BAKLOFEN (Baclofen Polpharma, Kemstro, Lioresal)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
22
85%

Nie
3
12%

Zaszkodził
1
4%

Liczba głosów : 26

przez maniek123321 11 lip 2016, 22:04
Branie baklo na odstawce benzo moze chyba zwiekszyc ryzyko wystapienia padaczki bo obniza prog drgawkowy.

-- 11 lip 2016, 22:18 --

i to znacznie, po samym baklo poze potelepac.
F41.2
Baklofen 75mg
Amisulpryd 50mg
Mianseryna 60mg

przez In_Chains_Of_DD 12 lip 2016, 12:25
Nie odpowiada mi jednak to baclo, zawroty głowy na maxa w pracy.. nie mogę sobie na to pozwolić.. Nie będę tego ciągnął dłużej.

przez fobik123 12 lip 2016, 13:44
In_Chains_Of_DD, Jak dajesz radę iść do pracy to z Tobą nie jest jeszcze tak źle :mrgreen:
wenlafaksyna 300mg
mirtazapina 45mg
pregabalina 600mg
olanzapina 10mg

doraźnie:klony,alpra,baclo

fobia społeczna,nerwica natręctw,depresja

Poznam dziewczynę z Fobią Społeczną lub depresją itp :) nr gg:3948508

https://www.youtube.com/watch?v=9fuCe6W8FUE

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kot_ 12 lip 2016, 13:47
Mi też. W niskich dawkach nie czuję żadnego relaksacyjnego działania, a w dużych, mam jakąś taką brudną faze, wcale nie przyjemną. Ten lek nie ma dla mnie żadnej wartości terapeutyvznej czy rekreacyjnej. Klonik 4ever.
Kot_

przez fobik123 12 lip 2016, 14:07
A ja wam powiem IMHO że po 2 tygodniach brania codziennie baclo dawki 50mg dostawałem po tym czasie lekkiej hipomani to nie była wkręta bo robiłem dziwne ryzykowne rzeczy a nastrój byl az za bardzo dobry,ale nie powiem fajny stan. :pirate:
wenlafaksyna 300mg
mirtazapina 45mg
pregabalina 600mg
olanzapina 10mg

doraźnie:klony,alpra,baclo

fobia społeczna,nerwica natręctw,depresja

Poznam dziewczynę z Fobią Społeczną lub depresją itp :) nr gg:3948508

https://www.youtube.com/watch?v=9fuCe6W8FUE

przez maniek123321 12 lip 2016, 15:15
Kot_ napisał(a):mam jakąś taką brudną faze, wcale nie przyjemną.

Trafnie to opisales.Wylacznie takie brudne i puste dzialanie.Ni to GABA, ni to dopamina, nie ma zadnego pozytywnego dzialania w porownaniu do alkoholu.
Ci co czuja dopamine na tym leku to typowi nakreceni pseudoznawcy co za kazdym razem ratuje ich tylko placebo.
No ale przeciez sa badania, posrednie dzialanie ;) :lol:
Jak ktos chce zeby mu w glowie sie pokrecilo to niech se jebnie nia w sciane - efekt murowany :lol:
Ten lek nawet porzadnie miesni nie rozluznia.
F41.2
Baklofen 75mg
Amisulpryd 50mg
Mianseryna 60mg

przez Kalebx3 12 lip 2016, 17:30
maniek123321, tak psioczysz na baclo , ale przecież masz w podpisie ,że łykasz ten specyfik ,,,?
>> BÓG jest łaskawy dla swoich czcicieli >>>

przez maniek123321 12 lip 2016, 17:42
Kalebx3, biore, ale glownie w innym celu.Przy okazji myslalem ze pomoze cos na humor/leki i wiazalem z nim wielkie nadzieje, ale niestety sie zawiodlem.
F41.2
Baklofen 75mg
Amisulpryd 50mg
Mianseryna 60mg

przez atic 14 lip 2016, 18:43
maniek123321,
Trafnie to opisales.Wylacznie takie brudne i puste dzialanie.Ni to GABA, ni to dopamina, nie ma zadnego pozytywnego dzialania w porownaniu do alkoholu.

pewnie dlatego wciągnąłeś dawkę 400mg :great:

ogólnie nie ma to jak psioczyć na lek, którego ma się pełne szuflady i lata się po niego po różnych lekarzach byle jak najwięcej skombinować.
atic

przez maniek123321 14 lip 2016, 19:19
atic napisał(a):maniek123321,

pewnie dlatego wciągnąłeś dawkę 400mg :great:

ogólnie nie ma to jak psioczyć na lek, którego ma się pełne szuflady i lata się po niego po różnych lekarzach byle jak najwięcej skombinować.

Duzo ludzi na forum porownuje dzialanie baklo do alkoholu z powodu agonizmu NMDA, stad moje porownanie wlasnie do niego.
Kto powiedzial Ci ze latam po lekarzach, koluje i "wciagam :great: " kosmiczne dawki? Mi wystarcza jedna wizyta u rodzinnego z zaswiadczeniem na ow lek.Zostaja czesto pozostalosci z poprzedniego miesiaca, dlatego tak mi sie te tabletki zbieraja.Czesto gubie, gdzies zostawiam, i wtedy mam w pogotowiu zapas.

Pewnie jestes kolejnym trollem ktory nigdy nie bral leku i po przeczytaniu wikipedii wie juz wszystko i dzieli sie swoimi "doswiadczeniami" na forum dla ludzi, ktorzy naprawde chca sie leczyc i szukaja kola ratunkowego.
W moim przypadku lek zupelnie nie zdal egzaminu, komu innemu moze pomoc.Co czlowiek to reakcja
Ja wyrazilem tylko swoja opinie, osobiste spostrzezenia o tym leku.
F41.2
Baklofen 75mg
Amisulpryd 50mg
Mianseryna 60mg

przez atic 14 lip 2016, 19:34
maniek123321, sam napisałeś ze wziąłeś 400mg.
taaa pewnie nigdy tego leku nie wziąłem, widzisz jakie bzdury wypisujesz? baclo biore od dawna i jest to dla mnie najlepsza substancja a brałem już wiele, wszystko mi sie na baclo podoba, dobrze mi się słucha muzyki, dobrze mi się rozmawia, jedzenie smakuje, filmy pochłaniają, gra w szachy, ogólnie wszystko nabiera koloru, libido rośnie, nie ma kaca, można prowadzić samochód.
jedyny minus to że trochę mdli i że nie można tego brać codziennie bo rośnie tolerka, trzeba robić przerwy.

ale ty bedziesz wmawiał ludziom, że jak im się baclo podoba to na pewno placebo, siedzisz im w głowach i wiesz lepiej od nich co odczuwają, nie wydaje ci sie, ze to troche aroganckie?
atic

przez maniek123321 14 lip 2016, 19:35
widac ze nie czytales posta wyzej.
Jak chcesz komus pocisnac to radze stad zmykac jak najszybciej.

Nie pisalem i nie bralem 400mg, czytaj uwaznie.Skoro Tobie pomaga to sie ciesze z tego powodu.
Nie bede sie powtarzal
F41.2
Baklofen 75mg
Amisulpryd 50mg
Mianseryna 60mg

przez atic 14 lip 2016, 19:40
maniek123321,
nie pocisnąć tylko, po prostu przeczytałem wiele postów które napisałeś w tym temacie, m.in. te o pseudoznawcach i placebo.
atic

przez maniek123321 14 lip 2016, 19:49
atic napisał(a):ale ty bedziesz wmawiał ludziom, że jak im się baclo podoba to na pewno placebo, siedzisz im w głowach i wiesz lepiej od nich co odczuwają, nie wydaje ci sie, ze to troche aroganckie?

Wes wypjerdalaj trollu.Te wasze dygresje w tematach o lekach zaczynaja wkvrwiac ludzi.
Jeden post w ktorym wystapilo slowo "placebo" i "pseudoznawca" dotyczyl tych ludzi co "czuja na nim dopamine".Dalej nie rozumiesz?Czytaj ze zrozumieniem, a nie wylapujesz slowka wyrwane z kontekstu :roll: .

-- 14 lip 2016, 20:02 --

Znasz sie choc troche na tym?Umiesz odroznic dzialanie poszczegolnych monoamin? W tym poscie m.in. chcialem podwazyc badania, ktore czytaja ci ludzie ktorzy nawet tego nie brali.Wg. niektorych osob baklo zwieksza posrednio dopamine.
F41.2
Baklofen 75mg
Amisulpryd 50mg
Mianseryna 60mg

Sortuj wg