CALIFORNIA ROCKET FUEL

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Co sądzisz o CRF?

Genialny mix
14
29%

Nie urywa d*py
24
50%

Ćpuński wynalazek
10
21%

Liczba głosów : 48

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Vengence 09 wrz 2016, 20:25
NoMoreDepression napisał(a):Mi się w ogóle nie chce spać po mircie. Nic nie czuję po wzięciu tabletki. Może 30mg to za mało.
Mnie nawet 15mg upierdala konkretnie, mirta to ciężki kaliber, dobry lek, ale ta zamuła i tycie jest zbyt duże, delikatnie mówiąc, z czasem mirta pobudza i efekt nasenny się zmniejsza.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez aramina 10 wrz 2016, 11:20
Vengence napisał(a): Życzę ci by nie wróciła, ale w cuda nie wierze, leki robią tylko burdel w bani, z czasem przestają działać i depresja wraca, czesto gorsza niż przed lekiem, no ale twoja depresja nie wróci. :mrgreen: 8)

Nie musisz wierzyć w cuda, wystarczy ośli upór i świadomość, że jesteś Panem swojej podświadomości i możesz przemeblować sobie ją jak chcesz :P A leki robią burdel w bani po to, żeby było Ci łatwiej poradzić sobie z bzdurami, które nagromadziły się w głowie i nie dają żyć normalnie. Dlatego mimo, że powoli dochodzę do siebie, to nie odstawię tak szybko CRF'a, bo wiem, że potrzebuję jeszcze leków na uporanie się z tym całym syfem. Ale przyjdzie i na Ciebie czas, wiem to ;)

NoMoreDepression napisał(a):Mi się w ogóle nie chce spać po mircie. Nic nie czuję po wzięciu tabletki. Może 30mg to za mało.

A może spróbuj mianserynę? Z tego co pamiętam to to jest prawie to samo co mirta, tylko nowsze albo starsze :P

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez NoMoreDepression 10 wrz 2016, 16:01
aramina napisał(a):

A może spróbuj mianserynę? Z tego co pamiętam to to jest prawie to samo co mirta, tylko nowsze albo starsze :P

Z tego co wiem to mianseryna jest starsza i ma więcej skutków ubocznych. Zapytam się lekarza o zwiększenie dawki.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Deprnerw 10 wrz 2016, 18:56
Co to jest ta california rocket fuel?

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Vengence 10 wrz 2016, 19:39
Deprnerw napisał(a):Co to jest ta california rocket fuel?
Wejdz na pierwszą stronę tego wątku.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez aramina 10 wrz 2016, 20:33
NoMoreDepression napisał(a):
aramina napisał(a):

Z tego co wiem to mianseryna jest starsza i ma więcej skutków ubocznych. Zapytam się lekarza o zwiększenie dawki.

Zwiększenie dawki raczej może Cię pobudzić, prędzej zmniejszenie. Ja po 15 mg spałam 15 godzin :P potem po omacku opróżnić lodówkę i dalej lulu. A co do mianseryny, to może i ma więcej skutków ubocznych, ale może na ciebie zadziała tak jak chcesz i nie będziesz miał tylu skutków ubocznych, bo pamiętaj że równoważy je wenla.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Deprnerw 13 wrz 2016, 18:55
Co myślicie o tym :
Wenflaksyna 150mg / rano
Mianseryna 30mg / wieczór/ na spanie

Ciut łatwiej zasnać, potem koszmary senne każdej nocy a jakoś nie działa na zmniejszenie lęków oraz nie ma napędu do życia.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Vengence 14 wrz 2016, 10:49
Deprnerw napisał(a):Co myślicie o tym :
Wenflaksyna 150mg / rano

Ciut łatwiej zasnać, potem koszmary senne każdej nocy a jakoś nie działa na zmniejszenie lęków oraz nie ma napędu do życia.
Połączenie dobre, ile czasu bierzesz??, można zwiększyć dawkę, bądz zmienić na mirtazapine.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Deprnerw 14 wrz 2016, 12:01
Vengence napisał(a):
Deprnerw napisał(a):Co myślicie o tym :
Wenflaksyna 150mg / rano

Połączenie dobre, ile czasu bierzesz??, można zwiększyć dawkę, bądz zmienić na mirtazapine.

Zwiększyć dawkę Wenflaksyny czy Mianseryny ?
Ciekaw jestem co mój lekarz na to powie jak mu wspomnę.
Wenflaksynę biorę już miesiąc, wcześniej był Citalopram.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez fobik123 15 wrz 2016, 10:50
Czasami łapie mnie niezły wkurw po tym całym Crfie :shock:
wenlafaksyna 300mg
mirtazapina 45mg
pregabalina 600mg
olanzapina 10mg

doraźnie:klony,alpra,baclo

fobia społeczna,nerwica natręctw,depresja

Poznam dziewczynę z Fobią Społeczną lub depresją itp :) nr gg:3948508

https://www.youtube.com/watch?v=9fuCe6W8FUE

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Deprnerw 16 wrz 2016, 16:40
Mój lekarz twierdzi że mirta nie działa :(
Teraz mam
Wenflaksyna 225mg rano
Perazin 25 na noc

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez fobik123 17 wrz 2016, 16:32
Mirta działa ale z dużą dawką wenli.Solo to lek słabizna a niby na duże depresje.

-- 18 wrz 2016, 07:49 --

Wy tez po CRFie tak szybko wstajecie? To chyba zasługa mirty,zawsze spałem do 9 a teraz 7 i na nogach.
wenlafaksyna 300mg
mirtazapina 45mg
pregabalina 600mg
olanzapina 10mg

doraźnie:klony,alpra,baclo

fobia społeczna,nerwica natręctw,depresja

Poznam dziewczynę z Fobią Społeczną lub depresją itp :) nr gg:3948508

https://www.youtube.com/watch?v=9fuCe6W8FUE

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Deprnerw 22 wrz 2016, 21:58
Ogółem u mnie Wenflaksyna jakoś nie bardzo działa, nie czuje zbytnio różnicy przy zwiększaniu dawki, lekarz zalecił że jak nie czuję żadnej różnicy to mogę zacząć odstawiać Wenflaksynę i potem będzie inny lek z innej grupy leków, w sumie mogę pobrać jeszcze przez jakiś czas, poprosić o dodanie mirty, chociaż mój lekarz jest co do tego połączenia sceptyczny i twierdzi że efektu nie będzie, teraz biorę 225mg Wenflaksyny i już zbytnio dawki bym nie chciał podnosić bo to i tak jest już dużo, poczekam zobaczę może się rozkręci a jak nie to odstawię. Mam pewien trop dlaczego leki nie działają na mnie zbytnio, ale to się dopiero okaże za jakiś czas.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Vengence 22 wrz 2016, 22:24
Kur.. wy nie puchniecie od tej mirty??, ja po 2 miechach miałem 10 kg więcej i jadłem nie wiele więcej niż wcześniej, czułem się jak Tołdi z Gumisiów. :mrgreen:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg