CALIFORNIA ROCKET FUEL

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Co sądzisz o CRF?

Genialny mix
14
29%

Nie urywa d*py
24
50%

Ćpuński wynalazek
10
21%

Liczba głosów : 48

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez CórkaNocy 29 wrz 2013, 12:55
lulu.onthebridge, mi się baaardzo zwiększył apetyt na tym miksie, mimo brania wenli to mirtagen spowodował że przytyłam 13 kg :/
odkąd go odstawiłam w krótkim czasie schudłam 5 kg i chyba będę chudnąć dalej, bo sama wenla kasuje mi apetyt
CórkaNocy

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez lulu.onthebridge 29 wrz 2013, 13:08
CórkaNocy napisał(a):, mi się baaardzo zwiększył apetyt na tym miksie, mimo brania wenli to mirtagen spowodował że przytyłam 13 kg :/

U to hardcore, ja tak mialam po lerivonie, dlatego musiałam w końcu zrezygnować, choć działał na mnie super. w takim razie mirta chyba nie dla mnie... Ech, mam wrażenie, że tak to już jest z tymi lekami- nigdy nie znajdzie się idealnego miksu, a nawet jak sie znajdzie, to z czasem przestaje działać...

miko84 napisał(a): Na pewno lepsza mirta niż kwetiapina bo to neuroleptyk i ma więcej skutków ubocznych.
[/quote]
O masz, a jakie może mieć skutki uboczne kwetiapina? na razie żadnych nie zauważyłam, może poza lekkimi zawrotami głowy, zaraz po wstaniu, ale biorę ją tylko kilka dni.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez miko84 29 wrz 2013, 13:28
lulu.onthebridge zależy też od dawki jaką bierzesz. Poczytaj ulotkę na temat możliwych skutków ubocznych. Nie jest powiedziane, że muszą się u Ciebie pojawić. Ale jak masz możliwość to zawsze przedkładaj leki przeciwdepresyjne nad neuroleptyki.

Jaką dawkę lerivonu brałaś i czy brałaś tylko ten lek? Mirtazapina działa trochę inaczej od mianseryny (lerivonu). Jeśli Twój przypadek depresji jest ciężki to nie powinnaś patrzeć na możliwe przytycie bo najważniejsza jest remisja.
miko84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez CórkaNocy 29 wrz 2013, 13:46
no właśnie lepiej patrzeć na poprawe nastroj, bo hamować apetyt zawsze można czy jakiś sport włączyć
ja jadłam tyle, bo mi to sprawiało przyjemność, ale u niektórych bywa tak, że razem z wenlą nie zwiększa im się apetyt, zależy od człowieka
CórkaNocy

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez lulu.onthebridge 29 wrz 2013, 13:47
miko84 napisał(a):lulu.onthebridge zależy też od dawki jaką bierzesz. Poczytaj ulotkę na temat możliwych skutków ubocznych. Nie jest powiedziane, że muszą się u Ciebie pojawić. Ale jak masz możliwość to zawsze przedkładaj leki przeciwdepresyjne nad neuroleptyki.

Biorę 25 ketrelu na wieczór. No i w sumie wolałabym coś co będzie miało dodatkowo dzialanie przeciwdepresyjne a kwetiapina to chyba dopiero od 200.

Jaką dawkę lerivonu brałaś i czy brałaś tylko ten lek? Mirtazapina działa trochę inaczej od mianseryny (lerivonu). Jeśli Twój przypadek depresji jest ciężki to nie powinnaś patrzeć na możliwe przytycie bo najważniejsza jest remisja.

Nie pamiętam dokładnie, ale jakąś małą na wieczór. Dobrze zasypiałam, a następnego dnia byłam bardzo spokojna ale nie zamulona, czułam się naprawdę dobrze. Wiem, że nie powinnam się przejmować głodem, tylko skupić się na leczeniu depresji, ale widzisz, przez wiele lat miałam zaburzenia odżywiania, wreszcie mam normalny apetyt i stabilną wagę, nie chcę tego psuć. zaznaczam, że po lerivonie tyłam, mimo że uprawiałam duuużo sportu. Po prostu non stop byłam głodna i mimo że się powstrzymywałam i tak w sumie zaczęłam więcej jeść.
Jeśli chodzi o depresję to biorę 187,5 wenli i trochę pomaga, ale cały czas jest ciężko. W tym tyg mam wizytę, więc będę prosić o coś dodatkowego pewnie, próbuję się dowiedzieć co mogę z góry wykluczyć, a co byłoby najlepsze. Także będę wdzięczna za wszelkie rady czy spostrzeżenia :)

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez miko84 29 wrz 2013, 14:03
Tak jak pisała CórkaNocy mianseryna/mirtazapina z wenlą u niektórych nie zwiększa apetytu tak jak brana sama. Z dodatków lekarz pewnie wybierze coś z mianseryny/mirtazapiny lub trazodonu.
miko84

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez lulu.onthebridge 29 wrz 2013, 14:14
Trazodon już brałam, nie pomógł niestety.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez CórkaNocy 29 wrz 2013, 14:46
jeszcze daje radę chlorprothixen, hehe :D sama biorę i zamułki rano brak, wstaję wreszcie bez problemu, nie to co po mirtagenie, gdzie miałam kaca 2 godziny :/
ale to już wtedy nie byłby CRF :D
CórkaNocy

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez miko84 29 wrz 2013, 15:07
Lepiej niech spróbuje najpierw mianseryny/mirtazapiny, a dopiero jak to nie zadziała to próbuje neurojebów, tzn. neuroleptyków :P
miko84

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez elfrid 29 wrz 2013, 17:57
lulu.onthebridge, skoro jeden z lepszych antydepow nie daje rady może warto zwiększyć kwetiapinie do dawki która działa przeciwdepresyjnie. Masz większe problemy z lękami czy z nastrojem?
pregabalina, wenlafaksyna

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez lulu.onthebridge 29 wrz 2013, 19:16
elfrid napisał(a): skoro jeden z lepszych antydepow nie daje rady może warto zwiększyć kwetiapinie do dawki która działa przeciwdepresyjnie. Masz większe problemy z lękami czy z nastrojem?

Na lęki wenlofaksyna pomogła mi już od minimalnej dawki. Teraz sukcesywnie zwiększam (obecnie biorę 187,5), ale nie widzę jakiegoś specjalnego wpływu na nastrój i napęd. Tzn jest trochę lepiej niż przedtem, ale nadal kiepsko. Boję się, że po większej dawce ketrelu napęd jeszcze bardziej mi spadnie. Zaczęłam myśleć jeszcze o tym trazodonie, bo wcześniej go brałam ale w zestawieniu chyba z pramolanem, po którym z kolei miałam zamułe w dzień i bezsenność w nocy... Może z wenlofaksyną będzie działać inaczej?

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez In_Chains_Of_DD 29 wrz 2013, 20:41
u mnie drugi dzień rozkręca się wenla - czuje naspidowanie, nasilony lęk, ciężko mi patrzeć ludziom w oczy, do tego niezła suchość w ustach, no w końcu czuję, że coś biorę :)

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 29 wrz 2013, 20:50
Kurde ja biore wenlafaksyne w maksymalnej dawce, fakt faktem na lęki działa, ale na nastrój ni cholere, jest ciągle obnizony a rano ciężko mi się wstaje. Nie wiem po co mój lekarz jeszcze zostawił mi ten lek, skoro już przestał działać. Z pracy zapomniałam sobie zabrac do domu wenle wiec dzisiaj nie wziełam żadnej tabletki, i jakis uboków zero, czyli branie tego jest bezsesnu.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Ferdynand k 29 wrz 2013, 20:55
ladywind, max to 375mg nie? :roll:

po 1 dniu nic nie czuć uboki są gdzieś po tygodniu
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg