CALIFORNIA ROCKET FUEL

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Co sądzisz o CRF?

Genialny mix
14
29%

Nie urywa d*py
24
50%

Ćpuński wynalazek
10
21%

Liczba głosów : 48

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Ashton 23 wrz 2016, 05:48
Vengance ja przez pół roku kilkanaście kilogramów do przodu. Ale ostatnio zrzuciłem 5kg, dieta+bieganie i zero słodyczy.
Wenlafeksyna 150mg
Mirtazapina 30mg

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez aramina 27 wrz 2016, 20:20
Deprnerw napisał(a):Ogółem u mnie Wenflaksyna jakoś nie bardzo działa, nie czuje zbytnio różnicy przy zwiększaniu dawki, lekarz zalecił że jak nie czuję żadnej różnicy to mogę zacząć odstawiać Wenflaksynę i potem będzie inny lek z innej grupy leków, w sumie mogę pobrać jeszcze przez jakiś czas, poprosić o dodanie mirty, chociaż mój lekarz jest co do tego połączenia sceptyczny i twierdzi że efektu nie będzie, teraz biorę 225mg Wenflaksyny i już zbytnio dawki bym nie chciał podnosić bo to i tak jest już dużo, poczekam zobaczę może się rozkręci a jak nie to odstawię. Mam pewien trop dlaczego leki nie działają na mnie zbytnio, ale to się dopiero okaże za jakiś czas.

Dołóż mirty. Zdecydowanie. Może zadziała na Ciebie dopiero 60 mg? I to też nie od razu, ale na Twoim miejscu spróbowałabym. Ja na samą wenle też nie zareagowałam. Jak lekarz będzie kręcił nosem, pokaż mu to forum ;) Ja z moją lekarką razem kilka razy tu wchodziłam, a ponieważ ona załamywała nade mną ręce, bo nic nie chciało działać, to szukałyćmy ciekawych kombinacji tutaj ;) CRF nie poszedł na pierwszy ogień, bo bałam się mirty (15h horroru z którego nie możesz się obudzić troszkę zniechęca :P ), ale e desperacji sięgnęlam po to i zadziałało :)

Vengence napisał(a):Kur.. wy nie puchniecie od tej mirty??, ja po 2 miechach miałem 10 kg więcej i jadłem nie wiele więcej niż wcześniej, czułem się jak Tołdi z Gumisiów. :mrgreen:

Ja mam wrażenie, że to nie tyle tycie w sensie tłuszczyk się zatrzymuje, co tycie przez zatrzymywanie wody organizm nie może się pozbywać tego co normalnie poszło by z moczem. Ja widzę to po twarzy, konkretnie po powiekach, które raczej nie tyją :P No i czuję, że jestem spuchnięta, jak bym miała ciężki okres i kaca stulecia jednocześnie :P

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Deprnerw 30 wrz 2016, 21:51
aramina napisał(a):
Deprnerw napisał(a):Ogółem u mnie Wenflaksyna jakoś nie bardzo działa, nie czuje zbytnio różnicy przy zwiększaniu dawki, lekarz zalecił że jak nie czuję żadnej różnicy to mogę zacząć odstawiać Wenflaksynę i potem będzie inny lek z innej grupy leków, w sumie mogę pobrać jeszcze przez jakiś czas, poprosić o dodanie mirty, chociaż mój lekarz jest co do tego połączenia sceptyczny i twierdzi że efektu nie będzie, teraz biorę 225mg Wenflaksyny i już zbytnio dawki bym nie chciał podnosić bo to i tak jest już dużo, poczekam zobaczę może się rozkręci a jak nie to odstawię. Mam pewien trop dlaczego leki nie działają na mnie zbytnio, ale to się dopiero okaże za jakiś czas.

Dołóż mirty. Zdecydowanie. Może zadziała na Ciebie dopiero 60 mg? I to też nie od razu, ale na Twoim miejscu spróbowałabym. Ja na samą wenle też nie zareagowałam. Jak lekarz będzie kręcił nosem, pokaż mu to forum ;) Ja z moją lekarką razem kilka razy tu wchodziłam, a ponieważ ona załamywała nade mną ręce, bo nic nie chciało działać, to szukałyćmy ciekawych kombinacji tutaj ;) CRF nie poszedł na pierwszy ogień, bo bałam się mirty (15h horroru z którego nie możesz się obudzić troszkę zniechęca :P ), ale e desperacji sięgnęlam po to i zadziałało :)

Vengence napisał(a):Kur.. wy nie puchniecie od tej mirty??, ja po 2 miechach miałem 10 kg więcej i jadłem nie wiele więcej niż wcześniej, czułem się jak Tołdi z Gumisiów. :mrgreen:

Ja mam wrażenie, że to nie tyle tycie w sensie tłuszczyk się zatrzymuje, co tycie przez zatrzymywanie wody organizm nie może się pozbywać tego co normalnie poszło by z moczem. Ja widzę to po twarzy, konkretnie po powiekach, które raczej nie tyją :P No i czuję, że jestem spuchnięta, jak bym miała ciężki okres i kaca stulecia jednocześnie :P

aramina napisał(a):

Dołóż mirty. Zdecydowanie. Może zadziała na Ciebie dopiero 60 mg? I to też nie od razu, ale na Twoim miejscu spróbowałabym. Ja na samą wenle też nie zareagowałam. Jak lekarz będzie kręcił nosem, pokaż mu to forum ;) Ja z moją lekarką razem kilka razy tu wchodziłam, a ponieważ ona załamywała nade mną ręce, bo nic nie chciało działać, to szukałyśmy ciekawych kombinacji tutaj ;) CRF nie poszedł na pierwszy ogień, bo bałam się mirty (15h horroru z którego nie możesz się obudzić troszkę zniechęca :P ), ale e desperacji sięgnęłam po to i zadziałało :)

Droga Aramino :)
dzięki za radę, myślę że trzeba będzie spróbować, co do koszmarów to mam je każdej nocy obecnie przy 10 lub 30mg mianseryny chociaż nie śpię całym ciągiem tylko 3 razy się wybudzam każdej nocy natomiast to uczucie niemożności wybudzenia się podczas koszmaru też występuje cały czas, do tego zimne poty czyli śpię mając otwarte okno i wybudzając się w nocy jestem cały mokry a ostatnio noce są dość chłodne, także nie wiem co to jest.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez NoMoreDepression 01 paź 2016, 09:50
Schodzę z CRF, w moim przypadku 225 + 30 mg nie pomogło, w szególności na lęk uogólniony. Wchodzę na Escitalopram :)

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Ashton 01 paź 2016, 09:54
Ja bym podbił dawkę Mirtazapiny do 60mg i wtedy zobaczył czy zatrybi.
Wenlafeksyna 150mg
Mirtazapina 30mg

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez NoMoreDepression 01 paź 2016, 17:09
Juz za pozno, wchodzę na esci i juz widze ze lepiej pomoze mi na lęki. Dzięki za propozycje :)

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Deprnerw 02 paź 2016, 11:43
Escitalopramu jeszcze nie brałem, tylko citalopram, ale już sam nie wiem czy jest sens to testować ?

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez NoMoreDepression 02 paź 2016, 13:40
Chyba jest, esci to ulepszony citalopram. Większa siła działania i mniej skutków ubocznych. Ale nie róbmy off-topa :)

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez przemol123 17 paź 2016, 18:22
Jestem na CRF od miesiąca 75 wenlafaksyna i 15 mirtazapina. Pierwszy tydzień wenlafaksyna dużo skutków ubocznych. Po tygodniu minęły całkowicie. Skusiłem się na mirtazapinę i to był strzał w 10, kiedyś brałem miansec brałem wcześnie ,byłem strasznie senny nawet do 12 spałem..Od razu poczułem, że leki działają i czuję dużą poprawę i brak głupich myśli, leków itd.

Teraz nawet jeśli wezmę mirtazapinę o 23 to i tak wstaję samoistnie około 7 rano, na miansecu potrafiłem spać do 12. Czuję się na prawdę wyspany i najlepsze, że nie mam senności w ciągu dnia i nie śpię w dzień. Mirtazapina po wzięciu już po godzinie zasypiam. POLECAM.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Ashton 17 paź 2016, 20:58
Sorry, ale dawki które bierzesz nijak się mają do CRF. Są zwyczajnie za niskie.
No ale jeśli takie Tobie pomagają to ok.
Wenlafeksyna 150mg
Mirtazapina 30mg

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez przemol123 17 paź 2016, 21:25
Masz rację, ale nie potrzebuję w sumie większych dawek, takie małe CRF :)

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Mario595 22 lis 2016, 22:59
Witam.odświeżamy temat crf .biorę 150 weksli plus 30 mięty jest ok.Ale dopada mnie często ataki nerwicy A tym samym niepokoju który przeradza się w lęki.wtedy wspomagać się benzo.Ale wiem że benzo to droga do nikąt!

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez horr wczoraj, 05:47
Czy na tym combosie funkcjonuje się jak zombie (tak jak na paro) i najchętniej nic by się nie robiło?

Sortuj wg