MIANSERYNA (Lerivon,Deprexolet,Mianserin,Miansec,Norserin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
70
62%

Nie
26
23%

Zaszkodziła
17
15%

Liczba głosów : 113

przez depas 01 lut 2013, 17:58
cytrynka84, musisz być naprawdę silna, ja po dwóch nieprzespanych porządnie nocach czuję się okropnie... :(
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez cytrynka84 01 lut 2013, 18:06
Tylko niestety po takim czasie bez snu na prawdę nie wyrabiam.Mysle juz nawet żeby porzucić sertre .
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez depas 01 lut 2013, 18:57
Ale nie masz gwarancji że na innym leku będzie lepiej ze snem. Może lepiej zostać na sertralinie i brać coś doraźnie na sen, miesiąc masz już za sobą, powinno w końcu odpuścić... Tylko kiedy, prawda..? :?
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cytrynka84 01 lut 2013, 19:17
Brałam juz wszystko i nie było takiej bezsenności.Przewaznie była senność w dzień po lekach,jakieś zmęczenie.Jak nie ma senności w dzień i jest w miarę ok.To znowu w ogóle nie spie,jak nie urok to sr...ka :(
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez err 08 lut 2013, 20:24
Jak dla mnie cudowny lek na sen. Lepszego nie poznałem, może poza alprą / ale działa krótko i powoduje przebudzenia.
err

przez logik 10 lut 2013, 20:45
co jest lepsze na sen i ma mniej skutkow ubocznych mianseryna czy mirtazapina?
obserwowany

przez fantasy 22 lut 2013, 09:54
Diakon napisał(a):Ja dopiero zaczynam brać Zoloft i Mianserin.
Dostalam od psychiatry miansec 30 z powodu bezsennosci i uzaleznienia od onirexu ale po nim jest jakas masakra czuje sie jak by mnie nie bylo i cala noc nie przespalam niewiem co mam juz robic nieumiem myslec dla mnie ten lek pogorszyl moj stan nieweim jak wyjsc z domu po zakupy siedze w lozku i nic nie czuje.POMOCY!!!!!

przez Ariel28 22 lut 2013, 22:29
fantasy napisał(a):
Diakon napisał(a):Ja dopiero zaczynam brać Zoloft i Mianserin.
Dostalam od psychiatry miansec 30 z powodu bezsennosci i uzaleznienia od onirexu ale po nim jest jakas masakra czuje sie jak by mnie nie bylo i cala noc nie przespalam niewiem co mam juz robic nieumiem myslec dla mnie ten lek pogorszyl moj stan nieweim jak wyjsc z domu po zakupy siedze w lozku i nic nie czuje.POMOCY!!!!!

nie panikuj po kilku dniach poczujesz działanie nawet po 10mg scinało mnie z nóg wieczorem, bierz 2-3 godziny przed snem a poczujesz, dobra jest też hydroxyzyna na sen

przez Arnin 25 lut 2013, 10:03
Witam, biorę lerivon od miesiąca i działał dobrze aż do momentu gdy zwiększyłem dawkę z 45mg do 60mg, wtedy noce znowu zaczęły się nieprzespane , wybudzałem się a do tego czasu było bez problemu, cofnąłem nawet dawkę z powrotem do tego 45mg, nawet 30mg i dalej nie ma działania.Co robić ? męczyć doktorkę o przepisanie innego leku ?

przez znudzona-ona 26 lut 2013, 22:30
Arnin napisał(a):Witam, biorę lerivon od miesiąca i działał dobrze aż do momentu gdy zwiększyłem dawkę z 45mg do 60mg, wtedy noce znowu zaczęły się nieprzespane , wybudzałem się a do tego czasu było bez problemu, cofnąłem nawet dawkę z powrotem do tego 45mg, nawet 30mg i dalej nie ma działania.Co robić ? męczyć doktorkę o przepisanie innego leku ?

nie zmieniaj sam dawek! to nie cukierki, żeby sobie łykać dowolnie. Idź do lekarza i niech on Ci powie co dalej robić
Małgorzata. Pomagam w angielskim.

przez chester 01 mar 2013, 15:42
wczoraj dostałem 10 mg do Zoloftu. Wziąłem o 21 po 22 byłem nieprzytomny, ledwo doszedłem do łóżka. Do teraz a mamy już 15 jestem zmulony i nie mam siły. Na mnie działa fatalnie.

przez znudzona-ona 02 mar 2013, 20:30
ja bym dała szanse temu lekowi. U mnie na początku też występowała senność i dlatego brałam tuż przed spaniem. Z czasem organizm się przyzwyczaił i teraz biorę wieczorem, ale potem normalnie funkcjonuję. U mnie mianseryna się sprawdziła w połączeniu z moclomebidem
Małgorzata. Pomagam w angielskim.

przez depas 09 mar 2013, 17:40
Jak długo u Was trzymało zmulenie i senność po mianserynie? Lata temu próbowałem tego leku ale zrezygnowałem po dwóch dniach, ponieważ nie byłem w stanie funkcjonować. Teraz wiem że z czasem już tak nie ścina z nóg jak na początku, ale właśnie jak długo to trwa zanim organizm się przyzwyczai? Dodam że brałem również mirtazapinę i w tym wypaku senność w ciągu dnia ustąpiła po ok. 2 tygodniach. Obecnie mianseryna może okazać się pomocna dla mnie, ponieważ po wenlafaksynie nie mogę spać i prawie zupełnie straciłem apetyt, a miansa powinna jedno i drugie naprawić. Nie chcę jednak przez cały czas być wykończony...
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

przez siostrawiatru 09 mar 2013, 18:25
depas, wydaje mi się że mniej więcej tak samo jak po mirtazapinie. Ja biorę po raz drugi w życiu mianserynę i teraz śpię dobrze a wstaję "skoro świt". Zero zamuły.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Sortuj wg