BAKLOFEN (Baclofen Polpharma, Kemstro, Lioresal)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
18
82%

Nie
3
14%

Zaszkodził
1
5%

Liczba głosów : 22

przez Dark Knight 28 lut 2015, 00:05
Patryk29, benzowiec wychwala ten lek pod niebiosa zero fobi a to moj glowny problem

przez cytrynka84 28 lut 2015, 22:49
Zero fobii,to moim zdaniem głównie zasluga klona.Baclo to dla mnie lek do dupy,full ubokow.Benzo przy tym wymiata.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Patryk29 28 lut 2015, 23:45
cytrynka84, Zgadzam sie z cytrynka, tutaj pierwsze skrzypce gra klon, bralem baclofen i to nic specjalnego, juz lepszy jest akineton, szybko wchodzi i jego dzialanie czuc, ze tak powiem. :P
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez miko84 01 mar 2015, 09:21
Klon to nadal numer jeden na fobię społeczną u wielu ludzi. Też lubię biperiden (akineton) i inne antycholinergiki - dają mi największe wyluzowanie fizyczne wśród wszystkich leków jakie brałem (nawet benzo) - ciekawe skąd bierze się ten efekt.
miko84

przez kalikali1 01 mar 2015, 11:04
Baclofen ma taki plus że daje efekt antydepresyjny tuż po 1.5 h od przyjęcia w moim przypadku dawka 50mg wraz z 4mg clonazepamu,takie dwa strzaly mam w ciągu dnia,wlasnie wsunołem jeden drugi gdzies o 15,zawsze po poludniu.Baclo z klonem wyciąga w ponad godzine z okrutnej depresji,chcesz do ludzi wyjsc mysle ze cos z dopaminom jest na rzeczy bo wyrażnie ją czuje.Robie sie mega spokojny,wszystko mam w dupie i mega prospołeczny.Ten mix mi ratuje życie że tak powiem,puki co tolerkami nie skacze i dziennie wychodze na 8mg klona i 100mg baclo.
Narobiliście mi chrapkę na ten akineton,czy on wyluzowuje nardziej niz baclofen ?? I czy występuje po nim poprawa nastroju ?? pozdro :)

przez Patryk29 01 mar 2015, 11:48
kalikali1, Akineton w duzej dawce troche upierdala mocno, ale fakt rozluznia i daje takie uczucie fajne, musialbys spróbowac, ale skoro dobrze ci jest na baclofenie to tego nie zmieniaj bo w sumie chyba nie ma po co, ale jak uwazasz heh :twisted:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez miko84 01 mar 2015, 12:00
No na akinetonie trzeba uważać na zaburzenia koordynacji, ale myślę, że i klon i baklo mogą z nią mieszać.
miko84

przez Kalebx3 01 mar 2015, 13:30
Kalikali nie wchodż w Akineton . Lek niszczy świeżą pamięc , a jedzenie po nim stoi w żołądku godzinami .
Totalna porażka .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez benzowiec84 01 mar 2015, 18:55
tu gorsza ćpalnia niż na hypperealu :D

-- 01 mar 2015, 17:58 --

kalikali1, ile zamierzasz jechać tak na baclo i klonie ?na mnie baclo działa tak samo jak na ciebie,ale co z tego . ja też się czułem fajnie jak codziennie chlałem ,alko tez działa na gaba-b i uwalnia dopaminę.mam baclo w domu ale zarzucę raz na tydzień/tak samo benzo. sam bym chciał się tak leczyć bo to lepsze niż wszystkie antydepresanty , ale nie chcę zjazdu,mega depresji i drgawek poodstawiennych.

-- 01 mar 2015, 17:59 --

odurzasz się i czujesz się fajnie , jakie to proste i skuteczne w leczeniu depresji . /cenzura/ to po co my się tak wszyscy męczymy ?:P
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Kalebx3 01 mar 2015, 19:02
ale nie chcę zjazdu,mega depresji i drgawek poodstawiennych.

tak żle nie będzie ;) ,,, nie strasz Waść .
Z czasem będzie tak ,że nawet duże dawki obu leków nie dadzą cienia tego co obecnie przeżywa Kalikali.
Tak więc pozwólmy cieszyć mu się tą chwilą , która jest teraz i która jest Jego . Nacierpciał się Człowiek .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Dark Knight 01 mar 2015, 20:18
Jeśli dostane sie jutro do lekarza to poprosze o ten akineton zobaczymy jak działa

przez maniek123321 14 mar 2015, 00:17
Patryk29, akinetonem w dawce 2/4mg tez da sie ucpac czy ile ty bierzesz? :pirate:
wlasnie dostalem to z wlasnej woli na "rozluznienie miesni" i nie wiem ile brac.
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez artur1978 18 mar 2015, 12:50
Kalebx3 napisał(a):
ale nie chcę zjazdu,mega depresji i drgawek poodstawiennych.

tak żle nie będzie ;) ,,, nie strasz Waść .
Z czasem będzie tak ,że nawet duże dawki obu leków nie dadzą cienia tego co obecnie przeżywa Kalikali.
Tak więc pozwólmy cieszyć mu się tą chwilą , która jest teraz i która jest Jego . Nacierpciał się Człowiek .

Upierdoli sobie gaba B i Gaba A i nie bedzie juz zadnego ratunku, najgorsze kombo do uzaleznienia jakie mozna znalezc :twisted:

przez benzowiec84 18 mar 2015, 13:00
artur1978, ale jakie przyjemne :) baclo + benzo jest zajebiscie :) Gaba zmasakrowane , dlatego trzeba uważać i nie jechać miesiącami na połączeniu baclo z benzo , bo tak jak artur piszę , atakujesz cały układ gaba , lepsza opcja to jechać na samym baclo , lub na samym benzo.

po odstawce baclo i benzo GabaB/A będzie nieciekawie , ja jak schodziłem kiedyś z afobamu to przy odstawce pomogło mi baclo. może też być jakiś alkohol doraźnie pomocny , no ale widzisz i alkohol i baclo to gaba B. więc nie wiem czym tu zaradzić , będziesz musiał zejść na sucho albo na karbamazepinie.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Sortuj wg