CALIFORNIA ROCKET FUEL

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Co sądzisz o CRF?

Genialny mix
14
29%

Nie urywa d*py
24
50%

Ćpuński wynalazek
10
21%

Liczba głosów : 48

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Marian_Paździoch 04 cze 2014, 22:21
kalikali1 napisał(a):Jak możecie mówić że ten zestaw jest dobry na lęki?
Na depresje być może jest mega zajebisty ale na lęki,przez noradrenalina indukuje lęki.... 8)
Marian Pażdzioch serio po tygodniu już wenla z mirtą działają u Ciebie na lęki ? :D Jakoś mi sie nie chce wierzyć.

A serio. Ostatnio byłem jakieś 3-4 tygodnie bez antydepresantów. Dodałem wenlę i po 3 dniach poczułem dużą poprawę. Ale w ChAD tak już jest, że antydepresanty bardzo szybko zaczynają działać. Zastanawiałem się cały czas, czy ta diagnoza jest trafiona. Widocznie tak, skoro antydepresanty tak szybko zaskakują...
Marian_Paździoch

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez slow_down 19 lut 2015, 09:53
Odkopuję :D kiedyś pomogło, na 3 miesiące. Może teraz też ruszy. Póki co zero lęków i fajne pobudzenie. Propranolol musi być, bo puls szaleje. Zamiast mirty łykam miansę, ale na dniach kupię Mirtagen 30.
slow_down

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez cytrynka84 25 mar 2015, 12:33
Zaczynam z CRF,wersja mini 150mg wenli+15mg mirty Zobaczymy,co bedzie i czy wytrwam na tej Mircie (przyrost masy ciała :( ) Dałam się namówić lekarzowi.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez absolulu 25 mar 2015, 13:40
Byłem na CRF parę tygodni, najpierw miesiąc 187,5mg wenli + 30mg mirtazapiny -> potem 4 tygodnie 225mg + 45mg. Ten zestaw miał mnie zaktywizować. Niestety, spałem po 10h++ i okropnie ciężko mi się zwlekało z łóżka. Nastrój nie najlepszy i ogólna apatia. Lęki i obsesyjne myślenie były stłumione, ale normalnie na tym zestawie funkcjonować nie mogłem. Teraz będę schodził z wenli i przerzucał się na fluoksetynę.
Odstąpię leki (WWa) - priv. Uprzedzam pytania - żadnych benzo.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez cytrynka84 25 mar 2015, 18:07
absolulu, A przytyles przez te parę tyg po mirtazapinie?
Boje się tego tycia bardzo.Zalezy mi na tym,żebym spala,bo z tym mam straszny problem :( Redukcji lęków,rano jest najgorzej z lękami i nastrojem :( Uspokojenie wręcz wskazane,bo się zamartwiam wszystkim,analizuje za bardzo masakra.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez absolulu 25 mar 2015, 19:04
cytrynka84, Przytyłem odrobinę, ale to zmiana raczej nieistotna statystycznie ;) Z tym że ja zawsze byłem szczupły i raczej mam dobrą przemianę materii, więc nie każdego moze się to tyczyc. Zreszta po zwiększeniu wenli mialem nudnosci na widok jedzenia, więc nie chciało mi sie obżerać. Na sercie + mirta mialem chcice na jedzenie zaraz po wzieciu mirty. Na wenli moglem zasnac bez jedzenia przed snem ;) Generalnie to z tym tyciem to raczej kwestia tego czy się będziesz obżerać po zażyciu mirty czy nie - proponuję się powstrzymać :lol: Ew. jeść coś niskokalorycznego i popijać wodą.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez elfrid 25 mar 2015, 19:20
absolulu napisał(a):Byłem na CRF parę tygodni, najpierw miesiąc 187,5mg wenli + 30mg mirtazapiny -> potem 4 tygodnie 225mg + 45mg. Ten zestaw miał mnie zaktywizować. Niestety, spałem po 10h++ i okropnie ciężko mi się zwlekało z łóżka. Nastrój nie najlepszy i ogólna apatia. Lęki i obsesyjne myślenie były stłumione, ale normalnie na tym zestawie funkcjonować nie mogłem. Teraz będę schodził z wenli i przerzucał się na fluoksetynę.

To powodzenia. Nie będzie to przyjemne. Z wenli ciężko się schodzi a fluo długo się rozkręca.
pregabalina, wenlafaksyna

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez cytrynka84 25 mar 2015, 19:56
absolulu, To znaczy,biorę mirte i idę Norte od razu wieczorem po zażyciu nie jem nicMirta działa prawie cala dobę,wiec boje się,ze nadrobie w dzień z jedzeniem :( Mam zaburzenia jedzenia są dni,ze nie jem nic po prostu się głoszę,a są dni,ze zjem za dużo i bulimia się włącza,wymioty itp Anoreksja z bulimia naprzemiennie :( Dziś nic prawie nie jadłam ze strachu.Jestem chuda,ale strasznie boje się przytyć....
Life is brutal!

Sertralina 100mg

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Ewgf 25 mar 2015, 20:10
elfrid napisał(a):
absolulu napisał(a):Byłem na CRF parę tygodni, najpierw miesiąc 187,5mg wenli + 30mg mirtazapiny -> potem 4 tygodnie 225mg + 45mg. Ten zestaw miał mnie zaktywizować. Niestety, spałem po 10h++ i okropnie ciężko mi się zwlekało z łóżka. Nastrój nie najlepszy i ogólna apatia. Lęki i obsesyjne myślenie były stłumione, ale normalnie na tym zestawie funkcjonować nie mogłem. Teraz będę schodził z wenli i przerzucał się na fluoksetynę.

To powodzenia. Nie będzie to przyjemne. Z wenli ciężko się schodzi a fluo długo się rozkręca.

Wy to cieniasy jesteście bo potrzebujecie benzo żeby w ogóle na wenle wchodzić, to się nie dziwie że takie wpisy jak powyżej maja miejsce.
Bo i tak wszyscy umrzecie, toteż czym się przejmujecie?
Turbolaxa 600mg
Owyksztyrytymytyrinanol 5mg
Hipermegazajebiścina 100mg

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez elfrid 25 mar 2015, 22:46
Ewgf, idąc Twoim rozumowaniem - a Ty to jesteś cienias bo bierzesz cztery leki na raz.
pregabalina, wenlafaksyna

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez absolulu 26 mar 2015, 00:27
Co człowiek, to reakcja. Ja po wenli mogłem spać cały dzień i to na dużej dawce. Może będzie ciężko, może nic nie poczuje specjalnego. A robienie zawodów z brania leków to straszna dziecinada, po prostu.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Ewgf 26 mar 2015, 09:33
A co ma piernik do wiatraka, piję też herbatę i biorę witaminy :D A to nie znaczy że przy pierwszym lepszym schizie zarzucam benzo bo mi się coś stanie. Dla mnie lepiej jest dodac 25chlorprothixenu niż brać 100mg promazyny bo taki sam jest efekt. Albo i lepszy długoterminowo.
Tak żeś to teraz napisał jakby ilość leków była wyznacznikiem, jak to się mówi że bierzesz 5 albo 10 tabletek na dzień. Wszystko dawka. Cienias jestem bo biorę 450mg wenli.
Turbolaxa 600mg

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Patryk29 26 mar 2015, 10:34
Ewgf, To, że ty nie bierzesz benzo, nie oznacza, że inni nie mogą, niektórzy maja masakryczne lęki lub muszą chodzić do pracy, gdzie wymagane jest jakieś niezbędne minimum formy i wyglądu, ja jak brałem wenle to pierwsze 3 dni wyglądałem jak Johny Deep w Las Vegas Parados :pirate:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Ewgf 26 mar 2015, 13:05
Ja też tak miałem myślisz że nie, jak jechałem autem to nie wiedziałem czy one trąbi za mna, przedemna czy tylko mi w głowie. Straszyło że zaraz coś we mnie wjedzie, że kogoś przejadę. Całyczas taki lęk że tylko się schować pod puduszkę. Ale wiem że to tylko lęk, czyli nieirracjonalność. Przynajmniej te lata terapi tego mnie nauczyły. Móc mogą pewnie tylko po co brać 1 rzecz na którą trzeba brać drugą. Potem jest o wiele lżej jak już wszystko się wkręci.
Turbolaxa 600mg

Sortuj wg