BAKLOFEN (Baclofen Polpharma, Kemstro, Lioresal)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
22
85%

Nie
3
12%

Zaszkodził
1
4%

Liczba głosów : 26

przez cytrynka84 27 lip 2016, 13:08
Rozumiem, miałam odwrotnie lęki przy wchodzeniu na baclofen.Może te objawy,które opisałeś związane są po prostu z depresja,a nie z odstawieniem baclofenu.

-- 27 lip 2016, 12:10 --

Możesz spokojnie wspomóc się Xanaxem,byle nie za długo.
Life is brutal!

Wenlafaxyna 225mg
Mirtazapina 45mg

przez wojtek 2 27 lip 2016, 16:02
cytrynka84 napisał(a):Rozumiem, miałam odwrotnie lęki przy wchodzeniu na baclofen.Może te objawy,które opisałeś związane są po prostu z depresja,a nie z odstawieniem baclofenu.

Dzięki za pomoc .
Pozdrawiam
wojtek

-- 27 lip 2016, 16:04 --

cytrynka84 napisał(a):Rozumiem, miałam odwrotnie lęki przy wchodzeniu na baclofen.Może te objawy,które opisałeś związane są po prostu z depresja,a nie z odstawieniem baclofenu.

Dzięki za pomoc .
Pozdrawiam
wojtek
ps a co sądzisz o tym Paroxinor ?

przez cytrynka84 27 lip 2016, 16:11
Nie ma sprawy :) Paroxinor to bardzo dobry lek przeciwlękowy.Poczytaj wątek o Paroxetynie.
Life is brutal!

Wenlafaxyna 225mg
Mirtazapina 45mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 27 lip 2016, 18:01
Paroxinor to wypust Oriona ? Chyba tak . Brałem tę wersje koło 4 lat , nie powiem ,żeby ten generyk był jakiejś gorszej jakości . Jednak po przebojach z przewalonym Escitalopramem tej Firmy juz nic więcej od tego producenta nie kupię . Teraz biorę sprawdzonej firmy Sandoz , Paxtin bodajże . Firma , która produkuje dany lek ma bardzo duży wpływ _ przez to co wyprodukuje _ na to jak się czujemy . I jest to moje zdanie .
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

przez sulpiryd34 04 wrz 2016, 17:48
No odstawiłem w końcu baclofen. Zastąpiłem go sulpirydem. Swoją drogą miałem go przepisanego, żeby nie pić, a piłem więcej z nim niż bez niego. Fajnie się po nim czułem , ale na alkoholizm nie polecam.
Escitalopram 10 mg
Baclofen 100 mg
Olanzapina 5 mg

przez atic 08 wrz 2016, 16:50
fobik123, ja nie wiem, ale też jestem na wenli i baclo dobrze mnie klepie :]
atic

przez atic 19 wrz 2016, 12:44
fobik123, tak samo mam jak ty to odbieram, ale większą dawkę biorę. 100-125mg tylko nie na raz a na dwa przykładowo.

niedawno wpadłem w ciąg - dziennie brałem po 150mg przez ponad tydzień a jak się skończyło to nagła odstawka, miałem bardzo silną depresję przez to i lęki przez tydzień czasu.

czyli tydzień dobrego samopoczucia za tydzień złego :)
atic

przez tensposobw 05 paź 2016, 13:14
Brałem to, najpierw 10 później 20mg 3 razy dziennie i nic. Potem się wkurzyłem i na drugi dzień dałem z rana 100mg i coś tam poczułem jakiś tam lekki luzik, coś na kształt alko ale tak 1/10 i troszkę "zalatywało" opio, zrobiłem się senny i spałem prawie cały dzień z przerwami. Innego dzionka po 120mg zapitym energetykiem pojawiło się wyraźne libido, którego ostatnio zwykle nie mam wcale.

przez sulpiryd34 10 lis 2016, 22:30
No u mnie po 4 latach stwierdzonej depresji nawracającej stwierdzono , że mam depresję afektywną dwubiegunową - BRAWO. Na stany depresyjna muszę brać baclofen i cholera jasna pomaga. Doprowadza mnie nawet do stanu hipomanii. Ten lek jest naprawdę super. Tylko mam załamkę , że mam tą dwubiegónówkę , bo to już nie przelewki.
Escitalopram 10 mg
Baclofen 100 mg
Olanzapina 5 mg

przez Vengence 10 lis 2016, 23:23
sulpiryd34 napisał(a):No u mnie po 4 latach stwierdzonej depresji nawracającej stwierdzono , że mam depresję afektywną dwubiegunową - BRAWO. Na stany depresyjna muszę brać baclofen i cholera jasna pomaga. Doprowadza mnie nawet do stanu hipomanii. Ten lek jest naprawdę super. Tylko mam załamkę , że mam tą dwubiegónówkę , bo to już nie przelewki.
A na jakiej podstawie, zdiagnozowali Chad?
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez sulpiryd34 11 lis 2016, 10:45
Vengence, po 4 latach leczenia w końcu lekarz dopasował mi chorobę. Bo cały czas błądziliśmy. Przez parę miesięcy miałem totalną załamkę z myślami samobójczymi włącznie, a później parę tygodni wydawało mi się, że świat należy do mnie. Poza tym przez okres leczenia na początku trochę kręciłem , żeby dostawać zwolnienia. Teraz się naprawdę otworzyłem przed lekarzem i nie miał najmniejszych wątpliwości , że to CHAD.
Escitalopram 10 mg
Baclofen 100 mg
Olanzapina 5 mg

przez kofel 11 lis 2016, 14:13
Sulpiryd34 - Niesamowitą ilość leków bierzesz, a skoro to CHAD to jeszcze dojdzie stabilizator. Niech ten psychiatra poukłada to w jakąś logiczną całość, bo to wygląda jak jeden wielki burdel. Dwa antydepresanty, neuroleptyk i benzodiazepina. Odnośnie tej ostatniej to nie wiem na co ją bierzesz, ale są lepsze benzo na każdy z tych powodów. Disulfiram to wiadomo.

przez sulpiryd34 11 lis 2016, 15:25
kofel teraz zmieniłem podpis. Po ostatniej wizycie zmieniliśmy ilość antydepresantów, elenium zamieniliśmy na clonazepam - na lęki i dołożyliśmy Convulex-stabilizator nastroju i baclofen. Chyba jest trochę lepiej tylko mam straszne koszmary senne.
Escitalopram 10 mg
Baclofen 100 mg
Olanzapina 5 mg

przez atic 11 lis 2016, 15:31
sulpiryd34, bierzesz jakieś leki osłonowe na wątrobe czy żołądek?
atic

Sortuj wg