PIRIBEDIL (Pronoran)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Kontrast 11 cze 2015, 14:53
Zmalala mi chuc po seratralinie i psycha mi zmienila na esci 10 i powiedziala, ze jak wyczytam o czyms co moze pomoc przywrocic chuc to zebym przyszedl i przedyskutujemy sprawe. To nie wiele myslac podalem nazwe, sprawdzila co to, cene i tak dalej, wypisala ale na nie refundacje. Cieżko o coś na poped, byla jeszcze wiagra do wyboru ale Dr Kalebx3:D zasugerowal spradzenie tego, wiec sprobowalem. Prawde mowiac myslalem, ze mnie wysmieje, ale sama poczytala co to i w ogole i sypnela ,,ugryżmy to z tej strony'' Kurcze obawialem sie do nie isc bo zawsze byla taka zasadnicza ale jak sie dobrze wytlumaczy i tak dalej to idzie wyszarpac pewnie wszystko.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez artur1978 11 cze 2015, 15:52
maridadi napisał(a):6 lat temu neurolog przepisal mi pronoran. to co sie ze mna stalo jest nie do opisania-mnie nie ma. zyje obok siebie fizycznie jestem ale twor ktory powstal ze mnie i pronoranu jest mi calkiem obcy.jest przerazajacy. pronoran daje zycie i jednoczesnie je zabiera.ostrzegam-mnie nie dano takiej szansy.

Wyglada jak aktywacja ukrytej psychozy, generalnei zabawa z agonistami dopaminy nie jest wcale taka niewinna i mozna sobie zjebac kawalek mozgu niejeden.

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Kontrast 11 cze 2015, 17:00
artur1978, Czyli nie polecasz tego leku rozumiem?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Masturbow 11 cze 2015, 17:03
Kontrastu jak ta randka? O to ten caly ambaras z odzyskaniem chuci?
Masturbow

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Zbychu 1977 11 cze 2015, 17:08
wziąłem piribedil w dawce 50mg,dobrze komponuje sie z mirtą jest jak ona równiez antagonistą alfa2 co wzmaga wydzielanie noradrenaliny ,takze mam za w sumie 50zł namiastke bupropionu.
Zbychu 1977

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Kontrast 11 cze 2015, 17:09
Przy 200 setry moj ptaszek się zniesmaczył calą tą sytuacją, co dziwne bo bralem i paro i wenle i tak nie było. Ciężko sie na tą setre wchodzi więc nie chciałem odstawiać, ale zmieniłem dziś na esci, plus pronoran na dopamine, które podobno wyciąga z takich stanów. Nie wiem ogólnie jak to brać i ile, bo esci biore 10 bo chce już z lekami skończyć, ze tak to ujmę. A randki jakieś tam są ale jeszcze nie znalazłem tej jedynej.

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Ricah 16 gru 2015, 16:57
Z pierwszego najgorszego zrodla widze, ze ten lek nie jest przepisywany przy zbyt wysokiej prolaktynie. Jednak chcialbym wiedziec jak to jest w rzeczywistosci, dostal ten lek ktokolwiek na zbyt wysoki poziom PRL?
Moklobemid 300mg
Klonazepam 2mg

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Lord Kapucyn 16 gru 2015, 17:16
Zasadniczo każdy potencjalny agonista receptorów dopaminowych D2 na laktotrofach powinien obniżać prolaktynę*. W praktyce przy zbyt wysokiej prolaktynie lekarze najczęściej przepisują bromokryptynę(Bromergon), a jeżeli ktoś ciężko znosi po niej działania niepożądane i ma zasobny portfel to kabergolinę(Dostinex). Albo w ogóle bagatelizują sprawę uzasadniając, że "taki urok brania psychotropów[neuroleptyków]" i te elewacje prolaktyny nijak się mają do hiperprolaktynemii jaka występuje np. przy gruczolaku przysadki mózgowej. Nie spotkałem się jeszcze, żeby jakiś lekarz wypisał pirybedyl na ^prl. Choć w teorii ogarnięty lekarz powinien na prośbę przepisać ten lek (na chłopski rozum*).
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez bączuś 16 gru 2015, 21:02
Od dzis biore 50 mg piribedilu do 300 mg sertry .Piribedil poza agonizmem receptorów D2 i D3 jest takze antagonistą receptorów adrenergicznych a2 co skutkuje wzrostem poziomu noradrenaliny.
bączuś

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Ricah 16 gru 2015, 22:34
Dark Passenger, trudno sie nie zgodzic z Toba, tylko caly problem polega na szukaniu oznak inteligencji u lekarza. Do tej pory nie znalazlem takowego, co by wygladal chociaz na takiego, a odwiedzilem juz kilku. Nie wiem, moze to moje dzikie szczescie, ale kazdy konowal do tej pory lecial schematem i pomimo sensownosci zastosowania danego leku ze wzgledu na jego dzialanie, ba, nawet po przyznaniu mi racji, ze dany lek moglby mi pomoc w danym stanie, wypisywal lek z dupy. Oczywiscie mam zamiar podejsc lekarza sposobem, a nie prosic o dany lek wprost, no ale spodziewam sie klapek (klapkow? nie wiem jak to poprawnie odmienic) na oczach i proby pojscia schematem, stad chcialbym wiedziec jak to sie ma do faktycznego stanu, czy to czasem nie jest aby staromiejska legenda.

#bączuś
Pochwalisz sie na co dostales piribedil?
Moklobemid 300mg
Klonazepam 2mg

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez bączuś 16 gru 2015, 22:49
Ricah napisał(a):Dark Passenger, trudno sie nie zgodzic z Toba, tylko caly problem polega na szukaniu oznak inteligencji u lekarza. Do tej pory nie znalazlem takowego, co by wygladal chociaz na takiego, a odwiedzilem juz kilku. Nie wiem, moze to moje dzikie szczescie, ale kazdy konowal do tej pory lecial schematem i pomimo sensownosci zastosowania danego leku ze wzgledu na jego dzialanie, ba, nawet po przyznaniu mi racji, ze dany lek moglby mi pomoc w danym stanie, wypisywal lek z dupy. Oczywiscie mam zamiar podejsc lekarza sposobem, a nie prosic o dany lek wprost, no ale spodziewam sie klapek (klapkow? nie wiem jak to poprawnie odmienic) na oczach i proby pojscia schematem, stad chcialbym wiedziec jak to sie ma do faktycznego stanu, czy to czasem nie jest aby staromiejska legenda.

#bączuś
Pochwalisz sie na co dostales piribedil?

Mam od znajomego.Brałem go juz nie raz wczesniej,działa przy 1 tabl dziennie subtelnie ale ewidentnie.Poprawia motywacje,napęd,znosi apatie,anhedonie,poprawia istotnie libido.Nie usypia tak jak inni agoniści dopaminy (np.ropinirol który tez brałem) prawdopodobnie przez dodatni wpływ na noradrenaline.
bączuś

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Kalebx3 17 gru 2015, 15:47
bączuś napisał(a):Poprawia motywacje,napęd,znosi apatie,anhedonie,poprawia istotnie libido.Nie usypia tak jak inni agoniści dopaminy (np.ropinirol który tez brałem) prawdopodobnie przez dodatni wpływ na noradrenaline.

bączuś,
potwierdzam .
Lek bardzo dobry ,,, na wszystko , od bólu dupy po łupież .
Tak na serio , najlepszy z Agonistów Dopaminy , prawie bez uboków i interreakcji .
Bardzo wskazany do terapii SSRI . Biorę prawie regularnie koło 4 lat i będę brał do końca zycia raczej .
POMAGA!
Niezastąpiony w ZS , oraz przy uczuciu palących nóg, ( zespól niespokojnych nóg ) .
Biorę po pól tabletki .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez dopamine 16 maja 2016, 11:59
Biore jedną tabletkę dziennie i już czuję dopaminergiczne działanie. Chciałbym spróbować Pramipeksol ponieważ pobudza on autoreceptory D2 przez co nadaje się do długotrwałego stosowania. Ponoć są już tańsze odpowiedniki Pramipeksolu.
Od 04.11. 2016 r.
Pramipeksol- jednorazowo dwie tabletki 1,05 mg o przedłużonym działaniu

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Kalebx3 16 maja 2016, 14:47
Chciałbym spróbować Pramipeksol

ja też , bo nigdy nie próbowałem tej nowej dopaminowej historii .
faktycznie są już tańsze generyki ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg