BAKLOFEN (Baclofen Polpharma, Kemstro, Lioresal)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
18
82%

Nie
3
14%

Zaszkodził
1
5%

Liczba głosów : 22

przez jetodik 29 gru 2015, 18:53
Kot_, dorzuć dorzuć.
ja to brałem jako lek doraźny w sytuacjach stresowych i właściwości rekreacyjne odkryłem przypadkiem :p
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Kot_ 29 gru 2015, 18:54
Dobra, zjadłem 50mg razem, zobaczymy jak to działa.
Mama moja to dostała od rodzinnego a przedemną takie związki się nie ukryją :>
edit: no ok. Dzeto, ale pomogło w tych stresowych sytuacjach, jest to jakas alternatywa dla benzo?
Kot_

przez jetodik 29 gru 2015, 19:18
Kot_, no to jest bardzo dobra alternatywa dla benzo bo pomaga na lęk, można po tym prowadzić, oczywiście o ile się dobrze czujesz to prawo tego nie zabrania, no i słusznie bo mi się dobrze po tym jeździ oczywiście przy rozsądnych dawkach...
ja sobie wielokrotnie w pracy to jadłem jak miałem ciężko i bardzo dobrze się wszystko robiło, miałem humor, żadnych lęków.

-- 29 gru 2015, 19:05 --

i jak się czujesz Kot? :pirate:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kot_ 29 gru 2015, 20:36
Hmm, szału to nie robi na mnie, ciężko mi opisać to działanie które jest takie bardziej uspokajające niż przeciwlękowe, chociaż musiałbym się wystawić na jakieś stresogenne czynniki żeby to stwierdzić. Na pewno nie mam po tym takiej odwagi jak po np. klonie, który sprawia, że lgne do ludzi i chce mi sie z nimi rozmawiać.
Kot_

przez jetodik 29 gru 2015, 20:41
Kot_, mnie klon z kolei muli.
a ile klon sie utrzymuje w organizmie, po jakim czasie od jego przyjęcia można jezdzić autem?

dorzuć sobie później jeszcze z 40mg jak chcesz, posłuchaj muzyki, popróbuj różnych rzeczy, żeby wyciągnąć z baclo ile sie da.

przez Kot_ 29 gru 2015, 21:00
Klon działa dłuugo, działanie przeciwlękowe w moim przypadku utrzymuje się nawet do dwóch dni jak wezmę 2mg, ale myślę że dnia następnego to spokojnie możesz już wsiadac do fury.
Hihi wstałem teraz i lekko się zatoczyłem, w sumie to czuje się jak po dwóch piwkach, ale nie mam takiej "lekkości" w kontaktach społecznych jak po klonie.

-- 29 gru 2015, 20:06 --

dorzuć sobie później jeszcze z 40mg jak chcesz, posłuchaj muzyki, popróbuj różnych rzeczy, żeby wyciągnąć z baclo ile sie da.
osz Ty 8) jednak Ty to jestes....:>
Z kolei ja to po klonie żyje dopiero, na aktywność fizyczną mam ochotę, na kontakty, rozmowy. Senności zero.
Kot_

przez stupidgirl 09 sty 2016, 16:53
JERZY62 napisał(a):stupidgirl, no to brawo :great:

a dziękuję, dziękuję :D

u mnie dalej 12,5 mg (czasem zapomnę wziąć i nie robi mi to różnicy) tak więc to już 4 trzeźwe miesiące,
ale się cieszę :yeah:

przez Peter007 21 sty 2016, 13:19
Mam paczke baklo 25mg. Jak to najlepie rekreacyjnie uzyc a jak terapeutycznie ?

przez Kalebx3 21 sty 2016, 18:09
Peter007,
zacznij od 25 ,,, jak nie będzie mdlić to na następny dzień przyładuj 100max .
Lek ten nigdy nie działał na mnie rekreacyjnie ,,, w wyższch dawkach ponad 50 mg czułem sie po nim małospostrzegawczy -spitolony, skrępowany .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Peter007 21 sty 2016, 19:39
A jaka fazke jest po baklo ?

przez Fixxxer 21 sty 2016, 20:46
Dzisiaj udało mi się namówić moją Panią Doktor na Baklo. Jeżeli dołożona do Paro + Lerivon nowa Kwetiapina mnie nie uspokoi i choć trochę nie rozluźni, będę testował chyba już jedyną deskę ratunku czyli Baklo. Zdecydowałem się na Baklo ze względu na pozytywne opinie właśnie tutaj na forum. Zobaczymy jak będzie.

-- 04 lut 2016, 13:39 --

Dobra... pora w końcu sprawdzić te legendarne Baclo. Mam nadzieję, że chociaż trochę mi ulży.
Jakie macie najczęstsze uboki po Baclo ? Ktoś popuścił mocz albo oblewał się potem ? Pogorszenie cukrzycy ? Biegunka ? Zatwardzenie ? Zaczynam od 1 tabletki wieczorem, po 3 dniach 2 tableki po 1 sztuce 2 razy dziennie po kolejnych 3 dniach 3 tabletki na dzien 3 razy po jednej.
Czy baklo potrafi blokować mięśnie które zaciskają miednicę i wszystko co w niej jako reakcja obronna na natrętne lękowe myśli ? Bo głównie to mi niszczy życie - to ciągłe spięcie, że aż jajka się chowią w brzuchu.

przez stupidgirl 12 lut 2016, 18:43
kolejny, to już 5, trzeźwy miesiąc za mną, dawka dalej 12,5, fajnie jest :great:

przez benzowiec84 07 mar 2016, 20:37
dziś zadziałał na mnie baclofen , początkowo dawka 50mg , poźniej dołożyłem 25mg i zadziałał , co prawda nie tak jak kiedyś ,ale gadatliwość mocna, czasami az za mocna ,koncentracja i szybkość myślenia i całkowity zanik anhedonii , nawet pisanie na forum tutaj mnie cieszy . zmniejszenie fobii o 80% ,wyszedłem do sklepu , na luzaku . co prawda nie jest to tak jak kiedyś , że czułem się niezniszczalny i że mogę wszystko,że chodziłem jak bym był panem świata , ale i tak nie jest najgorzej . potwierdza się to moje przekonanie, że na fluoksetynie, baclofen działa mocniej niż normalnie . jak nie brałem to bardzo słabo prawię że wogole . nawet po 3 miesiącach przerwy . wróciłem do fluo , zarzuciłem i działa . nie wiem czemu tak jest ale na fluo lepiej działa baclo i z kawą w ogole jest gitara . na tym duzo pije kawy i duzo jaram .

edit: kiedyś to miałem tak że zarzuciłem se 75mg i musiałem wyjść do ludzi i dzwonić,spotkać się dworzu , teraz tak spektakularnie nie działa i coś mnie hamuję jeszcze , ale to sprawką dłuższej izolacji od świata , rok temu był rok mniej izolacji , dlatego mniejsze hamulce przed ludzmi .

-- 07 mar 2016, 19:43 --

Peter007 napisał(a):Mam paczke baklo 25mg. Jak to najlepie rekreacyjnie uzyc a jak terapeutycznie ?

2 tabs . 50mg . odczekaj 1h . za słabo dorzuć 25mg . ew do 100. ponad 100 nie ma sensu , bo nie zwiększa działania rekreacyjnego a tylko zmuli i na 2 dzień taki jak by kac .

-- 07 mar 2016, 19:52 --

Fixxxer napisał(a):Jakie macie najczęstsze uboki po Baclo ? Ktoś popuścił mocz albo oblewał się potem ? Pogorszenie cukrzycy ? Biegunka ? Zatwardzenie ? Zaczynam od 1 tabletki wieczorem, po 3 dniach 2 tableki po 1 sztuce 2 razy dziennie po kolejnych 3 dniach 3 tabletki na dzien 3 razy po jednej.
Czy baklo potrafi blokować mięśnie które zaciskają miednicę i wszystko co w niej jako reakcja obronna na natrętne lękowe myśli ? Bo głównie to mi niszczy życie - to ciągłe spięcie, że aż jajka się chowią w brzuchu.

1 )na baclo nie myślę o takich pierdołach , szczać się chcę i palić fajki i pić kawę o ile to skutek uboczny :P
2) dawkujesz baclo jak antydepresant , a to się nie nadaję do stosowania długoterminowego w celach pozawskazanych(spastyczność mięśni,stwardnienie rozsiane itp) . nie przekraczał bym częściej niż raz na tydzień.
3) wbrew pozorom baclo u mnie nie powoduje rozluźnienia mieśni , nie czuć miorelaksacji jak po benzodiazepinach , nawet czasem wydawało mi się że jestem bardziej sztywny po tym . nie wiem jakie to mięśnie co zaciskają miednice :) porpzecznie prążkowane/głębokie ?:P baclo podobno powoduje zmniejszenie napięcia mieśni szkieletowych , ale za ciula tego nie czuć ,jak np po diazepamie/benzo.

przez Peter007 11 mar 2016, 15:03
Baklo #1 dawke zapodac na pusty zoladek czy z posilkiem ?

Sortuj wg