PIRIBEDIL (Pronoran)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Zbychu 1977 02 lip 2014, 14:26
Selegilina w moim subiektywnym odczuciu ma "ciekawsze" działanie aniżeli piribedil,być może dlatego że poza prodopaminergicznym działaniem zwiększa także poziom fenyloetyloaminy w mózgu.
Zbychu 1977

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez depas 07 lip 2014, 08:14
Piribedil stosowałem przez krótki okres czasu, docelowo jako wzmagacz libido. Przez dwa dni brałem po pół tabsa, później po jednej (miałem tylko 5 bodajże). Efektów żadnych nie stwierdziłem, a już na pewno nie w sferze libido. Ale bez wątpienia brałem go zbyt krótko (no i w tamtym okresie libido/siły witalne) kasowała mi paroksetyna.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez manbearpig 09 sie 2014, 14:22
ja po pronoranie nie czułem kompletnie nic. próbowałem jedną dwie nawet trzy tabletki i nic. a może ten lek potrzebuje czasu żeby się rozkręcić?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Kalebx3 09 sie 2014, 17:09
ja po pronoranie nie czułem kompletnie nic. próbowałem jedną dwie nawet trzy tabletki i nic. a może ten lek potrzebuje czasu żeby się rozkręcić?

u mnie już ćwierc tabletki , potem pół ostro zawyżało libido i przede wszystkim chęci na sex.
Widocznie każdy ma inaczej .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Vizir 14 sie 2014, 00:35
manbearpig napisał(a):a może ten lek potrzebuje czasu żeby się rozkręcić?

Potrzebuje go tyle że zostaną już z ciebie białe kości, więc osobiście nie polecam czekać :smile:

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez lucy1979 14 sie 2014, 18:58
Vizir napisał(a):
manbearpig napisał(a):a może ten lek potrzebuje czasu żeby się rozkręcić?

Potrzebuje go tyle że zostaną już z ciebie białe kości, więc osobiście nie polecam czekać :smile:

Irytujące są takie prześmiewcze odpowiedzi. Co niby mają wnosić do tematu? Oprócz dowodu na to, że autor jest zgryźliwym dziadem.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Vizir 14 sie 2014, 19:54
lucy1979 napisał(a):Oprócz dowodu na to, że autor jest zgryźliwym dziadem.

Nie wiem na co są dowodem, ale pewno masz racje :) natomiast po twoich neurotycznych i patetycznych odpowiedziach i reakcjach w każdym poście widać że jesteś samotną , sfrustrowaną babą , która wchodzi w taki wiek , że juz powoli przygasają nawet teoretyczne szanse na zmiane takiego stanu rzeczy , więc wyzywasz się na wszystkim i wszystkich za swoje życiowe niepowodzenia - nie lubisz sama siebie, a co dopiero innych 8) Dobra psychoanaliza, dobra ?

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez lucy1979 14 sie 2014, 20:04
Patrz jak się dziwnie składa. Ja to samo myślę Tobie: samotny, zgorzkniały, sfrustrowany kretyn. Wszędzie cedzisz te swoje złośliwości.

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Vizir 14 sie 2014, 20:31
lucy1979 napisał(a):sfrustrowany kretyn.

No ale zasada jest na forum , że sie nie denerwujemy i nie wyzywamy innych osób XD Bo to wtedy i rozmówca i wszyscy czytający post widzą , że z głowa to co najwyżej średnio, no a już na pewno mogłoby byc lepiej i wtedy to każdy woli omijac taką osobę. Także lucy , take it easy .
Ponadto w ramach bezinteresownej POmocy i bezpłatnej porady (co prawie nigdy nie ma miejsca w dobie kapitalizmu) chciałbym abyś zauważyła błędy w swoim rozumowaniu i wyciągneła na przyszłość zycia wnioski w temacie odróżniania cedzenia złośliwości, prześmiewania kogokolwiek od poczucia humoru lvl: insane , rozumiem że rozmowa pasibrzucha z umierającym z głodu ma małe szanse na powodzenie, ale może spróbuj . Jak dalej lucy bedziesz na takiej napince i wszedzie bedziesz węszyła, że ktoś chce cie osmieszyć (tak jak niby kiedys ja XD) , oszukać, zrobic na złość to się zważysz jak wyjdziesz z domu , no a na pewno czeka cię przyjmowanie do końca życia benzo + SSRI :smile: Pozdrawiam.

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez lucy1979 15 sie 2014, 09:22
Nie ucz mnie człowieku zasad forum, bo jesteś wyjątkowo konfliktowym czlowiekem, nie chodzi o odpowiedzi na moje posty, ale innych osób. Wiecznie ktoś czuje się dotknięty Twoim specyficznym poczuciem humoru. A ja jestem taka, że ujmuję się za ludzmi jeśli uważam, że ktoś ich skrzywdził- również słownie.
Należysz do tego rodzaju osób, które pod pozorem żartów lubią wbijać innym szpile i dowartościowywać swoje nadęte ego. Twoje niby porady są prześmiewcze i cyniczne.
Myslę, że po prostu nie potrafisz wprost napisać komuś swojego zdania ( a według Ciebie każdy jest głupszy od Ciebie) dlatego pod pozorem niewinnych żartów wytykasz innym nieuctwo, ignorancję. A potem zawsze możesz powiedzieć : no co Ty, stary ja tylko żartowałem.
Nie sądzę abyś robił to nieświadomie, ale jeśli tak to może zastanow się nad tym, że ranisz w ten sposób innych. A to forum jest dość specyficzne, są tu ludzie wrażliwi.

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Zbychu 1977 11 paź 2014, 10:11
Od wczoraj dołozyłem do 300mg amitriptyliny 50 mg piribedilu.Wyjątkowo dobrze toleruje te dwie substancje.
Zbychu 1977

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez planB 11 paź 2014, 11:36
Piribedil jest fajny ;) ..brałem ok pół roku do GBLa by jak na agonistę rec. D zajął się prolaktyną by HGH mógł szaleć ......

Dobrze działa nasennie ; 1-2tab pogryzione i po 10-20min senność ja z automatu.

Żsadnych uboków prócz senności nie doświadczyłem tak na nim jak i odstawiając.

Aha no i kilka dni temu czytałem posta o Cabaser" ..ktoś wspominał o Bromo .....ale oni jako ag. rec. D przy nim IMO wysiadają w przedbiegach.
I Dare, readY

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez slow_down 12 paź 2014, 21:53
Ładnie podnosił u mnie nastrój, motywację.
slow_down

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Zbychu 1977 04 lut 2015, 19:25
Anhedonia daje mi sie mocno we znaki od momentu kiedy zacząłem brać 15mg escitalopramu,w związku z powyższym dokładam do esci i ami 50 mg piribedilu.
Zbychu 1977

Sortuj wg