CALIFORNIA ROCKET FUEL

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Co sądzisz o CRF?

Genialny mix
14
29%

Nie urywa d*py
24
50%

Ćpuński wynalazek
10
21%

Liczba głosów : 48

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 15 sie 2013, 16:50
ladywind, wiesz jest taki stan w depresji że na niczym nie zależy ,włacznie z pracą na czele :roll:

-- 15 sie 2013, 15:51 --

ladywind, wiesz jest taki stan w depresji że na niczym nie zależy ,włacznie z pracą na czele :roll:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez elfrid 15 sie 2013, 17:06
ladywind, wiem, sam pamiętam jak chodziłem do pracy a te osiem godzin było tak ciężkie że trudno było wykonać najprostsze obowiazki
pregabalina, wenlafaksyna

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 15 sie 2013, 17:13
elfrid, dokładnie . Obecnie jestem na takim etapie , że wszystko robie z wielkim trudem , obsluga klientów to dla mnie koszmar , nie mam siły podać towaru , proste wydanie reszty mylę . A najgorzej kiedy zbiera mi się na płacz i z trudem to powstrzymuje a ktoś może sobie dziwnie pomyśleć . Ehh jednym słowem brak słów .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ewelina123 15 sie 2013, 17:20
hej czy ktoś wie czy lek anafranil może wywołać powiększenie węzłów chłonnych pod pachami?

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez miko84 15 sie 2013, 17:22
Ja w czasie zimy gdy postanowiłem brać samą mirtazapinę przez dłuższy czas po paru tygodniach byłem bardzo zaskoczony jej zadziałaniem na anhedonię. To było tak, że po wielu dniach bez żadnego efektu zaczęły się pojawiać takie w których dostrzegałem to co mnie kiedyś cieszyło, zaczynało mnie to ekscytować i cieszyć i chciałem się tym zajmować. Czytałem opinie ludzi na zagranicznych forach i sporo osób ma efekt "pstryczka" - długo biorą i nie ma żadnych oznak poprawy aż nagle jakby ktoś zapalił światło :)
miko84

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez elfrid 15 sie 2013, 17:31
miko84, ale z tego co wcześniej pisałeś wynikało, że mirta dość szybko ci pomogła

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 15 sie 2013, 17:37
Dla mnie szybko to jest do 3 tyg ,tylko raz paroksetyna tak szybko wyciagla mnie z opalow , później zawsze musiałam długo czekać zanim coś zaskoczyło .

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez elfrid 15 sie 2013, 17:49
ladywind, a czemu nie podniesiesz sobie mirty do 30mg albo 45mg. To świetny lek przeciwdepresyjny który też zwiększa motywację i radość życia tak jak pisze Miko. Sam brałem mianseryne w dawce 60mg i efekt był znakomity. Niestety tycie, puchniecie. Dlatego teraz boję się spróbować z mirtą.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez miko84 15 sie 2013, 18:14
Nie liczyłem wtedy dni ale było tak, że nie dawał żadnych oznak poprawy poza wpływem na sen - głęboki sen i ciekawe sny od pierwszych dawek. Później były takie przebłyski, pierwszy raz miałem coś takiego na tym leku dopiero - gdy patrzyłem na słońce i niebo to takie miłe uczucie nadziei i jasnego nastroju, na SSRI nigdy czegoś takiego nie miałem. Ludzie i tak za mało czasu dają samej mircie, a to lek który może zaskoczyć szybciej ale zazwyczaj potrzebuje wielu tygodni jak i inne leki.

Lek mimo że działa inaczej niż SSRI to może początkowo nasilać lęki, dlatego można się ratować benzo.

elfrid mirta w wyższych dawkach ponoć mniej zwiększa apetyt, ale to pewnie kwestia indywidualna. A i kiedyś próbowałem mianseryny i ona bardziej zwiększa u mnie apetyt niż mirta.
miko84

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez elfrid 15 sie 2013, 18:24
miko84, a apetyt jest mniejszy niż na mianserynie? Z tego co pamiętam brales zarówno mirtazapine jak i mianseryne.

-- 15 sie 2013, 18:30 --

miko84, a apetyt jest mniejszy niż na mianserynie? Z tego co pamiętam brales zarówno mirtazapine jak i mianseryne.

-- 15 sie 2013, 18:30 --

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 15 sie 2013, 18:35
elfrid napisał(a):ladywind, a czemu nie podniesiesz sobie mirty do 30mg albo 45mg. To świetny lek przeciwdepresyjny który też zwiększa motywację i radość życia tak jak pisze Miko. Sam brałem mianseryne w dawce 60mg i efekt był znakomity. Niestety tycie, puchniecie. Dlatego teraz boję się spróbować z mirtą.

Podnosilam do 30mg i też nic .

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez miko84 15 sie 2013, 18:37
elfrid mniejszy, na mianserynie miałem większy. Mirta bardziej pobudza niż mianseryna i więcej energii jest, na mianserynie większe osłabienie. Ciekawi mnie dawka 60 mg ale na razie nie kombinuję, poza tym to już trochu drogo.

ladywind a brałaś dawkę 30 mg mirty samej przez okres ponad 4 tygodni? Mirta a SSRI/SNRI działają w przeciwne strony - SSRI/SNRI agonizują te receptory które mirta blokuje, więc działanie jest inne niż mirty samej.
miko84

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez In_Chains_Of_DD 15 sie 2013, 19:07
miko84, mnie mirta otępia strasznie nawet w dawce 15mg branej ponad dwa tygodnie... musi być podawana z czymś bo inaczej mam wrażenie, że straciłem połowę swojego IQ - po prostu staje się ciężko kapującym człowiekiem. Miesiąca aż nie brałem ale brałem nieco ponad dwa tygodnie i otępienie było wciąż, jedynie nieco senność z rana ustała. Nie szło tak funkcjonować w żadnym wypadku. No i coś co mnie strasznie zniechęca, na mircie derealizacja jest silniejsza (zauważalnie od 1-go dnia brania), chyba że dołożę coś aktywizującego (wenla/klomipramina) to jest na normalnym poziomie.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez miko84 15 sie 2013, 19:11
No bywa, różnie na każdego działa. U mnie SSRI nie powodowały takiej zmuły jak mirta, z czasem to maleje bardzo. Ale co z tego skoro SSRI nie zadziałały u mnie na nastrój, a anhedonię wręcz pogorszyły. Leczenie depresji to niestety na dzień dzisiejszy iście na kompromisy.
miko84

Sortuj wg