CALIFORNIA ROCKET FUEL

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Co sądzisz o CRF?

Genialny mix
14
29%

Nie urywa d*py
24
50%

Ćpuński wynalazek
10
21%

Liczba głosów : 48

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez QueenForever 09 wrz 2012, 13:39
Wszystko cacy tylko czy równie przyjemnie jest gdy się to odstawia.
QueenForever

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Michuj 09 wrz 2012, 13:45
QueenForever, lepiej zdychać wegetując, niż brać z myślą, że odstawka nie jest łatwa ;)
Loża szyderców

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Bombastick 09 wrz 2012, 14:07
Hmm na mnie to narazie dziwnie działa.Zszedłem z venylą na 112.5 na noc narazie biore 15 mitry.Trudno mi sie wypowiadać bo to drugi dzień ale straszna zamula spie po 12 h.A jak wstanę to pol dnia to sen.Teraz z kolei koło 14 dostałem mega rozdrażnienia,na granicy leku.Czuje jak by mnie energia gdzieś w środku rozwalała ale jednocześnie nic mi się nie chce :) Wsumie sredni stan zobaczymy czy to minie

-- 09 wrz 2012, 15:37 --

Bombastick napisał(a):Hmm na mnie to narazie dziwnie działa.Zszedłem z venylą na 112.5 na noc narazie biore 15 mitry.Trudno mi sie wypowiadać bo to drugi dzień ale straszna zamula spie po 12 h.A jak wstanę to pol dnia to sen.Teraz z kolei koło 14 dostałem mega rozdrażnienia,na granicy leku.Czuje jak by mnie energia gdzieś w środku rozwalała ale jednocześnie nic mi się nie chce :) Wsumie sredni stan zobaczymy czy to minie

Hmm hydro musiało pójść :( Niestety nie wiem czy to nie placebo ale jakoś mega mnie nakręca ten miks.Czuje buzujaca adrenaline :( Nie jest to przyjemne uczucie.Mieliscie tak juz po 2 dniach czy sobie wkrecam??
4 lata spokoju na paroksetynie 6 me męczarni na estitalopramie 3me na wenyli roznie było Teraz jedziemy z CRF zobaczymy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Popiół 09 wrz 2012, 23:15
Mitrazapina to jakby "nowszy model" Mianseryny, brałem kiedyś mianseryne(lerivon) i w sumie działała identycznie, mitra chyba silniej antagonizuje 5HT2.

Dorzuciłem do mitrozapiny(30mg) 75mg wenlafaksyny, zniknęła senność w ciągu dnia i mitra nie ścina już tak z nóg, dość mocno mnie pobudza lecz jeszcze nie poprawia nastroju do tego zwiększyły się lęki i napięcie emocjonalne, cały czas mam spocone dłonie, na ale to pierwszy tydzień, muszę to jakoś przetrwać.
Popiół

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Bombastick 10 wrz 2012, 10:25
Popiół napisał(a):Mitrazapina to jakby "nowszy model" Mianseryny, brałem kiedyś mianseryne(lerivon) i w sumie działała identycznie, mitra chyba silniej antagonizuje 5HT2.

Dorzuciłem do mitrozapiny(30mg) 75mg wenlafaksyny, zniknęła senność w ciągu dnia i mitra nie ścina już tak z nóg, dość mocno mnie pobudza lecz jeszcze nie poprawia nastroju do tego zwiększyły się lęki i napięcie emocjonalne, cały czas mam spocone dłonie, na ale to pierwszy tydzień, muszę to jakoś przetrwać.

Czyli masz tak jak ja :( Zobaczymy co będzie dalej
4 lata spokoju na paroksetynie 6 me męczarni na estitalopramie 3me na wenyli roznie było Teraz jedziemy z CRF zobaczymy

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez QueenForever 10 wrz 2012, 12:26
U mnie lepiej sprawdzała się mianseryna.
QueenForever

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Popiół 10 wrz 2012, 21:29
Bombastick napisał(a):Hmm na mnie to narazie dziwnie działa.Zszedłem z venylą na 112.5 na noc narazie biore 15 mitry.Trudno mi sie wypowiadać bo to drugi dzień ale straszna zamula spie po 12 h.A jak wstanę to pol dnia to sen.Teraz z kolei koło 14 dostałem mega rozdrażnienia,na granicy leku.Czuje jak by mnie energia gdzieś w środku rozwalała ale jednocześnie nic mi się nie chce :) Wsumie sredni stan zobaczymy czy to minie

-- 09 wrz 2012, 15:37 --

Hmm hydro musiało pójść :( Niestety nie wiem czy to nie placebo ale jakoś mega mnie nakręca ten miks.Czuje buzujaca adrenaline :( Nie jest to przyjemne uczucie.Mieliscie tak juz po 2 dniach czy sobie wkrecam??

Bombastick, nie zauważyłem wcześniej twojego postu, mam dokładnie tak samo jak ty (tylko mnie tak senność nie męczy) i to raczej nie placebo, ja po dorzuceniu wenli chodziłem nakręcony jak zegarek właśnie miałem takie uczucie jak ty, jak by we mnie buzowała adrenalina, cały czas napięty, wyostrzone zmysły, przyspieszone tętno, ale właśnie jest to pobudzenie niezdrowe napięte a nie ma poprawy nastroju i człowiek nie wie co z sobą zrobić, faktycznie nie przyjemne uczucie, trzeba to przeczekać.
Popiół

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez bigfish 10 wrz 2012, 21:38
Te nieprzyjemne pobudzenie jest po wenli, na początku też tak miałem, teraz do150mg wenli dorzuciłem 30 mg mianseryny i mnie nieźle zmuliło, dzisiaj 5 dzień i jest lepiej , tylko nastrój słaby :?

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Diosmektyt 12 wrz 2012, 00:20
Nawet nie chce myśleć samopoczuciu człowieka na wysokiej dawce wenlafaksyny, plus jeszcze wysoka dawka mirty-po wenli czułem się jak śmieć, po mircie również-po takim mikście czułbym się jak największe wysypisko śmieci na świecie. Ale to oczywiście kwestia osobnicza. Pozdrawiam.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Bombastick 12 wrz 2012, 00:29
U mnie powoli się normuje 150 wenyli to chyba dla mnie za dużo.Zejde chyba na 112,5 bo mnie głowa boli. Trudno mi narazie coś powiedzieć to jest 5 dzień zamula już mi zeszła.Poki co czuje sie jak po samej wenyli na początku tzn w dzień wmiare ok z lekami ale do przeżycia.Ale wieczorami robi się gorzej.No i przy tej dawce wenyli głowa mnie zaczyna bolec od połowy dnia.Ogolnie jestem już zmęczony bo po 4 pieknych latach z paro nie moge znalezc nic dla siebie od ponad roku :(

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Siding Spring 12 wrz 2012, 10:05
to nie mozesz wrocic dio paro?

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Bombastick 12 wrz 2012, 11:50
lubudubu napisał(a):to nie mozesz wrocic dio paro?

Myślę nad tym ale paro przestało na mnie działać nawet w maksymalnych dawkach.Moj psychol mówi ze wątpliwe by działała tak jak kiedyś.Ciekawe jak by dziłało paro z mitra.Poki co sie nie dowiem testuje ten mix ma jeden plus libido wmiare ok i dochodze bez problemu.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Popiół 13 wrz 2012, 13:43
No właśnie, po paroksetynie seks nie cieszył, libido mocno osłabione a dojście podczas stosunku w moim przypadku było nie możliwe, można rzec że ssri to nie bezpieczne leki. Fakt, na lęki paro jest dobra, "wygładza" te złe emocje, ale zabiera też te pozytywne, np. mnie film już tak nie cieszył, przy dobrej muzyce nie przechodziły mnie "ciarki" jak kiedyś itp. SSRI wcale nie są takie "wspaniałe" jak się nie którym wydaje, włącznie w lekarzami.

Wracając do tematu, dziś 9 dzień od dołączenia wenli do mitrozapiny, to nieprzyjemne pobudzenie jak by już troszkę mniejsze, ale nadal brak poprawy nastroju i jego wahania, bardzo mocny lęk i niepokój, czekam dalej.
Na mitrozapinie jestem 25 dzień, na wenli 9, wiec to mało czasu, dam tej mieszance 2 miesiące na rozkręcenie się.
Popiół

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez aree1987 17 wrz 2012, 22:52
Jutro zaczynam mianserynę brać. Ile się ona wkręca? Czy 30mg będzie dobre na początek czy za bardzo zamulony będę chodził day after?
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

Sortuj wg