MIANSERYNA (Lerivon,Deprexolet,Mianserin,Miansec,Norserin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
70
62%

Nie
26
23%

Zaszkodziła
17
15%

Liczba głosów : 113

przez miko84 15 paź 2013, 20:57
Ceny miansecu są podobne do oryginalnego lerivonu, więc jak cena wychodzi tak samo to lepiej brać oryginał. Mirta jest droższa bo się fajnie rozpuszcza i dobrze smakuje z sokiem :mrgreen:
miko84

przez mandy3244 16 paź 2013, 13:20
kuurczę, pierwsza dawka i już szok :shock: spałam ponad 12 godzin i dalej się czuję jak na porządnym kacu, maskara :roll: :lol:
What if it never gets better?

przez miko84 16 paź 2013, 17:40
Norma.
miko84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ninaaa123 16 paź 2013, 22:28
No nie wiem czy taka norma :) mnie nie usypia, ani mirzaten ani mianseryna :twisted:

przez miko84 17 paź 2013, 09:26
Ty jesteś właśnie wyjątkiem od normy ;)
miko84

deprexolet

przez misiek_1 21 paź 2013, 14:43
zaczęłam brac deprexolet 30mg na noc,bo triticco na mnie juz nie działa.ile czasu bierzecie ten lek?

przez mirunia 25 paź 2013, 20:45
Jestem dopiero 2 tyg. na Lerivonie, więc trudno mi na razie ocenić jego działanie. Wiem, że lepiej mnie uspokaja niż mirta oraz śpię lepiej na miansie.
Misiek_1, a jak Ty czujesz się na miansie? Lepiej śpisz?

Byłam u endokrynologa w związku z moją nadczynnością tarczycy. Dostałam leki na nadczynność i poprosiłam o estazolam. Bezsenność jest jednym z objawów nadczynności tarczycy wiec pani dr bez problemu dała receptę. Dzisiejszą noc spałam na połówce estazolamu + lerivon 30. Nareszcie odstawiłam afobam, chociaż ostatnio brałam bardzo malutko (okruszki tabletki), żeby powoli odstawić.
Wiem, że to dopiero początki leczenia lerivonem i mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej. Nadal mam jeszcze lęki i niepokój. Nerwica dokucza w najmniej oczekiwanych chwilach... deprecha również.

przez miko84 25 paź 2013, 20:51
No musisz wytrwać. Ważne żeby dobrze dobrać dawkę leku na tarczycę, czyli nie za dużo ani nie za mało.
miko84

przez mirunia 25 paź 2013, 21:10
Tak miko, masz rację. Dostałam "rozpiskę" brania tych leków. Mam zmniejszać dawki co 5 dni, aż do 1/2 tabl. raz dziennie. Pani dr uprzedziła mnie, że może dojść do niedoczynności, dlatego mam małe dawki leków i kontrolować muszę TSH.

przez miko84 25 paź 2013, 21:47
Ja ze stanu nadczynności przez zbyt duże dawki leków wpadłem w niedoczynność. Co mogę powiedzieć, to, że lęk i napięcie, nerwowość zmniejsza się w stanie niedoczynności (prawie całkowicie zniknęło moje pocenie się). Gorzej z depresją, bo tej sprzyja niedoczynność.
miko84

przez mirunia 25 paź 2013, 22:07
Oooo, to mam "kumpla" od tarczycy ;) nie wiedziałam, że też masz z nią kłopoty.
miko, ta moja depresja przy nadczynności (dziwne, co?) jest spowodowana braniem trilafonu,(już co drugi dzień) który obniża nastrój bardzo.
Doszło do tego nagłe nadciśnienie, przy którym czuje się fatalnie jak idzie w góre. Do niedawna byłam niskociśnieniowcem, aż tu nagle....! Dostaję wtedy lęku i wielkiego niepokoju... w sumie to właśnie to nadciśnienie najbardziej dostarcza mi stresu i nerwicy... no i szybkie tętno i kołatanie serca. Ostatnio rozdygotałam się bardzo.

przez miko84 26 paź 2013, 10:21
W nadczynności ogólnie możemy mieć nerwicę i lęk, w niedoczynności zaś depresję. A co jeśli to i to występuje? Jeśli hormony będą w normie i nie wejdziesz do stanu niedoczynności to depresja nie powinna wystąpić.
miko84

przez letitia1982 26 paź 2013, 16:27
czy biorąc miansec ktoś miał mdlości? Zauważyłam że lek wzmaga apetyt ale mam taki ścisk w żołądku że nie jestem w stanie nic zjeść.

przez Ninaaa123 26 paź 2013, 16:44
Wczoraj odebrałam wyniki i TSH mam 5,62 przy normie 0,27-4.2, hmm nie jest to chyba jakieś duże odchylenie, które mogłoby świadczyć o jakimś zaburzeniu hmm?

Sortuj wg