ETIZOLAM (Etilaam, Etizola, Sedekopan, Pasaden, Depas)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

przez devnull 04 lip 2014, 02:23
Zwykłe benzo jakich wiele, nazwą sugeruje podobieństwo do estazolamu.
Brałem kilka razy, dostałem gratis 5szt, taniej wychodzi inne benzo,
ale jak ktoś chce bez recepty to niestety bedzie zmuszony sporo kasy wydac.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez pająk 04 lip 2014, 02:40
devnull napisał(a):Zwykłe benzo jakich wiele, nazwą sugeruje podobieństwo do estazolamu.

No nie wiem czy takie jakich wiele. Xanax mnie zamulał i powodował silną depresję.
Stilnox - odpierdalanie szopek i na drugi dzień zonk bo np. Twój bieg Marszałkowską z gołą dupą jest na pierwszej stronie Faktu -_-
Nitro,klono itd. długi czas wchodzenia i jeszcze gorszy wychodzenia. Kiedyś zasnęłam w kolejce do kasy z wózkiem w TESCO. Ogólnie cały dzień zombiak.
Hydroksyzynka - przeciwlękowo na ataki paniki, zero działania. Nasennie styknie ale drugi dzień zmuła.

Dla mnie, na lęki, na dziś: etizolam, estazolam

Trza poszukać se jakiego dobrego vendora zaufanego co by se móc większą paczuchę sprawić za rozsądną cenę :twisted:
pająk

przez Psychoanalepsja_SS 04 lip 2014, 02:54
devnull napisał(a):Zwykłe benzo jakich wiele, nazwą sugeruje podobieństwo do estazolamu.

Źle sugeruje. Etizolam to nie benzo, tylko tienodiazepina, z tej samej grupy co olanzapina, co ciekawe.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez JużTuByłem 04 lip 2014, 09:09
Na mnie alprox działa tak jak na Ciebie etizolam ;) Eitozolam nie wiem ,bo nie brałem nigdy;) Chyba dla twoje szczęście takie drogie :smile:
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

przez depas 05 lip 2014, 03:02
Na mnie etizolam działał porównywalnie do alprazolamu, powiedzmy że tabletka 1mg etizolamu działa porównywalnie do 0,5mg alpr, jednak nieco krócej.
X lat temu mieszkając w Irlandii miałem to szczęście, że moja ówczesna partnerka była Azjatką, i zamawiała dla mnie z jakiegoś asian sklepu internetowego po kilka paczek na miesiąc. Cena była bardzo korzystna. Zresztą, czego oni nie oferowali w tamtym sklepie - wszystkie możliwe antydepresanty, neuroleptyki, leki na Alzheimera i Parkinsona. Większość tego to była produkcja indyjska, niekiedy Pakistan, Tajlandia itd. Jednak z benzo mieli wyłącznie etizolam, choć były w ofercie też "benzopodobne" zopiklony, zaleplony oraz zolpidem, tak w wersjach oryginalnych jak i azjatyckie generyki.

-- 05 lip 2014, 05:25 --

Aha, no i nie mogę nie dodać że etizolam należy do grupy krótko działających benzo, a te stwarzają największe ryzyko uzależnienia fizycznego. Czego zresztą doświadczyłem na własnej skórze. Także gdyby komuś udało się zaopatrzyć w większą ilość, radzę się pilnować, na pewno bardziej niż w przypadku alprazolamu, podobno również dość łatwo uzależnia.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez Zibstar 05 lip 2014, 23:05
No właśnie, o alprazolamie wiadomo już wszystko odnośnie uzależnienia, a o etizolamie? Niestety nie jest to lek zarejestrowany, nieprzebadany, i pozostają tylko przypuszczenia. Nie wiadomo dokładnie jakie skutki powoduje długotrwale przyjmowanie tego "leku", dlatego trochę obawiałbym się to zamówić, choć z drugiej strony relacje niektórych osób są zachęcające.

przez depas 07 lip 2014, 01:52
Zibstar, etizolam jest od wieków stosowany na rynku azjatyckim, więc nie może być taki znowu zły. A jeśli chodzi o potencjał uzależniający, chodzi po prostu o to że organizm człowieka zawsze najszybciej uzależnia się od krótko działających benzodiazepin, a do takich należy etizolam. Dlatego na przykład najdłużej lekarze zezwalają na stosowanie długo działającego diazepamu, chlordiazepoksydu itd. Także wystarczy być ostrożnym, czyli nie tak jak ja, bo żarłem go bez przerwy ponad 3 miesiące...
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

przez pająk 07 lip 2014, 19:19
Zibstar napisał(a):No właśnie, o alprazolamie wiadomo już wszystko odnośnie uzależnienia, a o etizolamie? Niestety nie jest to lek zarejestrowany, nieprzebadany, i pozostają tylko przypuszczenia. Nie wiadomo dokładnie jakie skutki powoduje długotrwale przyjmowanie tego "leku", dlatego trochę obawiałbym się to zamówić, choć z drugiej strony relacje niektórych osób są zachęcające.

Skutki są takie jak przy wszystkich tabletach uzależniających czyli jak przegniesz pałę to z matrixa ciężko będzie Ci wyjechać ;]
Dobre bo szybko i krótko działa, nie robi z człowieka zombie na następny dzień, aczkolwiek uzależnić podatnego delikwenta potrafi z pewnością w czasie przyśpieszonym.
Ogólnie stary jak świat wniosek - wszystko jest dla ludzi ale z GŁOWĄ :mrgreen:
(czyli nie dla mnie) :roll:
pająk

przez depas 08 lip 2014, 00:14
Z uzależnienia od etizolamu udało mi się nadspodziewanie łatwo i szybko wyjść z pomocą chlordiazepoksydu, najstarszej i w cholerę długo działającej benzodiazepiny. Liczę że podobnie będzie jeśli uzależnię się od alprazolamu.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

przez Zibstar 08 lip 2014, 15:12
A jak z toksycznością? Wiadomo ze benzo bardzo łagodnie obchodzi się z wątrobą, i ogólnie wszystkim za wyjątkiem receptorów gaba. Pytam bo to jednak nie jest benzo.

przez Psychoanalepsja_SS 08 lip 2014, 15:25
Szukam, szukam i nigdzie nic o toksyczności nie ma. Co najwyżej jakiś skurcz powiek jako efekt uboczny.

przez depas 09 lip 2014, 06:09
Zibstar, Odpowiem tak, o czym zresztą pisałem już w innym wątku: po latach brania leków, w tym wspomnianego etizolamu długo i dużo, nałogowym piciu i nie tylko, po miesiącu abstynencji wątroba wyszła mi w badaniu nienaruszona, jak nowa. Także nie może być źle z tą toksycznością, chyba że jestem jakimś ubermenschem;)
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

przez chcezyc 30 lip 2014, 16:38
W internecie można też zamówić etizolam w postaci proszku. Zależnie od źródła cena to około 80-90zł za 100mg.
Jeden sklep oferuje możliwość rozpuszczenia w glikolu co chyba ma ułatwić dawkowanie.
Zastanawiam się czy sobie tego nie zamówić, bo kilka razy miałem te tabletki i działały dobrze. 2mg na sen wystarczyło.
Jak się nudzisz to możesz napisać coś miłego. :)
"zmieniasz to jak widzisz siebie, zmieniasz absolutnie wszystko" Oxon - Zmieniasz siebie

przez depas 30 lip 2014, 17:36
chcezyc, to polskie sklepy są? Moim zdaniem warto, tylko ostrzegam że etizolam uzależnia szybciej niż standardowe benzo jak alprazolam, także wiadomo, ostrożność przede wszystkim.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

Sortuj wg