CALIFORNIA ROCKET FUEL

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Co sądzisz o CRF?

Genialny mix
14
29%

Nie urywa d*py
24
50%

Ćpuński wynalazek
10
21%

Liczba głosów : 48

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez miko84 04 mar 2014, 15:01
Cierpliwości życzę.
miko84

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Marian_Paździoch 05 mar 2014, 22:41
Ja od tygodnia 225mg wenli i 45mg mirty. Zero lęków. W sytuacjach gdy zawsze musiałem brać benzo, teraz radzę sobie bez clonów i innych wspomagaczy.
Marian_Paździoch

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez de.mon1914 25 kwi 2014, 23:27
Witajcie. Męczę się już zmianami od blisko pół roku, zacząłem od citalu potem sertralina, następnie mirtazapina a teraz w połączeniu na wenlafaksyną. Po mircie było troszkę lepiej ale ogólnie nijako.Lekarka głównie na moją sugestię połączyła mi mirtę z wenlą ale w małych dawkach. 15 mg mirty i 75 mg wenli. Czy takie połączenie ma sens w tak małych ilościach? Mirta dawała mi w miarę sen choć rano było bardzo ciężko wstać, po połączeniu z wenlafaksyną znów nasiliły się lęki, drżenia i fatalne samopoczucie tak, że musiałem ratować się lorafenem w trakcie dnia. Wczoraj zwiększyłem mirtę do 30 mg ale wenla bez zmian. Jestem ciekawy czy ktoś przechodził również na większą dawkę wenli i jakie były efekty uboczne ? Po sertralinie miałem obawy co do SSRI bo czułem się fatalnie przez cały czas brania (około 1,5 miesiąca). Po tych 10 dniach połączenia mirty z wenlą jakoś nie rzuca mnie na kolana ale może jeszcze warto poczekać i zwiększyć dawki?
Normalne życie wróć jak najszybciej :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Marian_Paździoch 26 kwi 2014, 13:14
Te dawki są malutkie. Na mnie połączenie działało minimum 150 wenli i 30 mirtazapiny.
Marian_Paździoch

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez de.mon1914 26 kwi 2014, 22:21
A po jakim czasie zaczęło na Ciebie działać? Miałeś jakieś negatywne objawy i pogorszenie samopoczucia w pierwszym etapie brania? Od jutra mam zamiar zwiększyć mirtę z 30 na 45 a wenlafaksynę na 150. Warto to robić równocześnie czy stopniowo zwiększać najpierw jedno a potem po paru dniach drugie?
Normalne życie wróć jak najszybciej :)

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Marian_Paździoch 27 kwi 2014, 09:00
Możesz oba dawki obu leków zwiększyć jednocześnie. U mnie dodanie mirty po miesiącu brania samej wenli poprawiło samopoczucie już po kilku dniach. A ogółem ten zestaw rozkręcił się w takich dawkach jak pisałem po 3-4 tygodniach. U mnie wenla bardzo szybko zaskakuje zawsze.
Marian_Paździoch

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez CórkaNocy 28 kwi 2014, 22:25
de.mon1914, brałam ten zestaw, kijowy po nim miałam nastrój, wieczne zamulenie, senność, ale za to lęki zmniejszone , całościowo - nigdy już chyba nie wrócę do tego zestawu, bo mnie skręca jak sobie przypomnę zamulenie po wenlafaksynie i w końcowym czasie brania nawet wyższej dawki - znikomy efekt przeciwlękowy
CórkaNocy

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Marian_Paździoch 29 kwi 2014, 15:07
Przecież zawsze pisałaś, że noradrenalina indukuje u Ciebie lęki, więc coś tu nie gra, jeżeli piszesz o zamule po tym wenlafaksynie.
Marian_Paździoch

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez CórkaNocy 29 kwi 2014, 16:01
gra i to bardzo - zanim cię jeszcze tu nie było, pisałam o tym, że wszystkie ssri działają na mnie serotoninowo na tyle silnie, że muli mnie, a noradrenaliny w wenli jest dla mnie o wiele mniej niż np. na wellbutrinie, który nie działał na serotoninę, a kopał noradrenalinowo i nie miało co mi osłabić lęków
eh, nie chce mi się już dziesiątki razy tego samego tłumaczyć, tak na mnie działają wszystkie serotoninowce i tyle, zamuła i tyle wspomnień z brania
CórkaNocy

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Marian_Paździoch 29 kwi 2014, 19:03
Zanim tu byłem pod tym nickiem, byłem też pod innymi dwoma (jeszcze zanim ty się tu zarejestrowałaś) i pamiętam, że serotonina cię muli. I że Well działał na Ciebie świetnie ale indukował lęk społeczny, który mocno ci dokuczał, podobnie z moklo - początek był świetny ale też pojawiły się lęki. Jeżeli na ciebie tylko lek serotoninowy działa przeciwlękowo, to cóż, w leczeniu psychiatrycznym trzeba wybierać mniejsze zło, tym bardziej jeżeli masz dystymię i depresja ma źródło endogenne. Z tego co pamiętam, brałaś 50mg sertraliny ale z powodu zamuły zeszłaś na 25.
Marian_Paździoch

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dark Knight 02 cze 2014, 20:10
chciałem się zapytać czy w tym połączeniu musi być konkretnie mirtazapina czy może być mianseryna jak mógłby mi ktoś wytłumaczyć czemu mirta ?? a nie miansa??

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Lord Kapucyn 02 cze 2014, 20:12
Bo to połączenie wymyślił AMERYKAŃSKI psychofarmakolog, a w AMERYCE nie mają mianseryny. :P Może być mianseryna zamiast mirtazapiny, choć te substancje nieco się różnią we wpływie na transmisję noradrenergiczną.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dark Knight 02 cze 2014, 20:15
z kolei z miansa lepiej wpływa na DA w takim połączeniu czy sie myle ??

-- 02 cze 2014, 20:37 --

Dark Passenger, a wedlug cibie z czym lepeij polaczyc ?? I czy to polaczenie dotyczy tylko wenli czy inne ssri tez lepiej dzialaja z mirta miansa /??

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez kalikali1 04 cze 2014, 16:21
Jak możecie mówić że ten zestaw jest dobry na lęki?
Na depresje być może jest mega zajebisty ale na lęki,przez noradrenalina indukuje lęki.... 8)
Marian Pażdzioch serio po tygodniu już wenla z mirtą działają u Ciebie na lęki ? :D Jakoś mi sie nie chce wierzyć.

Sortuj wg