie? A jeśli tak, to czy tyjesz tak sama z siebie (np. z powodu gromadzenia się wody), czy tyjesz z powodu nadmiernego apetytu? Bo ja podczas poprzedniej kuracji lerivonem podjechałam przez 3 miesiące jakieś 8 kg, a teraz cały czas jestem na diecie, a mimo to kilogramy coś nie chcą spadać...zastanawiam się, czy to czasem nie wina tej wody...
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez 19_latek 16 mar 2010, 14:29
Kurde no i nie wiem co robic. Wizyte mam dopiero za 2 tyg i nie wiem czy brac dalej ten lek. Jedyne co mi po nim przeszkadza to wysoki puls, mam okolo 90-105, to nie jest szkodliwe dla zdrowia? Cisnienie mam idealne: 120/80, nawet nudnosci i zawrotow glowy juz nie mam. Brac dalej te 5mg czy odstawic?
19_latek

przez autumnal depression 16 mar 2010, 15:38
19_latek, Ja bym nie odstawiał lerivonu tylko poszedł bym z ciśnieniem do lekaża rodzinnego - ja przynajmniej tak zrobiłem i lecze sie równiez na wysokie cisnienie, które miałem wczesniej nawet 190/130 i puls 110 a teraz mam wszystko w normie :D
Alprox 1mg
Trittico Cr 75mg
Promazin 100mg
Tegretol CR 800mg
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
...stracić można tak łatwo-odejść można tak prosto, można w ogóle nie żyć-czas zabija wątpliwości...

Sortuj wg