CALIFORNIA ROCKET FUEL

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Co sądzisz o CRF?

Genialny mix
14
29%

Nie urywa d*py
24
50%

Ćpuński wynalazek
10
21%

Liczba głosów : 48

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez _Jack_ 23 wrz 2012, 02:01
aree1987 napisał(a):Ja po dodaniu mianseryny czuje się na razie jak na speedzie. Ale to pewnie zasluga rozkrecajacej sie mianseryny.

300 mg Wenlafaksyny orzesz?<lol>. Też się zastanawiam nad tą fuzją. Boje się trochę zamulenia od tego combo.Łączyłem już wcześniej Wenle z nasennym Trittico piź***cho co tylko pogorszyło mój stan. Byłem za dnia naćpany w pracy i nie mogłem nic robić.Aktualnie jadę na Velafaxie 187,5 mg dziennie, ale efektów nie widać.Lepiej działała 75 na mój mózg. Tak myślę podkombinować ,żeby coś dorzucić. Myślałem o Metylofenidat, ale podobno to niezły sztynks i ma działania podobne do Koki i Amfetaminy.Druga opcja to CRF. Trzecia natomiast to dorzucenie do Wenli Nootropilu, bo moja depresja głównie objawia się zaburzeniem motoryki,myślenia,koncentracji i pamięci. Ale nie wiem czy taka fuzja byłaby dopuszczalna. Zapytam lekarza o te kombinacje.
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Amon_Rah 23 wrz 2012, 04:00
_Jack_, ja jestem na CRF i do tego biore Nootropil 2400 mg/d, lekarz nie doszukal sie przeciwwskazan, tyle, ze dziala w synergii z SSRI czyli moze zwiekszyc ich efekt. U mnie, gdzie ja mam rzadka tendencje do wpadania w hypomanie, nic nie zagraza raczej. W razie czego zawsze moge przerwac, ale na koncentracje i pamiec zdecydowanie u mnie dziala :smile:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Popiół 25 wrz 2012, 20:02
A ja mam jednak problem na wenlafaksynie 75mg, praktycznie całkowity brak libido, zero ochoty na seks, problemy z orgazmem, nie dochodzę podczas stosunku, może z czasem będzie lepiej ale na razie tragedia.

Wenla 75mg+mitra 30mg
Popiół

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez agonista 25 wrz 2012, 22:15
Mija po 2-3 miesiącach czasem dłuzej ale można brac 150 i przemęczyc sie z miesiąc a pózniej zmniejszyc do 75 i powinno już być lepiej .Mnie w pierwszych miesiącach też to denerwowało.
obserwowany

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez cytrynka84 26 wrz 2012, 11:17
CRF na koncentracje,motywacje do działania raczej nie pomoże.Mnie mirta zamulala na maksa .Super się po mircie śpi,ale na drugi dzień czułam się jakby mi ktoś młotkiem w głowę przywalil,masakra :(
Jak brałam wenle wdawce225 to na lęk i depre działała bardzo dobrze,ale ta dawka juz dosyć mocno pogarszała koncentracje,nie miałam jasnego umysłu.300 dr nie chciał mi przepisać i prawdopodobnie będziesz po niej ciągle zmęczony,śpiący.
Nootropil niestety na mnie w ogóle nie działał,a brałam 2400mg /d w dawkach podzielonych :(

-- 26 wrz 2012, 10:23 --

Jack na mnie te leki działały tak,jak opisałam,ale na Ciebie mogą działać zupełnie inaczej.Niestety ,jak sam nie spróbujesz to się nie dowiesz.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez agonista 26 wrz 2012, 22:17
Z antydepresantów na napęd i koncentracje to chyba lepszego niż reboxetyna nie ma , i bzury piszą że nie ma działania przeciwlękowego .Ma pod warunkiem że lęk wynika z depresji i jest jej objawem .Na mnie żaden ssri nie działał przeciwlękowo a nawet pogarszały sprawę ,edronax od pierwszej godziny zniósł lęki i poprawił nastrój ,niestety jego działanie słabnie z czasem .
obserwowany

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez bigfish 26 wrz 2012, 22:52
Powinna być jeszcze czwarta opcja do wyboru ' wypierdala z butów' :P , ale niestety ta serotonina... :?

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez aree1987 27 wrz 2012, 16:17
http://en.wikipedia.org/wiki/Tetracycli ... g_profiles Z tabelki na tej stronie wynika, że mianseryna mocniej działa na poszczególne receptory, z wyjątkiem H1 na który działa minimalnie słabiej. Więc jak ktoś chce być mniej zmulony powinien postawić raczej na mianseryne.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez miko84 27 wrz 2012, 17:21
Ale mianseryna ma działanie antagonizujące alfa 1 co nie jest pozytywne. Pozatym w tej tabeli podane są działania na 5-ht2a a nie na c, co jest ważniejsze. Mirtazapina ma silniejsze działanie na c niż na a a to jest ważne działanie.
miko84

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez aree1987 27 wrz 2012, 17:37
miko84 napisał(a):Ale mianseryna ma działanie antagonizujące alfa 1 co nie jest pozytywne. Pozatym w tej tabeli podane są działania na 5-ht2a a nie na c, co jest ważniejsze. Mirtazapina ma silniejsze działanie na c niż na a a to jest ważne działanie.

Może i racja ale, że mniej zamula to prawda. Sprawdzone na sobie. ;)
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez samuraxo 02 paź 2012, 17:07
agonista napisał(a):.Btw zauważcie że tlpd leki najskuteczniejsze nie osłabiają libido bo nie działają na serotonine .Serotonina w depresji nie jest wcale tak ważna jak w lękach a i w lękach nie zaszkodzi działanie noradrenergiczne.
.

Większych głupot nie czytałem. TLPD silnie działają na serotonine i są mało wybiórcze. W porównaniu do SSRI to jak kosiarka i scyzoryk. A libido po TLPD spada praktycznie do zera. Jak stanie to cud, a jak dojdziesz to już oklaski. Chyba, że raz na 2 tygodnie to na flaku się jakoś pojedzie.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez miko84 02 paź 2012, 18:26
TLPD działają średnio na serotoninę w porównaniu do SSRI poza jednym lekiem - klomipraminą. Działają za to w porównywalnym stopniu na noradrenalinę, prawie wszystkie mają działanie antagonizujące receptory 5-ht2, reszta to skutki uboczne.

Najbliżej działania TLPD jest moim zdaniem połączenie SNRI z antagonistą 5-ht2, czyli combo z tematu wątku.
miko84

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez QueenForever 02 paź 2012, 18:32
Jeśli bardzo Wam zależy na antagonizmie 5HT2c to dobra w tym względzie jest agomelatyna.
QueenForever

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez agonista 02 paź 2012, 23:52
Samuraxo bzdury to ty pleciesz po żadnym z tlpd wyjątek klomipramina nie miałem problemów z sexualną sprawnością .ŻADEN nie dziala silnie na serotonine a wyczytane dane bez wiedzy jak je interpretować między bajki włóż .Taka np imipramina podobno ma zrównoważone działanie ale zobacz jaki jest metabolit jej.Dezypramina substancja silnie działająca w zasadzie tylko na noradrenaline.To samo amitryptylina i metabolit /nortyptylina.Jedyny lek wpływający na serotonine silnie z tlpd to klomipramina.A problemy z dojściem czy erekcją to dopiero można mieć przy paroksetynie.
obserwowany

Sortuj wg