BAKLOFEN (Baclofen Polpharma, Kemstro, Lioresal)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
18
82%

Nie
3
14%

Zaszkodził
1
5%

Liczba głosów : 22

przez atic 14 lip 2016, 20:06
no i właśnie o tym pisze, ktoś czuje dopamine na tym leku to jest pseudoznawcą, ja np. czuje dopamine na tym leku, tylko, że ja nie biorę 150mg na dzień bo wtedy to już bym pewnie nic nie czuł na tym leku.

maniek123321 napisał(a):podobno podwyzsza dopamine w korze czolowej

jak widać sam pisałeś, że podwyższa dope.

SZACH

a chamskie odzywki zostały zgłoszone <yeap>

MAT
atic

przez maniek123321 14 lip 2016, 20:10
Ten cytat too byla konkluzja szachisto :brawo:

Zglaszales ze robisz syf w temacie?Na siebie donosic to lepiej niz rudy z "blok ekipy" :great:
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez atic 14 lip 2016, 20:34
maniek123321,

nie robie syfu, bo dyskutuje na temat baclo, który jest super lekiem tylko nie można z nim przesadzać.
o widzisz? ta wypowiedź też jest o baclo.
i co chciałem napisać to już napisałem.
reszta należy już do osób, którym powierzone zostało by jedno z największych forów psychologicznych pozostało cywilizowanym miejscem.
atic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez In_Chains_Of_DD 15 lip 2016, 19:04
Kot_ napisał(a):Mi też. W niskich dawkach nie czuję żadnego relaksacyjnego działania, a w dużych, mam jakąś taką brudną faze, wcale nie przyjemną. Ten lek nie ma dla mnie żadnej wartości terapeutyvznej czy rekreacyjnej. Klonik 4ever.

Idealnie trafione. Na początku baclo w małych dawkach (np 5-10mg) powodował u mnie przyjemne rozluźnienie... brałem raz na jakiś czas doraźnie, aktualnie to nic nie czuje na takich dawkach a po dawce powyżej 10mg jest właśnie brudna faza, zawroty głowy.. nawet lęk się pojawia paradoksalnie u mnie i taka debilna dezorientacja... nic przyjemnego. Skończyła się chyba moja przygoda z tym lekiem :P A klonik pięknie śmiga i nie potrzebuje dużo, nawet 0,5mg i jest dobrze a 1mg to już cudownie ;)

Fobik123 - nie mam wyboru, muszę pracować i się utrzymywać, rodzinne gniazdko opuszczone już prawie 4 lata temu, praca jest całkiem ok tylko daleko długi dojazd, ale ludzie są w porządku ;)

przez Arhol 15 lip 2016, 21:56
maniek123321 napisał(a):
atic napisał(a):ale ty bedziesz wmawiał ludziom, że jak im się baclo podoba to na pewno placebo, siedzisz im w głowach i wiesz lepiej od nich co odczuwają, nie wydaje ci sie, ze to troche aroganckie?

Wes wypjerdalaj trollu.Te wasze dygresje w tematach o lekach zaczynaja wkvrwiac ludzi.
Jeden post w ktorym wystapilo slowo "placebo" i "pseudoznawca" dotyczyl tych ludzi co "czuja na nim dopamine".Dalej nie rozumiesz?Czytaj ze zrozumieniem, a nie wylapujesz slowka wyrwane z kontekstu :roll: .

-- 14 lip 2016, 20:02 --

Znasz sie choc troche na tym?Umiesz odroznic dzialanie poszczegolnych monoamin? W tym poscie m.in. chcialem podwazyc badania, ktore czytaja ci ludzie ktorzy nawet tego nie brali.Wg. niektorych osob baklo zwieksza posrednio dopamine.

Bez mięsa,bo poleci coś więcej jak ostrzeżenie słowne następnym razem,nie trzeba od razu shieetem rzucać.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez maniek123321 21 lip 2016, 04:20
Arhol, masz racje, nie ma sensu tracic nerwow na takie osobniki.Mialem zly nastroj, ktory byl jednak spowodowany odstawieniem baklofenu.Pogorszyly sie u mnie stany depresyjne i wystapila bezsennosc.Spalem dobrze gdy odstawialem poprzednim razem, bo bralem wtedy hydroksyzyne ktora o dziwo pomagala w tej kwestii.
Mozna sie jednak w to wpakowac, a pozytywow jest napewno mniej (jesli w ogole wystapia) niz negatywow brania.Zmniejszylem dawke do 25mg bo 50mg to bylo zdecydowanie za duzo, z czasem odstawie zupelnie.
Nie widze tego leku jako alternatywa dla benzodiazepin.

-- 21 lip 2016, 04:58 --

Na plus napewno: zwiekszenie apetytu, wzmozenie odczuwania smaku, obnizona tolerancja na substancje psychoaktywne (papierosy, kawa, alkohol), stabilizacja nastroju.
Na minus: zawroty glowy, nudnosci, dziwny posmak w buzi, przygnebienie (?).

-- 21 lip 2016, 05:01 --

Jeszcze wystepuje lekkie pobudzenie
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez fobik123 21 lip 2016, 17:22
Baclo świetnie działa pod paro i mirtę.Teraz jak jestem tylko na lamo i miansie nie daje takiej eufori i rozluźnienia,jedyne co czuje teraz po baclo to wkurwienie i straszny napęd na chodzenie już mnie to wkurwia.Ale ogólnie baclo oceniam jako zajebisty lek. :D
wenlafaksyna 300mg
mirtazapina 45mg
pregabalina 600mg
olanzapina 10mg

doraźnie:klony,alpra,baclo

fobia społeczna,nerwica natręctw,depresja

Poznam dziewczynę z Fobią Społeczną lub depresją itp :) nr gg:3948508

https://www.youtube.com/watch?v=9fuCe6W8FUE

przez sulpiryd34 22 lip 2016, 18:39
No fajny lek. Tylko ja muszę go odstawić. Powód - kompletny brak orgazmów.
Fluoksetyna 20 mg
Wenlafaksyna 37,5 mg
Olanzapina 5 mg
Clonazepam 6 mg
Convulex 300 mg
Baclofen 100 mg
Disulfiram 250 mg

przez wojtek 2 22 lip 2016, 22:01
Witam jestem tu nowy .Mam pytanie jak odstawić Baclofen .Dostałem go od lekarza żeby złagodzić skutki zapicia .Nie wziołem jeszcze do końca pierwszego opakowania ,w tej chwili biorę dobowo 20 mg 4x5mg ,ale skutki są takie ,że głównie śpię mam trudności z koncentracją .Chciał bym z niego wyjść ,nie wiem jaka minimalna dawka jest bezpieczna ,Generalnie jak z niego wyjść ?
Pozdrawiam

przez sulpiryd34 24 lip 2016, 20:35
:why: Cholera jasna. Tego leku nie da się odstawić. Zchodziłem już nawet z clona i nie miałem takich skutków odstawiennych jak po baclofenie. Pozostaje mi go zażywać dalej.
Fluoksetyna 20 mg
Wenlafaksyna 37,5 mg
Olanzapina 5 mg
Clonazepam 6 mg
Convulex 300 mg
Baclofen 100 mg
Disulfiram 250 mg

przez cytrynka84 24 lip 2016, 20:43
wojtek 2, możesz odstawić z dnia na dzień , 20mg to mała dawka.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez atic 25 lip 2016, 08:08
dlatego ja zawsze powtarzam, że traktuje ten lek jako doraźny, odstawka po ciągu choćby tygodniowym jest bardzo nieprzyjemna, ale trzeba zacisnąć zęby i po jakimś czasie wraca się do normy.
atic

przez fobik123 26 lip 2016, 11:44
atic, No tydzien bez baclo jest paskudnie trudny,wiem bo pare razy odstawialem spore dawki to miałem jazdy takie przez tydzien ze szok.Teraz staram sie brać doraźnie co pare dni.Bo jak w ciąg wpadne i zabraknie to bede zdychał,
wenlafaksyna 300mg
mirtazapina 45mg
pregabalina 600mg
olanzapina 10mg

doraźnie:klony,alpra,baclo

fobia społeczna,nerwica natręctw,depresja

Poznam dziewczynę z Fobią Społeczną lub depresją itp :) nr gg:3948508

https://www.youtube.com/watch?v=9fuCe6W8FUE

przez atic 26 lip 2016, 13:14
nom taki ponury nastrój jest nie:D ? i złe samopoczucie fizyczne.

-- 26 lip 2016, 23:21 --

może napiszcie co wam pomaga na zejścia z baclo, mnie dużo snu i działanie, np. sprzątanie, ważne aby wypocić ten syf.
atic

Sortuj wg