NOOPEPT

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy noopept pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
3
100%

Nie
0
Brak głosów

Zaszkodził
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

NOOPEPT

przez QueenForever 30 paź 2012, 14:02
Jest 1000 razy silniejszy od piracetamu,zwiększa zdolność zapamiętywania i koncentrację,ma właściwości neuroprotekcyjne,zmniejsza niepokój,drażliwość ,chwiejność emocjonalną i poprawia sen.
Więcej na: http://en.wikipedia.org/wiki/Noopept
QueenForever

NOOPEPT -1000 razy mocniejszy od piracetamu.

przez Marek1977 15 sie 2013, 14:03
Stosował ktoś z Was ten Rosyjski bardzo ciekawy z teoretycznego punktu widzenia-środek?
Conscientia est, necesse est

przez Dżejmson 15 sie 2013, 20:20
Ktoś na forum pisał już, że efekty mierne.
Ja słyszałem, że genialne jest połączenie choliny i hupercyny. Wszystko to można dostać na allegro.
Dżejmson

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zzYxx 16 sie 2013, 21:59
Będę go na dniach jakoś testował, więc zdam relacje z podróży.
The Walking Dead.

Noopept - kto brał?

przez CórkaNocy 14 gru 2013, 17:52
Zastanawiam się czy kupowanie przez neta tego leku jest bezpieczne, niby opakowanie i skład pokazane i niby to nie jest przypadkowy człowiek z allegro, ale jakaś firma, która sprzedaje mnóstwo leków.

Potrzebuję bardzo czegoś co by mi polepszyło pamięć i koncentrację i zmniejszyło zmęczenie/senność.

Sam piracetam właściwie nic mi nie daje.

Ktoś brał? Może napisać czy faktycznie działa tak super jak to piszą? Ogólnie skoro na tym forum nic o tym nie piszą ludzie, to zastanawiam się czy zatem jest on bezpieczny do brania. Jakie skutki uboczne zauważyliście?
CórkaNocy

Noopept - kto brał?

przez Lord Kapucyn 14 gru 2013, 17:56
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Noopept - kto brał?

przez NieznanySprawca 14 gru 2013, 18:00
nim pójdzie do śmieci:
Sam piracetam właściwie nic mi nie daje

jakoś mnie to nie dziwi.
Noopept, to ciekawy wynalazek, jak Mad pokazuje na forum o nim sporo osób już pisało. Ale zanim zaczniesz kombinować załatwianie- próbowałaś już winpocetyny? Sam biorę i sobie chwale. ;)
NieznanySprawca

Noopept - kto brał?

przez CórkaNocy 14 gru 2013, 18:01
no niby tak,ale nie ma na niego osobnego wątku jak np. dla piracetamu i coś podejrzanie bardzo mało osób się na jego temat wypowiada... tak jakby to nie miało być takie bezpieczne jak piszą - skoro jest w Rosji (gdzie różne to podejrzane leki bywają) to dlaczego nie ma u nas czy u naszych nawet sąsiadów - Czechów, Niemców? I mało kto pisze konkrety o tym, częściej wymieniają nazwe, ale nie piszą z autopsji jak działało na nich
CórkaNocy

Noopept - kto brał?

przez Amnothing 16 gru 2013, 12:01
Noopept? Okej, o to moje doświadczenie: Ogółem przejadłem go jakieś 3-4 gramy, w ciągu bodajże 3 tygodni. Miałem efekt pierwszej dawki, wzrok odrobine się wyostrzył, w głowie dało się odczuć taki powiew świeżości. Potem dzień za dniem, coraz lepsza pamięć, koncetracja, przy zażyciu ogromnej dawki (300mg) motyw jak z filmu Limitless (jednak słaby, ale był). I co dla mnie najważniejsze, wpływ na depresje i fobie... Doskonały! Łączyłem noopept z wenlafaksyną i mirtazapiną, efekt antydepresyjny podkręcony, większa stymulacja po wenlafaksynie, ogółem te 3 miesiące jedzenie ruskiego prochu wspominam dobrze. W smaku jest obrzydliwie gorzkie i pachnie przepoconymi skarpetami, do tego jest lepkie... Ale ważne, że działa. Nie jest to magiczny proszek, ale jak czytam o piracetamie - dochodzę do wniosku, że noopept jest 300x razy mocniejszy od piracetamu (żadne 1000x razy, są takie wpisy). Sam myśle nad innym nootropem, opracowany lata temu i okrzynięty najmocniejszym środkiem na pamięć, wywołuje pamięć fotograficzną, wyostrzenie wzroku (ludzie opisują, że w większej dawce naprawdę świat wygląda jak w Limitless) - to jest dopiero magiczny proszek. Do tego ma zgrabną nazwe: PRL-8-53 Najlepiej jednak zacząć od noopeptu,
Zapalić świecę, znaczy rzucić cień...
Reboksetyna: 4-12MG Paliwo
Sunifiram: 2-10MG Turbo
Dwa wiadra suplementów + Rady od szamanów farmacji + NH3

Noopept - kto brał?

przez Kalebx3 16 gru 2013, 12:23
Brałem noopept .Nie długo i nie wiele , ale nic nie poczułem na plus . Odkąd pojawił sie w moim życiu metylofenidat owe wszelkie nootropy teraz to już dla mnie shit. Kiedys brałem piracetam ( apteczny ) i bez wątpienia pomagał mi w kojarzeniu , mysleniu , przejrzystości , a nawet na kaca .
I jeszcze jedno , nie mam zaufania to tych proszków z Rosji w nylonowych opakowaniach /hu-j wie co oni tak ładują.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Noopept - kto brał?

przez zzYxx 18 gru 2013, 20:12
Brałem. W połączeniu z kawą potrafił postawić.
The Walking Dead.

NOOPEPT-nowy lek nootropowy z Rosji!

przez xanonymous 22 maja 2014, 11:08
Jadł to ktoś?

przez Reiben 22 maja 2014, 11:13
ja niedługo będę ale podobno efekt daje po kilku tygodniach a wielu twierdzi, że nic nie odczuło
Reiben

przez Marian_Paździoch 22 maja 2014, 11:26
Jak zobaczyłem w tytule że to ruskie, przestałem się zastanawiać nad spróbowaniem tego :mrgreen: Nie lubię wszystkiego co ruskie, ta czerwona zaraza nas zacofała :mrgreen:
Marian_Paździoch

Sortuj wg