FENTERMINA (Adipex, Obephen, Phentrol, Obenix, Zantryl)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

przez NieznanySprawca 13 paź 2013, 18:19
gdzie jest ankieta pod tytulem:
Czy Fenteramina pomogla ci w twoich zaburzeniach?

w watku "tramadol" rowniez jej zabraklo.
uwazam to za grube niedopatrzenie 8)
NieznanySprawca

przez Kalebx3 13 paź 2013, 20:07
Jeżeli 30 tabletek fenterminy w drugim obiegu kosztuje prawie 5 X więcej niz taka sama paczka Metylylofenidatu , przy którym fentermina sie nie umywa , to sobie daruję ten lek . Przetestowałem 5 tabletek i żaden to cud na kiju.Tyle tylko , że żryć sie nie chce i troche podnosi nastruj . Zreszta Mazindol , którego tez kiedys troche zjadłem jeszcze mocniej hamował apetyt. Jutro będę kopcił trawę ( po której mam wielki apetyt ) i wezmę właśnie ostatnią tabletkę fenterminy . Jestem pewny ,że apetyt dalej będę miał , może tylko troche mniejszy.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Abstrakcyjna91 16 paź 2013, 18:24
Ostrzegam wszystkich przed fenterminą!

Dziwiłam się, co jest ze mną nie tak.
Dlaczego czuję się coraz gorzej, skąd te pogłębione stany depresyjne, ta niemoc, ten płacz.
Nie mogłam wstać z łóżka.
Winiłam za to nowe antydepresanty i nawet przestałam je brać na rzecz fenterminy.
Cieszyłam się, że apetyt zredukowałam do minimum.
Bułka na dzień w zupełności wystarczyła, czułam się pełna.

Nieświadoma niczego położyłam się poprzedniej nocy spać.
Po godzinie obudziłam się z potwornym bólem głowy i szalonym biciem serca.
Męczyłam się całą noc motając się w łóżku i nie do końca wiedząc, co się dzieje.
Ból niesamowity.
W godzinach porannych nie potrafiłam wstać z łóżka.
W oczach ciemno.
Zamazane widzenia.
No myślałam już, że umieram.

Postanowiłam zmierzyć ciśnienie. Okazało się, że mam 180/95!
Nie mam problemu z ciśnieniem, nie choruję na nie, więc zamarłam.
Babcia stwierdziła, że to niemożliwe jak na tak młodą osobę i spanikowała krzycząc, że
powinnam natychmiast pójść do lekarza.
Nie przyznałam się, że biorę fenterminę, ale teraz wiem, że to sprawka tego leku.
Protestowałam, że nigdzie nie pójdę, do żadnego lekarza.
Dostałam więc leki za ciśnienie i spadło drastycznie więc zasnęłam. Spałam całe południe i popołudnie.
Teraz jest 18:00 i sytuacja w miarę opanowana.

Dla tych, którzy biorą to gówno- pomyślcie, czy rzeczywiście warto.
Nie mam apetytu nawet po odstawieniu, ale wiem, że on wróci i to z podwójną siłą.
Na dłuższą metę branie tego genialnego specyfiku nie ma sensu.
I żyję sobie na oddziale, wędrując od ściany do ściany, od okna do okna, mijając chore dusze, które chodzą po innej, wyznaczonej prostej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lord Kapucyn 16 paź 2013, 21:16
A czego się spodziewałaś skoro fentermina zwiększa silnie adrenalinę na obwodzie, oraz dopaminę, noradrenalinę(i podobno serotoninę) w cns. Wiadomo, że psychostymulanty, amfetaminopodobne ścierwa, cud-specyfiki na odchudzanie zmniejszają apetyt, bo podnoszą katecholaminy-więc walą po kablach i podnoszą ciśnienie tętnicze, zwiększają tętno, mogą prowadzić do zaburzeń rytmu itp.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Joanna123 27 kwi 2015, 14:54
cześć, co myślicie o połączeniu fenterminy (adipex) z Andepinem? Czy mogę to połączyć czy muszę poczekać - adipex mam na miesiąc pózniej Andepin ciąg dalszy? Pierwsze na wagę drugie na deprechę. Czy można je brać rownocześnie?
Pozdrawiam

przez Patryk29 27 kwi 2015, 15:56
Joanna123 napisał(a):cześć, co myślicie o połączeniu fenterminy (adipex) z Andepinem? Czy mogę to połączyć czy muszę poczekać - adipex mam na miesiąc pózniej Andepin ciąg dalszy? Pierwsze na wagę drugie na deprechę. Czy można je brać rownocześnie?
Pozdrawiam

Glupi pomysl, daj sobie spokoj ze stymulantami, bo wpierdolisz sie w jeszcze wiekszy dol, stymulanty w depresji to takie bledne kolo, wezmiesz rano po jakims czasie poczujesz super, a potem na wieczor tragedia, potem trzeba zwiekszyc bo sie wyrabia tolerancja, to /cenzura/ nie leczenie
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Joanna123 27 kwi 2015, 17:55
Od dawna lecę na andepinie i jest ok tylko chciałam się dowiedzieć czy przez miesiąc mogę to połączyć bo gdzieś czytałam ze dziewczyna przy takim połączeniu czuła się jak naćpana :bezradny:

przez Kalebx3 27 kwi 2015, 18:28
testowałem fenterminę ( nawet jeszcze mam jej spory zapas w szafce :lol: ) .Po jednej tabletce dosłownie przez dwa dni nie mogę patrzeć na jedzenie , nie jestem w stane nic przełknąć , zero apetytu .
Co do łączenia z antydepresantami to zalecałbym wielką ostrożnośc . Z Paro nic nie było , ale z Moklo to był meksyk .
Z Worio też nie mogę tego leku . tak więc - uważam z jednym antydepem można śmiało z innym raczej nie .
Poza tym na dłuższą metę łączenie obydwu to może być nieciekawie ( układ sercowo - naczyniowy ) .
Adipex ma tę wadę,że nie można tego leku dzielić , bo płyn w kaspułce zalakowany i dupa blada pod każdym kątem .

przez Joanna123 27 kwi 2015, 23:33
Dzieki za odpowiedz, zostanę przy Andepinie, w tej chwili jeszcze powiem olać wagę i adipex ale ciekawe jak długo wytrzymam, cieżko nosić niechcianą nadwagę a brakuje mi siły na podstawowe rzeczy a co dopiero na ćwiczenia:(

przez Patryk29 28 kwi 2015, 09:49
Joanna123 napisał(a):Od dawna lecę na andepinie i jest ok tylko chciałam się dowiedzieć czy przez miesiąc mogę to połączyć bo gdzieś czytałam ze dziewczyna przy takim połączeniu czuła się jak naćpana :bezradny:

Jak nacpana hehe dobre :mrgreen:
no mozliwe ze tak bylo bo to jest stymulant podobny do amfetaminy, ale nie ma az takiej mocy, oczywiscie.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Dark Knight 25 maja 2015, 20:08
Co jest bardziej zblizone dzialamniem do amfetaminy metylo czy fentermina prosze o odp

przez Kalebx3 26 maja 2015, 14:42
Co jest bardziej zblizone dzialamniem do amfetaminy metylo czy fentermina prosze o odp

szczerze mówiąc do amfy najbliżej ,to jakbys metylo połączył z fenterminą . Total odjazd , a i samopoczucie nie lada przyjemne .

przez Psychoanalepsja_SS 26 maja 2015, 20:18
Patryk napisał(a):Glupi pomysl, daj sobie spokoj ze stymulantami, bo wpierdolisz sie w jeszcze wiekszy dol, stymulanty w depresji to takie bledne kolo, wezmiesz rano po jakims czasie poczujesz super, a potem na wieczor tragedia, potem trzeba zwiekszyc bo sie wyrabia tolerancja, to /cenzura/ nie leczenie

Na jednego zadziała tak, na drugiego zadziała inaczej. Spróbuje - wyjdzie kicha - odstawi.

Do Joanny:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11044894
Poczytaj to. Fluoksetyna (Andepin) podbiła działanie fenterminy w tym badaniu. Niestety również neurotoksyczność jest większa. Prawdopodobnie wynika to ze zwiększenia stężenia fenterminy (hamowanie niektórych enzymów wątrobowych przez fluo).

Dark Knight napisał(a):Co jest bardziej zblizone dzialamniem do amfetaminy metylo czy fentermina prosze o odp

Metylo na pewno.

przez Wudezet 07 sty 2016, 15:16
Ktoś coś poleci mocnego dostępnego na recke w Polsce na odchudzanie? Fentermina nielegal, tak samo clenbuterol, efedryna itp..

Coś poza metylo dostanę sensownego? W sumie to metylo i tak będę brał na ADD/ADHD i ogólne zamulenie - ale czy dawki terapeutyczne na ADD/ADHD i "zmulenie" - chroniczne zmęczenie będzie odpowiednia też na redukcję wagi, mhm..

Sortuj wg