PERAZYNA (Peragal,Perazin,Pernazinum)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy perazyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
27
63%

Nie
8
19%

Zaszkodziła
8
19%

Liczba głosów : 43

przez Thunderer 18 maja 2014, 17:49
Cześć, dopiero co dołączyłem do grona i tak jak Wy mam swoje problemy z zaburzeniami. Nie jest to temat na pisanie tego co mi jest bo sam nie wiem co to za zaburzenie dokładnie ale Pernazinum wziąłem wczoraj na wieczór jedną tabletkę i to co się działo ze mną po czasie gdy zaczęła działać to mogę stwierdzić że to były tortury gorsze niż w średniowieczu. Czytam tu że uspokaja że ogarnia człowieka z tych paskudnych myśli czy odczuć a mi się po niej zrobiło wręcz na odwrót. Dostałem ataku którego nie nie jestem w stanie nawet opisać bo takie odczucia są czymś nienaturalnym. Pobudzenie, lęk, szybki puls, już niekontaktowałem wtedy przez krótki czas gdy zaczęła działać tabletka. Gdy starałem się usnąć to dostawałem co chwilę ataków że naprawdę marzeniem było by po prostu zemdleć i obudzić się za kilka dni. Rano podobnie ale po południu nagle ten stan się zmienił w taki sposób że czuje w głowie ciągły ucisk na czole, powolność percepcji, stany lękowe i ogólne mniejsze odrealnienie. Nie było tego przed tym lekiem w takiej formie więc sam nie wiem czy choroba lękowa mi tak to sprawiła a czy sam lek.

przez Wrazliwiec 23 cze 2014, 20:05
Odświeżam temat. Psychiatra mi to przepisał na stany DD i zaburzenia lękowe. mam pytanie. mam brać 25mg dziennie. a jestem osobą aktywną i w ten sam czas mam zacząc stosować diete + siłownia i basen. czy te leki będą mi jakoś kolidować z tym wysiłkiem. i czy moge je stosować łącznie z zeń szeniem?

przez Marian_Paździoch 23 cze 2014, 21:52
Łączyć możesz. Lek zwiększa prolaktynę, poczytaj sobie co to i rób co jakiś czas badania.

Mnie osobiście lek na DD nie pomógł, a też go na ten objaw dostałem. Może Tobie akurat siądzie.
Marian_Paździoch

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wieslawpas 23 cze 2014, 21:57
pernazium to uspokojajacy lek.

przez Maggda92 23 cze 2014, 22:25
wieslawpas napisał(a):pernazium to uspokojajacy lek.

Nie tylko, na psychozy też ale w większych dawkach
Maggda92

przez depas 23 cze 2014, 22:28
Na mnie uspokajająco ani nasennie niestety nie działa wcale, testowałem dawki 25-100mg, żadnego efektu. Wyżej nie chciałem wchodzić.

przez Maggda92 23 cze 2014, 22:29
depas, Ja po niej spałam na okrągło ale na dawce 100mg i na początku leczenia potem trochę lepiej było
Maggda92

przez wieslawpas 23 cze 2014, 22:32
jak pierwszy raz zażylem 25g to bylem jak pijany, lek stwarzal megadystans do wszytkiego niestety tolerancja bardzo szybko wzrosla, mile wspominam te czasy kiedy pernazium na mnie dzialalo, teraz biore 100g ale nie czuje dzialania jak kiedys.

przez Maggda92 23 cze 2014, 22:34
wieslawpas, 100mg? A to dlaczego?
100mg to już działanie na psychozę :roll:
Maggda92

przez depas 23 cze 2014, 22:39
Anel92, wieslawpas, w moim wypadku jest trochę inaczej z reakcją na leki, ponieważ biorę je w różnych kombinacjach i ilościach już od 15tu lat, receptory już nie działają jak w świeżym mózgu, a do tego swego czasu nadużywałem wszelkich substancji psychoaktywnych. Lekarz tłumaczy między innymi tym moje często nietypowe, żadne albo bardzo słabe reakcje na niektóre leki. Zwłaszcza neuroleptyki działają na mnie słabo i bardzo krotko.

przez Maggda92 23 cze 2014, 22:41
depas, No to rzeczywiście to może być niestety powód
Maggda92

przez wieslawpas 23 cze 2014, 22:41
no bo jak juz nie dzialala dawka 25 to trzeba bylo zwiekszac, ale ja i tak nie zażywam biore tylko te swoje benzo na sen.

przez Maggda92 23 cze 2014, 22:47
wieslawpas, Ale to lekarz kazał Ci zwiększać czy sam zwiększałeś?
Maggda92

przez depas 23 cze 2014, 22:49
wieslawpas, jakie benzo bierzesz na sen?

Sortuj wg