FENTERMINA (Adipex, Obephen, Phentrol, Obenix, Zantryl)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

przez Kalebx3 30 lip 2013, 22:38
Fentermina, brał kto .
Ja dziś miałem okazję. Lek na zbycie apetytu .
Lek likwiduje apetyt dosyc skutecznie . Zjadłem dziś tylko parę owoców i litr sok z pomarańczy .
Dalej i teraz nie czuje głodu . Lek ma wyczuwalny profil amfetaminowy , podnosi nastruj ,wzmaga odwagę . Jadąc rowerem po mieście śpiewałem sobie z synem na cały głos " że po Coca -Coli nic nieboli"( dlaczego nie wiem )i w dupie mialem co powiedzą inni.
Powiem nawet również ,że wcale nie mysli sie o jedzenie , a owe niejedzenie jest i trwa nawet przyjemnie. W tym profilu( brak apetytu) tylko amfetamina i trmal przebija fenterminę. nawet metylo niepodskoczy.
Pod koniec dnia lekka nerwowość , ale znośna . Lek oceniam w skali 1-10 w okolicach 6 , a to już dużo.
Ciekawe , jak będzie ze snem ?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Fentermina

przez Ferdynand k 30 lip 2013, 23:20
Kaleb powoduje wydzielanie się noradrenaliny i dopaminy w mózgu
i adrenaliny w obwodowym ukł nerwowym
typowy mocny lek na otyłość
Naczelny Użyszkodnik

Fentermina

przez CórkaNocy 03 sie 2013, 11:18
wykończony, a ty musisz zawsze klepać tylko formułki o działaniu leku na taki przekaźnik i taki? z autopsji czy opinii co o tym sądzisz nie umiesz nic dodać?
CórkaNocy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Fentermina

przez Ferdynand k 03 sie 2013, 13:43
a co mam pisać że żreć się po niej nie chce i nakręcenie +brak zmęczenia
mimo wysiłku fizycznego -to każdy wie
a na jaki receptor/neurotransmiter działa to można przeanalizować co jak można zareagować na środek tu na fenterminę :o
Naczelny Użyszkodnik

Fentermina

przez Kalebx3 03 sie 2013, 14:51
Fentermina jest niezła , czy to dla grubasów ( którzy chcą schudnąć ) , czy dla takich jak ja szczupłych i pięknych :lol: . Nie mówie tu o łykaniu tego codziennie , ale w sytuacjach skrajnych ( kiedy trzeba wyeliminować głód i wejść na wyższe obroty ) sprawdza się znakomicie. Czuć wyrażnie ,że to z amfetamin ,ale cena odstrasza .
Muszę to jeszcze wypróbować przy paleniu trawy ,czy tak samo skutecznie zlikwiduje gastrofazę ;)
Brałem kiedyś Mazindol , skutecznie hamował głód ,,,ale nie było tego czegos co maja tylko amfetaminowce.

Fentermina

przez hashim 08 sie 2013, 15:55
wziąłem pół kapsa tej substancji i wydaje mi sie, że mocno wywala w góre cisnienie (niestety nie mam cisnieniomierza), poce sie jak swinia, ale załączył mi sie naped, wiec jest ok

lubie takie cukierki

Fentermina

przez Abstrakcyjna91 13 paź 2013, 14:27
Biorę te leki od kilku dni. Taaak, wiem... nie są dozwolone, nie są zarejestrowane. Wiem o tym doskonale i nie chcę czytać tutaj obraźliwych wiązanek na mój temat. Narkotyki też nie są legalne, a mimo to zwolenników nie brakuje.
Działanie Fenterminy może być momentami nieco zbliżone do działania niektórych psychotropów, więc nie mówicie mi o braku odpowiedzialności. Chciałam się podzielić swoimi obserwacjami na temat leku. Co zauważam?

Hmm, na pewno apetyt jest mniejszy. Uczucie głodu jest, no nieoszukujmy samych siebie, ale odkąd biorę te leki, nie mam już skrajnych napadów i uczucia niebotycznego, wręcz przerażającego głodu, oraz jedzenia ponad stan. Nawyk ten wykształcił się tuż po anoreksji, kiedy to poczułam okropny głód i tak zaczęła się bulimia. Zupełnie z dnia na dzień.Moja terapeutka rozłożyła ręce i wysłała mnie na oddział, a ponieważ jestem dorosła i chciałabym normalnie funkcjonować w społeczeństwie, stanowczo odmówiłam. Dziś, ''dzięki'' bulimii waga drastycznie wzrosła i nie potrafię tego zrzucić, ponieważ mam napady. Światłem w tunelu okazuje się być fentermina.

3 godziny po zażyciu ''zaczyna się''... efekt porównywalny do wypicia kilku piw, bądź kielicha, może dwóch.
Czuję spokój i jednocześnie nerwowość. Boję się jednak ćwiczyć. Wysiłek fizyczny mógłby mnie wykończyć. Dziś rano, jeszcze przed tabletką zrobiło mi się ciemno przed oczami i myślałam, że upadnę. Zawrót głowy. Po chwili jednak wszystko minęło.

Występuje też dziwne mrowienie w rękach i nogach.
I żyję sobie na oddziale, wędrując od ściany do ściany, od okna do okna, mijając chore dusze, które chodzą po innej, wyznaczonej prostej.

przez Ferdynand k 13 paź 2013, 15:23
Abstrakcyjna91, czemu niby mieliby cię op........?
to ciekawy lek masz coś jeszcze do tego?
na bulimię to przeciwymiotne i antydepresyjne np mirtazapina
Naczelny Użyszkodnik

przez cytrynka84 13 paź 2013, 16:27
Abstrakcyjna91, mianseryna też przeciwwymiotny antydep.Tylko po mircie i po miansie się się tyje,przy bulimii nie bardzo chyba się sprawdza te leki.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Kalebx3 13 paź 2013, 16:30
nie pomyliło sie wam tutaj coś mocno, fenterminę porównywać do mirtazapiny.

przez Lord Kapucyn 13 paź 2013, 17:31
Fentermina w pns zwiększa adrenalinę, w cns noradrenalinę, dopaminę i serotoninę, jej farmakologia jest podobna do amfetaminy i tak jak i ona jest supresantem apetytu. Porównywanie tego do mirtazapiny to nieporozumienie, pomijając już fakt, że mirta ma działanie oreksjogenne, a nie anoreksjogenne i przez antagonizm receptorów dopaminy, adrenergicznych-alfa1, histaminy-h1 i 5-ht2c ZWIĘKSZA apetyt.

-- 13 paź 2013, 17:42 --

Aha- na rynek ma wejść Qsymia- jest to preparat złożony fenterminy i topiramatu.
Fentermina to wiadomo co ma robić- zmniejszać, zmniejszać i zmniejszać apetyt. A topiramat to lek przeciwpadaczkowy/normotymik, który ma w tym pomagać.

http://www.euroclinix.pl/qsymia.html
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Abstrakcyjna91 13 paź 2013, 17:50
Zaburzenia te trwają od 17. roku życia. To już prawie 5 lat. W tym czasie brałam oczywiście leki, bo prócz anoreksji i bulimii stwierdzono też silną depresję spowodowaną wiadomo- zaburzeniami odżywiania, ale i także ''genialnym, cud lekiem'' , na którego wówczas panowała moda. Czym jest sibutramina nie muszę chyba pisać. To właśnie ta substancja spowodowała, że nagle ten cały świat się po prostu załamał i zalał gorzkimi łzami.

Wtedy po raz pierwszy sięgnęłam po antydepresanty:
Elicea
Seronil
Asentra
Lerivon
i jeszcze kilka, których nie pamiętam już nawet.

Fentermina to jak wiadomo pochodna amfetaminy, dlatego każda tabletka to wielkie ryzyko.
Boję się uzależnienia i wiem, że za miesiąc będę musiała pożegnać lek i radzić sobie sama.
Wtedy pewnie znów zacznie się ''zabawa w psychotropy'', bo wiem, że bez wspomagaczy wykończę samą siebie.

Zapomniałam wspomnieć, że Fentermina powoduje także depresje, a przy depresji już istniejsącej- pogłębia ją i nasila myśli samobójcze. Nie mniej jednak jest ona w niektórych krajach dopuszczana do sprzedaży, czego nie można powiedzieć o zabójczej sibutraminie. Praktycznie nie ma możliwości kupić dziś oryginalny lek. Istnieją oczywiście chińskie podróbki z końską dawką, ale zastanowić się trzeba, czy faktycznie warto...
I żyję sobie na oddziale, wędrując od ściany do ściany, od okna do okna, mijając chore dusze, które chodzą po innej, wyznaczonej prostej.

przez Ferdynand k 13 paź 2013, 18:13
Kalebx3 napisał(a):nie pomyliło sie wam tutaj coś mocno, fenterminę porównywać do mirtazapiny.

nie mnie chodziło mi o pomieszanie tych dwóch
żeby skutki uboczne załatwić nawzajem
depresję zwalczyć i by jadła normalnie nie głodzi się na przemian z atakami wilczego głodu
zje mniej i nie zwymiotuje tego wtedy

Abstrakcyjna fentermina nie powoduje depresji najwyżej wywoła nadmierny napęd
co prowadzi czasem do próby samobójczej

-- 13 paź 2013, 18:15 --

Dark Passenger, myślałem że qsymia już jest :shock:
Naczelny Użyszkodnik

przez Lord Kapucyn 13 paź 2013, 18:16
W USA tak, ale mi chodziło o rynek europejski.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg