BAKLOFEN (Baclofen Polpharma, Kemstro, Lioresal)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
20
83%

Nie
3
13%

Zaszkodził
1
4%

Liczba głosów : 24

przez Dark Knight 28 lut 2015, 00:05
Patryk29, benzowiec wychwala ten lek pod niebiosa zero fobi a to moj glowny problem

przez cytrynka84 28 lut 2015, 22:49
Zero fobii,to moim zdaniem głównie zasluga klona.Baclo to dla mnie lek do dupy,full ubokow.Benzo przy tym wymiata.
Life is brutal!

Wenlafaxyna 150mg
Mirtazapina 30 mg

przez Patryk29 28 lut 2015, 23:45
cytrynka84, Zgadzam sie z cytrynka, tutaj pierwsze skrzypce gra klon, bralem baclofen i to nic specjalnego, juz lepszy jest akineton, szybko wchodzi i jego dzialanie czuc, ze tak powiem. :P
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez miko84 01 mar 2015, 09:21
Klon to nadal numer jeden na fobię społeczną u wielu ludzi. Też lubię biperiden (akineton) i inne antycholinergiki - dają mi największe wyluzowanie fizyczne wśród wszystkich leków jakie brałem (nawet benzo) - ciekawe skąd bierze się ten efekt.
miko84

przez kalikali1 01 mar 2015, 11:04
Baclofen ma taki plus że daje efekt antydepresyjny tuż po 1.5 h od przyjęcia w moim przypadku dawka 50mg wraz z 4mg clonazepamu,takie dwa strzaly mam w ciągu dnia,wlasnie wsunołem jeden drugi gdzies o 15,zawsze po poludniu.Baclo z klonem wyciąga w ponad godzine z okrutnej depresji,chcesz do ludzi wyjsc mysle ze cos z dopaminom jest na rzeczy bo wyrażnie ją czuje.Robie sie mega spokojny,wszystko mam w dupie i mega prospołeczny.Ten mix mi ratuje życie że tak powiem,puki co tolerkami nie skacze i dziennie wychodze na 8mg klona i 100mg baclo.
Narobiliście mi chrapkę na ten akineton,czy on wyluzowuje nardziej niz baclofen ?? I czy występuje po nim poprawa nastroju ?? pozdro :)

przez Patryk29 01 mar 2015, 11:48
kalikali1, Akineton w duzej dawce troche upierdala mocno, ale fakt rozluznia i daje takie uczucie fajne, musialbys spróbowac, ale skoro dobrze ci jest na baclofenie to tego nie zmieniaj bo w sumie chyba nie ma po co, ale jak uwazasz heh :twisted:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez miko84 01 mar 2015, 12:00
No na akinetonie trzeba uważać na zaburzenia koordynacji, ale myślę, że i klon i baklo mogą z nią mieszać.
miko84

przez Kalebx3 01 mar 2015, 13:30
Kalikali nie wchodż w Akineton . Lek niszczy świeżą pamięc , a jedzenie po nim stoi w żołądku godzinami .
Totalna porażka .
„Gdzie Diabeł nie może tam pośle kobietę ” porucznik Kloss Kendo

przez benzowiec84 01 mar 2015, 18:55
tu gorsza ćpalnia niż na hypperealu :D

-- 01 mar 2015, 17:58 --

kalikali1, ile zamierzasz jechać tak na baclo i klonie ?na mnie baclo działa tak samo jak na ciebie,ale co z tego . ja też się czułem fajnie jak codziennie chlałem ,alko tez działa na gaba-b i uwalnia dopaminę.mam baclo w domu ale zarzucę raz na tydzień/tak samo benzo. sam bym chciał się tak leczyć bo to lepsze niż wszystkie antydepresanty , ale nie chcę zjazdu,mega depresji i drgawek poodstawiennych.

-- 01 mar 2015, 17:59 --

odurzasz się i czujesz się fajnie , jakie to proste i skuteczne w leczeniu depresji . /cenzura/ to po co my się tak wszyscy męczymy ?:P
0,5mg klona - schodzę .
obserwowany

przez Kalebx3 01 mar 2015, 19:02
ale nie chcę zjazdu,mega depresji i drgawek poodstawiennych.

tak żle nie będzie ;) ,,, nie strasz Waść .
Z czasem będzie tak ,że nawet duże dawki obu leków nie dadzą cienia tego co obecnie przeżywa Kalikali.
Tak więc pozwólmy cieszyć mu się tą chwilą , która jest teraz i która jest Jego . Nacierpciał się Człowiek .
„Gdzie Diabeł nie może tam pośle kobietę ” porucznik Kloss Kendo

przez Dark Knight 01 mar 2015, 20:18
Jeśli dostane sie jutro do lekarza to poprosze o ten akineton zobaczymy jak działa

przez maniek123321 14 mar 2015, 00:17
Patryk29, akinetonem w dawce 2/4mg tez da sie ucpac czy ile ty bierzesz? :pirate:
wlasnie dostalem to z wlasnej woli na "rozluznienie miesni" i nie wiem ile brac.
F41.2
Baklofen 75mg
Amisulpryd 50mg
Mianseryna 60mg

przez artur1978 18 mar 2015, 12:50
Kalebx3 napisał(a):
ale nie chcę zjazdu,mega depresji i drgawek poodstawiennych.

tak żle nie będzie ;) ,,, nie strasz Waść .
Z czasem będzie tak ,że nawet duże dawki obu leków nie dadzą cienia tego co obecnie przeżywa Kalikali.
Tak więc pozwólmy cieszyć mu się tą chwilą , która jest teraz i która jest Jego . Nacierpciał się Człowiek .

Upierdoli sobie gaba B i Gaba A i nie bedzie juz zadnego ratunku, najgorsze kombo do uzaleznienia jakie mozna znalezc :twisted:

przez benzowiec84 18 mar 2015, 13:00
artur1978, ale jakie przyjemne :) baclo + benzo jest zajebiscie :) Gaba zmasakrowane , dlatego trzeba uważać i nie jechać miesiącami na połączeniu baclo z benzo , bo tak jak artur piszę , atakujesz cały układ gaba , lepsza opcja to jechać na samym baclo , lub na samym benzo.

po odstawce baclo i benzo GabaB/A będzie nieciekawie , ja jak schodziłem kiedyś z afobamu to przy odstawce pomogło mi baclo. może też być jakiś alkohol doraźnie pomocny , no ale widzisz i alkohol i baclo to gaba B. więc nie wiem czym tu zaradzić , będziesz musiał zejść na sucho albo na karbamazepinie.
0,5mg klona - schodzę .
obserwowany

Sortuj wg