NOOPEPT

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy noopept pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
3
100%

Nie
0
Brak głosów

Zaszkodził
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

NOOPEPT

przez wisnia80 15 lis 2014, 21:49
Psychoanalepsja_SS napisał(a):
wisnia80 napisał(a):Jak się kupuje z ebay, to jest z poza UE. UC nie będzie grzebał w paczce?

A niech se grzebie - i tak nic Ci nie zrobią. Ja kupiłem w polskim sklepie.

ale rosyjski?

bo znalazlem taki:

http://allegro.pl/noopept-rx-bestseller ... 99468.html

z dodatkowo alpha-gpc oraz acetylo-L-tyrozyna

-- 16 lis 2014, 10:14 --

no nic kupie to z linka. ktos tu pisal ze przy tych srodkach zwieksza sie podaz na choline czy jakos tak

NOOPEPT

przez my_name 29 lis 2014, 12:03
Muszę tego spróbować. Strasznie skretyniała się czuję. Już nie wiem, czy to wrodzone, czy jak, bo tak długo mam problemy z głową. Czyli można to kupić w jakichś sklepach z suplementami (nie przez internet)?
Próbował ktoś pytać psychiatry, co o tym myśli?

NOOPEPT

przez radek111 29 lis 2014, 15:05
Tez muszę spróbować jakiejś substancji nootropowej. Od kiedy zachorowałem pogorszyla i się percepcja.
Czesto prosze w rozmowie o powtórzenie pytania czy stwierdzenia,kiedys dużo czytałem rożnych ksiazek teraz mam problemy ze skupieniem,koncentracja i co przy książkach tez wazne z czytaniem ze zrozumieniem.
Tez byla taka kwestia ze mi w leki dlugo dobierano sam juz nie wiem na ile moje otępienie jest sprawa samej choroby a na ile leków.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

NOOPEPT

przez wisnia80 25 gru 2014, 11:38
Łykam od 3 dni noopept + cholina + alpha GPC + N-acetyl-l-tyrozyne. Na alledrogo jest taki kombajn tych specyfikow.

NOOPEPT

przez Andrzej78 27 gru 2014, 14:08
Witajcie!

Od jakiegoś czasu biorę Piracetam 800 mg x 1 rano. (Należy stopniowo zwiększać dawkę żeby nie przeciążyć mózgu od razu). Ostatnio dowiedziałem się o niejakim Noopept... Mam zamiar go zamówić... Tylko nie wiem czy w proszku czy same tabletki... Nie wiem jak się ma to do oryginalnego Noopeptu... I jak długo można brać taki specyfik... I czy u nas to jest legalne... ?

NOOPEPT

przez Psychoanalepsja_SS 27 gru 2014, 15:22
Czyli można to kupić w jakichś sklepach z suplementami (nie przez internet)?

Być może, ale ja się z czymś takim nie spotkałem.

Próbował ktoś pytać psychiatry, co o tym myśli?

Zapewne większość naszych profesjonalistów nie będzie wiedzieć, o co chodzi. Jakby naprowadzić ich, że to podobne do piracetamu, to pewnie zacznie się ich typowe pieprzenie, że nic o tym nie wiadomo, może się uzależnisz, stracisz zdrowie czy życie, kładź lepiej na stolik banknoty, a nie idziesz w jakieś proszki z Internetu :lol: .
Nie próbowałem takich pytań, ale mogę przewidzieć odpowiedź.

(Należy stopniowo zwiększać dawkę żeby nie przeciążyć mózgu od razu)

Raczej żeby nie przeciążyć portfela.
Polecam proch, bo wychodzi o wiele taniej, minusem jest obrzydliwie gorzki smak i niepewność dawkowania (ale jest to specyfik bezpieczny, co najwyżej rozboli trochę głowa jak mnie teraz).
Jak długo? Pewnie w nieskończoność. Słyszałem, że tolerancja nie rośnie w ogóle.
I tak, noopept jest całkowicie legalny.

NOOPEPT

przez my_name 27 gru 2014, 16:55
Zapewne większość naszych profesjonalistów nie będzie wiedzieć, o co chodzi. Jakby naprowadzić ich, że to podobne do piracetamu, to pewnie zacznie się ich typowe pieprzenie, że nic o tym nie wiadomo, może się uzależnisz, stracisz zdrowie czy życie, kładź lepiej na stolik banknoty, a nie idziesz w jakieś proszki z Internetu .
Nie próbowałem takich pytań, ale mogę przewidzieć odpowiedź.
Mniej więcej się zgadza:) Zapytałam lekarza co o tym myśli, a on na to: "co, nootropil?", więc nie kontynuowałam tematu. Ogólnie powiedział, że nie opłaca się brać takich rzeczy, bo jak depresja minie, to zacznę też lepiej myśleć. Wydaje mi się, że dzięki wenli, jest już trochę lepiej. Wspomagacze wypróbuję, jak będę miała dużo do nauczenia w krótkim czasie

NOOPEPT

przez Andrzej78 27 gru 2014, 17:26
Jeśli zamówię Noopept 1g w proszku to jak mam to jeść? Rozpuszczać w wodzie?

NOOPEPT

przez Psychoanalepsja_SS 27 gru 2014, 18:01
Andrzej78 napisał(a):Jeśli zamówię Noopept 1g w proszku to jak mam to jeść? Rozpuszczać w wodzie?

Nie rozpuszcza się w wodzie (pewnie by dało radę w acetonie/spirytusie, no ale wątpię, byś chciał pić takie nalewki ;)), dlatego trzeba po prostu wziąć na łyżkę czy cokolwiek trochę tego noopeptu, wpakować do jamy ustnej i szybko popić.

NOOPEPT

przez Andrzej78 27 gru 2014, 19:15
Z tego co przeczytałem w internecie wynika, że czas działania Noopept to 4h. Czy jest jakiś lek nootropowy działający 8h lub więcej?

NOOPEPT

przez Psychoanalepsja_SS 28 gru 2014, 12:49
Andrzej78 napisał(a):Z tego co przeczytałem w internecie wynika, że czas działania Noopept to 4h. Czy jest jakiś lek nootropowy działający 8h lub więcej?

Jest parę innych substancji nootropowych - aniracetam, oksyracetam, fenylopiracetam, pramiracetam, sulbutiamina, sunifiram...Z pobieżnego riserczu chyba pramiracetam się mniej więcej tak prezentuje, jako substancja o dysoć długim czasie działania, ale nie wgłębiałem się w to, może inne też działają dłużej niż noopept.

NOOPEPT

przez Kalebx3 28 gru 2014, 14:43
Witajcie!

Od jakiegoś czasu biorę Piracetam 800 mg x 1 rano. (Należy stopniowo zwiększać dawkę żeby nie przeciążyć mózgu od razu). Ostatnio dowiedziałem się o niejakim Noopept... Mam zamiar go zamówić... Tylko nie wiem czy w proszku czy same tabletki... Nie wiem jak się ma to do oryginalnego Noopeptu... I jak długo można brać taki specyfik... I czy u nas to jest legalne... ?

Andrzej 78 , jak masz juz zamawiać to bierz w tabletkach i w miarę znanej firmy , niż proszek w indyjskim wydaniu .
Wiadomo ,że drożej ,,, no ale to już na to nic nie poradzimy . Z proszkami to różnie bywa , co oni tam mogą za wypełniacze wciskać .
Brałem chyba wszystkie nootropy , phenibutu etc . Nootropil ma tę zaletę ,że z apteki , ale działanie śmiesznie dziecinne .
Zaden i wszystkie razem nie są tak dobre jak Fenotropil (Karfedon ) . I tylko w tabletkach .
Brałem z tego sklepu :
http://www.extrapharmacy.ru/buy-carphed ... pil-online
JUż Metylofenidat razem z wizyta u lekarza ( lub nawet u kogoś uczciwego w Necie ) taniej wychodzi , a efekt równie dobry , jak nie lepszy ( zależy dla kogo ) .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

NOOPEPT

przez Kalebx3 28 gru 2014, 14:43
Witajcie!

Andrzej 78 , jak masz juz zamawiać to bierz w tabletkach i w miarę znanej firmy , niż proszek w indyjskim wydaniu .
Wiadomo ,że drożej ,,, no ale to już na to nic nie poradzimy . Z proszkami to różnie bywa , co oni tam mogą za wypełniacze wciskać .
Brałem chyba wszystkie nootropy , phenibutu etc . Nootropil ma tę zaletę ,że z apteki , ale działanie śmiesznie dziecinne .
Zaden i wszystkie razem nie są tak dobre jak Fenotropil (Karfedon ) . I tylko w tabletkach .
Brałem z tego sklepu :
http://www.extrapharmacy.ru/buy-carphed ... pil-online
JUż Metylofenidat razem z wizyta u lekarza ( lub nawet u kogoś uczciwego w Necie ) taniej wychodzi , a efekt równie dobry , jak nie lepszy ( zależy dla kogo ) .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

NOOPEPT

przez Andrzej78 28 gru 2014, 17:20
Metylofenidatu jeszcze nie próbowałem. Bez sensu ładować w siebie kilkaset mg piracetamu jak są lepsze specyfiki. Noopept chyba sobie odpuszcze. Oryginal drogi i nie jest tak skuteczny jak pisza. Moze od nowego roku przerzuce sie na Metylofenidat. Pytanie czy lekarz rodzinny moze wypisac recepte na Metylofenidat?

Sortuj wg