PIRIBEDIL (Pronoran)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Lord Kapucyn 23 maja 2016, 01:27
Tak piszą, bo generalnie po AD może występować senność i 'nagłe napady snu', ale z wszystkich AD to pirybedyl powoduje to w najmniejszym stopniu. Pramipeksol nie będzie tu wcale lepszy.

Ashton napisał(a):Druga sprawa, że pirybedyl ma t1/2 6-7godz, a forma extended release 50mg Pronoranu 21 godzin , a wiec jak przełamie tabletke na pół i wezme pół, to nie będzie działać jak o przedłużonym uwalnianiu.

T1/2 nie zawsze pokrywa się z czasem działania (duration). "Zwykły" pirybedyl (immediate release) posiada t1/2= 1,7–6,9 godzin, peak osiąga po około 1 godzinie, a jego działanie utrzymuje się powyżej 24 godzin. Analogicznie fenelzyna ma half life= 11,6 godziny, a jej działanie utrzymuje się około 336 godzin, takie czary.

Ja bym tak zrobił, że bym ciachnął tę drażetkę na 1/2 albo nawet 1/3- 16,6mg i tym samym formę IR zapodał sobie zamiast rano to na pół godziny- godzinę przed pójściem spać wtedy peak osiągnie jak już będziemy smacznie drzemać. W aptece można kupić przecinak, że nie ma bata, aby ta drażetka się pokruszyła .
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez dopamine 23 maja 2016, 08:36
We Włoszech piribedil występuje jedynie w dawce 20 mg jednak jego dzielenie na polowe powoduje ze traci on mechanizm przedluzonego działania.

-- 25 maja 2016, 15:41 --

Piribedil jest antagonistą receptora D4 ale nie wiem czy jest agonistą autoreceptorow D2 i D3. Gdyby tak było to jego początek działania byłby opóźniony tak jak to ma miejsce w przypadku większości antydepresantow.
Od 04.11. 2016 r.
Pramipeksol- jednorazowo dwie tabletki 1,05 mg o przedłużonym działaniu

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez boogyman 04 gru 2016, 16:57
Czy ten lek pomoze mi w problemach z utrzymaniem erekcji czy tylko libido?Ma jakies dzialanie przeciwlekowe przeciwdepresyjne? Mozna laczyc z ssri? Jesli nie to to co polecacie zeby zadzialalo przeciwlekowo i pomogla w sexor
Obecnie nic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg