CALIFORNIA ROCKET FUEL

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Co sądzisz o CRF?

Genialny mix
14
29%

Nie urywa d*py
24
50%

Ćpuński wynalazek
10
21%

Liczba głosów : 48

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Varens 03 cze 2016, 22:27
Od grudnia 2015. Zaczynałem od 75mg, potem styczeń 150mg, marzec 300mg
Varens

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez tensposobw 05 cze 2016, 14:21
Jeszcze poogarniać muszę parę badanek mego organizmu, jeśli wszystko wyjdzie ok, to będę musiał coś wykombinować. Coś ala to tutaj, tyle że zamiast wenli, postawię chyba na Bupropion(chyba większe doładowanie dopy). Mirta pomoże dobrze na bezsenność(ewentualnie trazodon. )

Ale co z działaniem antystresowym? Benzo nie można brać trwale, a ja potrzebuję trochę paliwa, dość porządnego kopa przez kilka miechów przynajmniej. Może Baklofen do tego, podobno nie zwiększa tolerki nawet przez długi czas brania, tylko czy zadziała podobnie uspokajająco/rozluźniająco jak te lepsze benzosy :?:
A może samo bupro z mirtą wystarczy na antystresowe działanie. Niektórzy noradrenalinową wenlę wychwalają jako antylękowy, więc czemu nie Wellbutrin.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez coccinella 05 cze 2016, 14:27
brzmi ciekawie, myslicie, ze ma szanse zadzialac jak osobne oba leki nie mialy zadnego dzialania na mnie?
Nie chce mi się.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez aramina 05 cze 2016, 22:04
coccinella ja brałam wenle i mirtę osobno, wenla sama mnie wogóle nie ruszała, a mirta sama po tygodniu poszła w odstawkę (15h ciągłego spania - siku - opróżnienie lodówki i wszystkich szuflad ze słodyczami - spanie, a sny takie intensywne i rzeczywiste, że nie wiedziałam kim jestem i gdzie jestem), teraz jestem 6 dzień na tym combo i zapowiada się bardzo ciekawie :)

Ale mam pytania do wyjadaczy CRF:
1. Wenla w jednej dawce czy podzielona na dwie?
2. Po jakim czasie będę wiedzieć, że mam już dobrze dobraną dawkę? Tzn. czy tydzień wystarczy, żeby zorientować się, że muszę ponieść wenlę?
3. Czy ktoś na tym combo prowadził samochód? Wiem, że mam przed sobą jeszcze dużo czasu zanim ogranizm się przyzwyczai i miną skutki uboczne, ale wolę wiedzieć za wczasu czy będę po jakimś czasie bezpiecznie mogła wsiąść za kierownice nie czując się jakbym obaliła pół litra ;)

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Varens 08 cze 2016, 00:16
Mnie pierwsze dawki wenlafaksyny konkretnie naspeedowało, że miałem ambitne plany i pytania jak z NZT z filmu Jestem Bogiem typu - gdzie zajdę? co osiągnę? może zostanę prezydentem? hehee :)

Można śmiało śmigać samochodem, jednak nie po wzięciu mirtazapiny, bo usypia...

-- 11 cze 2016, 13:21 --

Panowie, jak u was w crf'ie z libido? Macie jakikolwiek popęd?
Varens

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez cytrynka84 13 cze 2016, 11:14
Odważyłam się w końcu wziąć mirte do wenli.Sen o dziwo dość płytki. Rano zero zmulenia.Teraz czuje się naprawdę OK.

-- 13 cze 2016, 13:53 --

A jednak czuje się rozdygotana.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Varens 13 cze 2016, 22:13
W sumie zszedłem z mirtazapiny do 22mg i 300mg wenli - nadal mam zerowe libido...

Czy jest szansa na powrot tego jak wskocze na 90mg mirty i 300 wenlafaksyny?
Czy jedynie zostaje mi odstawienie wszystkiego po mału?

Mam 23 lata iii wiem, ze sporo trace przez to...
Varens

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez cytrynka84 14 cze 2016, 15:48
Ciekawe czy ten mix odpali i kiedy? Narazie kiepsko,pobudzona jestem w kierunku lękow.Nie podoba mi się ten stan.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez aramina 16 cze 2016, 13:27
Czy ktoś wie czy wenla w tym combo ma być brana w jednej dawce? I czy wenla ma być krótko czy długo działająca?

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Vengence 16 cze 2016, 14:46
aramina napisał(a):Czy ktoś wie czy wenla w tym combo ma być brana w jednej dawce? I czy wenla ma być krótko czy długo działająca?

Co do wenli, nie ma to znaczenia czy szybko czy długo uwalniająca, mimo to bierz ER, poza tym głównie taka wersje psychiatrzy wypisują, co do brania, wenla rano najczęściej bo pobudzą, mirta na noc, nie wyobrażam sobie wziąć mirty z rana i pojechać do pracy, na 100% byś zasnął albo w aucie, albo w robocie :mrgreen: , z czasem mirta nie działa tak usypiająco i nawet pobudza, ale na początku to jest taka kosa, że max godzina i jedyne o czym człowiek marzy to łóżko,ważna jest też dawka jedno i drugiego leku,ale to już lekarz ustala, co do samego działanie to jest to chyba najlepsze combo, jakie można uzyskać od psychiatry, ewentualnie do tego jeszcze metylofenidat, ale to już mexyk.lol 8)
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez cytrynka84 16 cze 2016, 15:04
aramina, jakie dawki obu leków zażywasz?
ja biorę od 4 dni 150 wenli i 30 mity.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Varens 19 cze 2016, 10:32
Pytanie do ludzi, którzy biorą co najmniej rok ten mix - czy on działa cały czas tak samo? czy jednak spada po pewnym momencie efektowność tego mixu.
A jak z libido?
Varens

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez yahoo35 23 cze 2016, 10:31
Ja biorę wenle 150 rano od 2 miesięcy, od tygodnia do tego mirte 30 na noc. Pierwsze dni po dorzuceniu mirty były super, dobry sen 10 godz. a po porannej zamułce fajne pobudzenie. Wykorzystałem ten czas na wszystkie zaległości i myślałem, że ten stan będzie dalej ale na razie po 7 dniach trochę to pobudzenie osłabło. Widzę, że lek jeszcze się nie wkręcił trzeba poczekać ale jak dla mnie ta mieszanka ma działanie przede wszystkim antydepresyjne. Myśli samobójcze i negatywy zostały zabite i nawet jak zaczynam sobie coś wkręcać to jest to takie lajtowe, lęki też stłumione tylko zostało takie lekkie poddenerowanie ale leki nie pozwalają na rozwinięcie się tych lęków. Poczekam jeszcze jak leki się rozkręcą na całego, jak na razie widze światełko w tunelu bo moja deprecha i lęki już mnie ciągnęły na sznurek tak, że na razkie jest OK.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez cytrynka84 26 cze 2016, 15:10
Biorę mirte do wenli jakieś 2 tyg i wszystko OK. Poza tym, że śpię po 10h i nadal trudno się dobudzic.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Sortuj wg