CALIFORNIA ROCKET FUEL

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Co sądzisz o CRF?

Genialny mix
14
29%

Nie urywa d*py
24
50%

Ćpuński wynalazek
10
21%

Liczba głosów : 48

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Vengence 18 lis 2015, 20:31
andrew88 napisał(a):hej, 300 mg wenlafaksyny + 45 mg mirtazapiny, nadal stan przygnebienia i ogolne poczucie depresyjnego samopoczuica. Co zrobic aby ten stan polepszyc-jaki lek dodac, co zmienic. dziekuje serdecznie za peropozycje. aha, niby mam CHAD ale nie jestem pewien tego, jesli jednak to z wielka przewaga depresji.

A ile czasu to bierzesz??
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez andrew88 24 lis 2015, 18:19
Vengence napisał(a):
andrew88 napisał(a):hej, 300 mg wenlafaksyny + 45 mg mirtazapiny, nadal stan przygnebienia i ogolne poczucie depresyjnego samopoczuica. Co zrobic aby ten stan polepszyc-jaki lek dodac, co zmienic. dziekuje serdecznie za peropozycje. aha, niby mam CHAD ale nie jestem pewien tego, jesli jednak to z wielka przewaga depresji.

Hej, wenla-300 mg od 3 miesiecy, 45 mg mirty od 2, zdecydowalem sie jedank zrezygnowac z CRF i odłożyć wenlafaksyne- uznaje bowiem zasade, iż jeśli miała mi pomoc to powinna już to zrobic (dejevu/ sic!!). Tak czy siak, wiem ze wielu pomaga to zestawienie, mnie nie. Skłaniałem sie ku opcji 150 wenla + 150 wellbutrin- na wyczerpanie i obniżony nastroj- moj lekarz sie nie zgodził. Teraz zwiększyłem lamotryginę do 200, mirtazapine mam nadal na 45, a wenla, cóż- hasta la vista :)///
Jeśli Wam też nie leży od kilku tyg. duża / 225-375/ wenli, to nie ma co czekać, odłóżcie ją i zastapcie czymś innym. Ja mam np. ból głowy od nadmiaru serotoniny a nastroj depresyjny trwa- teoria o niedoborze serotoniny- I dont think so.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Vengence 26 gru 2015, 11:07
Kto bierze wenle z mirta i jak się czuje??
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez andrew88 28 gru 2015, 18:36
Dopiero 400 lamo mi troche pomoglo

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Vengence 28 gru 2015, 18:54
andrew88 napisał(a):Dopiero 400 lamo mi troche pomoglo
Brałeś wcześniej wenalafaksyne, czy to był 1 raz??

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez andrew88 03 sty 2016, 20:04
Vengence napisał(a):

Vengence napisał(a):
andrew88 napisał(a):Dopiero 400 lamo mi troche pomoglo
Brałeś wcześniej wenalafaksyne, czy to był 1 raz??

Wenla od wiosny 2015 do późnej jesieni 2015, teraz biorę 400 lamotryginy 300 kwetiapiny i 60 mirtazapiny- chce ja zamienić aby schudnąć i przywrócić libido które zawsze mialem b. Wysokie ale wczesniej sertralina a potem wenlafaksyna je zabily

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Vengence 03 sty 2016, 20:30
andrew88, Czyli wenlafaksyna+mirta nie poprawiły za bardzo twojego stanu ??

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez csrpk 22 mar 2016, 20:44
Siema jestem na 6 stronie czytania tego tematu. Z opisu wyglada to dosyc dobrze i biore pod uwage taki mix. Byc moze gdzies tam to dojrze ale profilaktycznie spytam czy po takim miksie **waga nie spada**? O apetyt akurat sie nie martwie bo bo chocbym nie wiem jak mial zoladek skurczony to i tak potrafie zjesc konkretna miche;D sa leki po ktorych sie tyje i chudnie bez wzgledu na zmiany w diecie.. dlatego pytam

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez zzYxx 22 mar 2016, 22:20
Na początku może spadać (wenla hamuje apetyt). Mirtazapina go zwiększa ale to dopiero potem.
The Walking Dead.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez csrpk 23 mar 2016, 13:51
Ok.. Dzieki.. ale niestesty ten mix chyba nie jest dla mnie, mam dziwne problemy z oczami po ssri i po wenli jednak tez odczuwam duze napiecie w oczach i przymus czestszego mrugania co troche przeszkadza i ciezko jest przez to ludziom w oczy patrzyc. Wczoraj wystartowalem z wenla i myslalem ze moze przejdzie. Moze w ciut mniejszym nasileniu, ale niestesty jest to samo. Do tej pory z lekow pdep. ktorych porbowalem w ostatnim czasie chyba tylko klomipramina nie dawala ubokow w takiej postaci, reszta- paro, fluwoksamina, serta, bupropion i metylofenidat wszystko mi siada jakos dziwnie na te oczy. Z anafranilu musialem zrezygnowac, gdyz pilem 6-8litro plynow dziennie;D i pocilem sie jak swinia srednio przyjemnym zapachem.

... zostaje mi chyba mirtazapina, moklobemid, tianeptyna... glownie chodzi mi o zbicie lęku, naped i efekt przeciwdep. Nie wiem k. co juz robic

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Kalebx3 23 mar 2016, 13:56
glownie chodzi mi o zbicie lęku, naped i efekt przeciwdep. Nie wiem k. co juz robic

szczerze Ci poradzę , jak dziecku rodzonemu , gdyż sam z tym podobnym hu-jstwem miałem około 2 lat problemy ( czasami z rzadka jeszcze się pojawiają , ale to z rzadka ) .
Przypier-dol escitalopram + ruski afobazol + baclofen , wszystko w odpowiedniej dla siebie wyważonej dawce ( bo każdy ma inną )
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez csrpk 23 mar 2016, 14:30
Tylko nie wiem czy dokladnie czytales, ale chodzi mi wlasnie o to ze wiekszosc ssri i wenla powoduja u mnie dziwne napiecie w galce ocznej co przeklada sie na to ze ciezko mi ludziom w oczy patrzec, pojawia sie przymus czestszego mrugania i nie moge dluzej komus np w oczy spojrzec, czyli juz lepiej sie czuje jak nie biore danego leku.

Jako ze escitalopram nalezy do SSRI, no czy ASRI chociaz nie wiem czy to duza roznica boje sie, ze bedzie to samo..

Nie wiem czy dobrze zrozumiales przeslanie, ale glownie chodzilo mi o to, ze wlasnie mam problem z tymi oczami i szukam czegos co by ich nie podraznialo..

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Kalebx3 23 mar 2016, 14:39
faktem jest ,że SSRI ostro dają " po oczach " .Mnie tez czasem bolą ślepia po Esci , a nawet gorzej po nich widzę . Zreszta to udowodnione naukowo ( czytałem kilka opracowań medycznych ) ,że SSRI psuja wzrok . Dlatego masz podwójny problem i nie wiem naprawdę co w takim razie Ci podpowiedzieć .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez csrpk 23 mar 2016, 14:57
No wlasnie o to sie rozchodzi... Ze u mnie jakos tak to sie niestesty objawia, myslalem ze to moze pojedynczy przypadek, ale jesli chodzi o ssri to raczej wiekszosc bedzie tak dzialac o ile nie wszystkie. Plusem w minusach:D jest to ze jak biore jakis lek to od razu mam mniej wiecej czarno na bialym czy bedzie mi siadal na oczy. Wiec dzieki Bogu nie musze czekac miesiaca, zeby sie rozczarowywac, aczkolwiek przez to lista tych lekow zostaje mocno okrojona.. Mam problemy z koncentracja w to j**ne (sory;p) mruganie samo w sobie tez mnie rozprasza.

Na szczescie wiem, ze sa napewno takie rzeczy po ktorych cos takiego nie wstepuje np klomipramina.. Moze wlasnie powinienem szukac lekow w inncyh grup jak nassa, tianeptyna, czy moklobemid, ktore naleza do 3 oddzielnych..

Przychodzi komus do glowy czego jeszcze moglbym sprobowac? 3leki to troche maly zakres szczerze mowiac:/:/

-- 23 mar 2016, 15:18 --

Szukam po necie jeszcze czegos co by sie moglo nadac.. A agomelatyna tez dupy nie urwie raczej z moimi problemami?

Sortuj wg