MIANSERYNA (Lerivon,Deprexolet,Mianserin,Miansec,Norserin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
70
62%

Nie
26
23%

Zaszkodziła
17
15%

Liczba głosów : 113

Re: Lerivon

przez Rani 04 mar 2010, 22:49
Lerivon nie uzależnia. Brałam w dawce 40mg i odstawiłam z dnia na dzień. Żadnego problemu. teraz znowu biorę 30mg, bo na mniejszych dawkach budzę się za wcześnie, mimo że biorę lerivon tuż przed spaniem. Jedyny minus (duży minus) to zatrzymywanie wody i wilczy apetyt.
"Nie dziw się jeżeli jutro spadnie porządny grad, rozszaleje się zamieć i licho wie co. To, że dziś jest ładnie, jeszcze nic nie znaczy. To jest zaledwie jakiś ślad pogody."

przez Paranoja 04 mar 2010, 22:54
Rani, uspokoiłaś mnie, chociaz boję sie tego efektu tycia, cho biorę cloranxen jeszcze i parogen po których chudne co mnie cieszy :D
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Nagłe odstawienie Lerivonu i Rysperydonu

przez jantarek 05 mar 2010, 00:32
Od stycznia spożywam Lerivon 1 tabs i od 2 tyg rysperydon 2mg na dzień. Lerivonu dziś nie brałem wcale a rysperidon tylko 1mg bo mam nie spać 24h do badania eeg - zapachy.
Czy nic się stanie? Chętnie na stałe bym te trucizny odstawił bo czuję się dziwnie dobrze.
jantarek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Rani 05 mar 2010, 09:08
Jak nie będziesz się objadać to nie przytyjesz. Wodę łatwo się traci po skończonej kuracji. To dobry lek.
"Nie dziw się jeżeli jutro spadnie porządny grad, rozszaleje się zamieć i licho wie co. To, że dziś jest ładnie, jeszcze nic nie znaczy. To jest zaledwie jakiś ślad pogody."

przez autumnal depression 05 mar 2010, 10:46
Ja niestety tyje po Lerivonie :evil: , biore go od czterech miesiecy ale trudno cos za coś - pomaga mi ten lek :lol:
Alprox 1mg
Trittico Cr 75mg
Promazin 100mg
Tegretol CR 800mg
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
...stracić można tak łatwo-odejść można tak prosto, można w ogóle nie żyć-czas zabija wątpliwości...

przez agnieszka.m 05 mar 2010, 11:16
mi też bardzo pomaga na moją bezsenność - pod tym względem to naprawdę świetny lek. Tym razem (przeciwnie niż w ciągu poprzedniej kuracji) uważam na jedzenie, a jestem wręcz na diecie i nie tyję - wręcz przeciwnie, chudnę pomimo stosowania lerivonu.
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez Rani 05 mar 2010, 12:18
No właśnie, bo Lerivon sam z siebie nie tuczy. Jeśli się będziemy objadać i nie będziemy ćwiczyć tylko siedzieć przed telewizorem z miską chipsów to przytyjemy nawet bez Lerivonu. Dlatego uważam ten lek za bardzo dobry i bardzo mi pomaga. Śpię całą noc i nawet jak mi się zdarzy obudzić w nocy to nie mam lęków i natychmiast zasypiam.

Re: Nagłe odstawienie Lerivonu i Rysperydonu

przez majstero 05 mar 2010, 12:52
Ja mianseryne odstawiałem z dnia na dzień 60mg i nic mi nie było, co do drugiego leku się nie wypowiadam, bo nie miałem przyjemności go łykać.
To co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy. Seneka

Boje się człowieka czerpiącego wiedzę z jednej książki. Tomasz z Akwinu

Re: Nagłe odstawienie Lerivonu i Rysperydonu

przez agnieszka.m 05 mar 2010, 12:56
co do lerivonu to potwierdzam - żadnych skutków odstawiennych nie powinno być, tego drugiego leku też nie brałam, więc trudno ocenić (ale z pewnością nie jest to lek uzależniający)
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez paradoksy 05 mar 2010, 13:45
Paranoja, mi pomógł (chyba wystarczy parę postów poczytać - ogólnie moje nastawienie do życia się trochę zmieniło ;) ), nie utyłam.
nie uzależnia.
dasz radę :mrgreen: chociaż pierwsze dni miałam masakryczne, to teraz się cieszę, że jednak ten lek, a nie inny dostałam.
paradoksy

przez Paranoja 05 mar 2010, 13:51
paradoksy, taaa zaczęlaś więcej pić i przebierać się za murzyna ;)

Obrazek
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Thomas1980 05 mar 2010, 18:15
Czy ktoś brał Lerivon 60 mg + Risset 4 mg??

przez milano3 05 mar 2010, 18:26
Ja brałem Lerivon i zażywam też Perazin (leki przeciwpsychotyczny, uspokajający). Lerivon łykam do teraz, oceniam go jako bardzo dobry lek. Risset stosuje się w psychozach i depresjach z urojeniami. Początkowo może cię troche "ogłupić" jak każdy neuroleptyk. Może także nasilić poziom lęku, ale musisz to przetrwać . Będzie dobrze :)
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.
Michał Choromański (1904 - 1972)

Pomocy, pomocy, pomocy !
Czuje zbliżające się życie,
Kiedy wszystko czego teraz pragnę to
...śmierć

przez wentyl77 05 mar 2010, 19:05
Ja po 1 miesiącu lerivonu nie przytyłem a już po drugim razem widzę na wadze 7 kilo do przodu i czuję to w spodniach. I szczególnie nie jem. Sam nawet wierzyłem że nie utyję bo nić na początku widać nie byłoa po 2 już czuję w nogach w dupce przybyło i to spooooro. & kg od konca grudnia do początku marca to duzy wynik w tym czasie spacery i ćwiczenia brzucha co dzien wykonywane!

Sortuj wg